Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
Martan
- Uživatel
- Příspěvky: 29
- Registrován: 08.9.2009 21:06
- Bydliště: Z okna vidím pole, potok, louku i venkovský kostelík. A to všechno ve městě :-)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Martan » 08.1.2010 0:52
Nevěděl byste někdo kde může být tohle?
http://img511.imageshack.us/img511/6644 ... 09045r.jpg
Má to na obálce jídelního lístku restaurace
Zlatý Rožeň, kterou mimochodem vřele doporučuju...
A za kvalitu fotky se omlouvám, byl taky už večer a ten zde čepovanej Kvasar chutná tak dobře

-
Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Příspěvek
od Bobik » 19.12.2009 15:46
Přesně tak, Nus. údolí.
-
nk8215
- Uživatel
- Příspěvky: 67
- Registrován: 26.5.2006 12:17
- Bydliště: Dresden. 70 pod okny ovšem zůstala.
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od nk8215 » 19.12.2009 15:44
Bobik píše:No vzhledem k tomu že je to bez kaštanstva (tudíž nejspíš služ. jízda) pak tipuju nájezd na trasu do času po výměně. Sám jsem to už takhle absolvoval (a nebyl jediný) a aby se člověkl stihl otočit do času přinejmenším alespoň přes Radošovickou je to po nábřeží a Jamrtálem rychlejší než přes IPP. A ty vexle rovně by tomu odpovídaly.
Jamrtál = Nuselské údolí

-
Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Příspěvek
od Bobik » 16.12.2009 1:56
No vzhledem k tomu že je to bez kaštanstva (tudíž nejspíš služ. jízda) pak tipuju nájezd na trasu do času po výměně. Sám jsem to už takhle absolvoval (a nebyl jediný) a aby se člověkl stihl otočit do času přinejmenším alespoň přes Radošovickou je to po nábřeží a Jamrtálem rychlejší než přes IPP. A ty vexle rovně by tomu odpovídaly.
-
willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od willyjeff » 16.12.2009 0:01
Damir Holas píše:
Sjetí z trasy nebo nějaká MÚ?
Fakt netuším co se stalo. Aby vokovické pořadí linky 22 najíždělo na trasu přes Jiráskovo náměstí - Palackého náměstí - Výtoň - Albertov... (a dál nevím jak). Na tom Jir. nám. jsem ho dojel, je možný, že si někde sjel, ale proč ho u Národního divadla nevrátili na trasu to netušim...
-
Damir Holas
- Uživatel
- Příspěvky: 1564
- Registrován: 23.8.2006 17:28
- Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita
Příspěvek
od Damir Holas » 15.12.2009 23:11
willyjeff píše:Foto pořízeno v pondělí 14.12.2009 ve 21:01.
Sjetí z trasy nebo nějaká MÚ?
-
willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od willyjeff » 15.12.2009 22:02
OMH píše:
Odklon při akci "Národní 20 let" 17.11.2009, že?
Nikoliv. Foto pořízeno v pondělí 14.12.2009 ve 21:01.
-
OMH
- Moderátor
- Příspěvky: 1789
- Registrován: 23.3.2009 21:11
- Bydliště: Praha 1
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od OMH » 15.12.2009 22:01
willyjeff píše:Je to jednoduché, ale jako zajímavost to je. To jsem takhle potkal linku 22, kde bych ji doopravdy nečekal.
http://www.uswgame.net/Fotky/kde_to_je01.jpg
Jen mi ujela zrovna z fotky, takže je to takové "umělecké"

Odklon při akci "Národní 20 let" 17.11.2009, že?
-
willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od willyjeff » 15.12.2009 18:42
Je to jednoduché, ale jako zajímavost to je. To jsem takhle potkal linku 22, kde bych ji doopravdy nečekal.
http://www.uswgame.net/Fotky/kde_to_je01.jpg
Jen mi ujela zrovna z fotky, takže je to takové "umělecké"

-
J*M*B
- Uživatel
- Příspěvky: 105
- Registrován: 02.4.2008 19:18
- Bydliště: Brno
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od J*M*B » 13.12.2009 17:05
Na snímku "parná električka" u jisté hospody (dnes těžko lokalizovatelné) v městě, které své nádraží nenechalo stavět na území své obce, a z kterého to pak měli na nádraží daleko, tak si museli poradit výstavbou tramvaje (zprvu koňky), která přišla laciněji než pořádná silnice
-
mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od mixik » 13.12.2009 16:41
tak zase nějaký pohled
7e98f944df_57482715_o2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
Proxy
- Moderátor
- Příspěvky: 2492
- Registrován: 27.11.2003 14:29
- Bydliště: 4,5,12,20,94
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Proxy » 07.12.2009 23:07
fricoolinek2 píše:Jinak nevíte, kde je toto? Je to z bitky mezi Druhostraníky a Vonty na Rozdělovací tříde.
Takže můžete zkusit uhádnout i název filmu, nejen reálný místo.

film: Záhada hlavolamu - natáčeno v Olomouci
Je vidět, že ta trať byla zralá na rekonstrukci už před 15 lety a přesto jež musela dlouho čekat...
-
fricoolinek2
- Uživatel
- Příspěvky: 2713
- Registrován: 23.3.2005 21:38
- Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od fricoolinek2 » 07.12.2009 22:52
krysarr píše: nehlede na to, ze se tenkrat jezdilo vlevo

Ne ta scéna by snad nemusela nutně pocházet z období před rokem 1939, ne?
Jinak nevíte, kde je toto? Je to z bitky mezi Druhostraníky a Vonty na Rozdělovací tříde.
Takže můžete zkusit uhádnout i název filmu, nejen reálný místo.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
krysarr
- Uživatel
- Příspěvky: 452
- Registrován: 18.2.2009 22:45
- Bydliště: Praha 3 (1,9,16 uz bohuzel ne), sem tam Praha 11 :-)
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od krysarr » 02.12.2009 0:24
Ono to vypada, ze tam naplavka ani neni, k tomu to slozeni vseho plovouciho na Vltave je taky dost zajimavy, nehlede na to, ze se tenkrat jezdilo vlevo

-
Tedy
- Uživatel
- Příspěvky: 740
- Registrován: 08.10.2006 12:19
- Bydliště: Praha
Příspěvek
od Tedy » 01.12.2009 13:25
MF píše:Do určité doby byl most jednokolejný!
na tom mostě ale jedou 2 vlaky proti sobě ...
Dal jsem to jako kuriozitu jen ,chybí tam i sjezd na náplavku třeba ..