Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martan
Uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: 08.9.2009 21:06
Bydliště: Z okna vidím pole, potok, louku i venkovský kostelík. A to všechno ve městě :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Martan » 08.1.2010 0:52

Nevěděl byste někdo kde může být tohle?

http://img511.imageshack.us/img511/6644 ... 09045r.jpg

Má to na obálce jídelního lístku restaurace Zlatý Rožeň, kterou mimochodem vřele doporučuju...
A za kvalitu fotky se omlouvám, byl taky už večer a ten zde čepovanej Kvasar chutná tak dobře :D

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Bobik » 19.12.2009 15:46

Přesně tak, Nus. údolí.

nk8215
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: 26.5.2006 12:17
Bydliště: Dresden. 70 pod okny ovšem zůstala.
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od nk8215 » 19.12.2009 15:44

Bobik píše:No vzhledem k tomu že je to bez kaštanstva (tudíž nejspíš služ. jízda) pak tipuju nájezd na trasu do času po výměně. Sám jsem to už takhle absolvoval (a nebyl jediný) a aby se člověkl stihl otočit do času přinejmenším alespoň přes Radošovickou je to po nábřeží a Jamrtálem rychlejší než přes IPP. A ty vexle rovně by tomu odpovídaly.
Jamrtál = Nuselské údolí :?:

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Bobik » 16.12.2009 1:56

No vzhledem k tomu že je to bez kaštanstva (tudíž nejspíš služ. jízda) pak tipuju nájezd na trasu do času po výměně. Sám jsem to už takhle absolvoval (a nebyl jediný) a aby se člověkl stihl otočit do času přinejmenším alespoň přes Radošovickou je to po nábřeží a Jamrtálem rychlejší než přes IPP. A ty vexle rovně by tomu odpovídaly.

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od willyjeff » 16.12.2009 0:01

Damir Holas píše: Sjetí z trasy nebo nějaká MÚ?
Fakt netuším co se stalo. Aby vokovické pořadí linky 22 najíždělo na trasu přes Jiráskovo náměstí - Palackého náměstí - Výtoň - Albertov... (a dál nevím jak). Na tom Jir. nám. jsem ho dojel, je možný, že si někde sjel, ale proč ho u Národního divadla nevrátili na trasu to netušim...

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Damir Holas » 15.12.2009 23:11

willyjeff píše:Foto pořízeno v pondělí 14.12.2009 ve 21:01.
Sjetí z trasy nebo nějaká MÚ?

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od willyjeff » 15.12.2009 22:02

OMH píše: Odklon při akci "Národní 20 let" 17.11.2009, že?
Nikoliv. Foto pořízeno v pondělí 14.12.2009 ve 21:01.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od OMH » 15.12.2009 22:01

willyjeff píše:Je to jednoduché, ale jako zajímavost to je. To jsem takhle potkal linku 22, kde bych ji doopravdy nečekal.

http://www.uswgame.net/Fotky/kde_to_je01.jpg

Jen mi ujela zrovna z fotky, takže je to takové "umělecké" :D
Odklon při akci "Národní 20 let" 17.11.2009, že?

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od willyjeff » 15.12.2009 18:42

Je to jednoduché, ale jako zajímavost to je. To jsem takhle potkal linku 22, kde bych ji doopravdy nečekal.

http://www.uswgame.net/Fotky/kde_to_je01.jpg

Jen mi ujela zrovna z fotky, takže je to takové "umělecké" :D

Uživatelský avatar
J*M*B
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: 02.4.2008 19:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od J*M*B » 13.12.2009 17:05

Na snímku "parná električka" u jisté hospody (dnes těžko lokalizovatelné) v městě, které své nádraží nenechalo stavět na území své obce, a z kterého to pak měli na nádraží daleko, tak si museli poradit výstavbou tramvaje (zprvu koňky), která přišla laciněji než pořádná silnice

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od mixik » 13.12.2009 16:41

tak zase nějaký pohled
7e98f944df_57482715_o2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2492
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Proxy » 07.12.2009 23:07

fricoolinek2 píše:Jinak nevíte, kde je toto? Je to z bitky mezi Druhostraníky a Vonty na Rozdělovací tříde.
Takže můžete zkusit uhádnout i název filmu, nejen reálný místo. :)
film: Záhada hlavolamu - natáčeno v Olomouci :wink:
Je vidět, že ta trať byla zralá na rekonstrukci už před 15 lety a přesto jež musela dlouho čekat...

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od fricoolinek2 » 07.12.2009 22:52

krysarr píše: nehlede na to, ze se tenkrat jezdilo vlevo ;)
Ne ta scéna by snad nemusela nutně pocházet z období před rokem 1939, ne?

Jinak nevíte, kde je toto? Je to z bitky mezi Druhostraníky a Vonty na Rozdělovací tříde.

Takže můžete zkusit uhádnout i název filmu, nejen reálný místo. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

krysarr
Uživatel
Příspěvky: 452
Registrován: 18.2.2009 22:45
Bydliště: Praha 3 (1,9,16 uz bohuzel ne), sem tam Praha 11 :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od krysarr » 02.12.2009 0:24

Ono to vypada, ze tam naplavka ani neni, k tomu to slozeni vseho plovouciho na Vltave je taky dost zajimavy, nehlede na to, ze se tenkrat jezdilo vlevo ;)

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 01.12.2009 13:25

MF píše:Do určité doby byl most jednokolejný!
na tom mostě ale jedou 2 vlaky proti sobě ...
Dal jsem to jako kuriozitu jen ,chybí tam i sjezd na náplavku třeba ..

Odpovědět