Tramvajové tratě a příslušenství
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Tramvajové tratě
A proč by tam měl být zpevněný kryt? Kde mají, kupříkladu, kryt a žlábek na přiloženém snímku soudruzi z Berlína? He?
Jedná se o úsek v délce tří zastávek, kde budou panely BKV na 99% nahrazeny nečím, jako je na snímku níže. A to již v dubnu 2009. Nicméně dokud nebude plán výluk, tak sem tu lokalitu já nenapíšu, protože tu informaci nemám z první ruky.
Jedná se o úsek v délce tří zastávek, kde budou panely BKV na 99% nahrazeny nečím, jako je na snímku níže. A to již v dubnu 2009. Nicméně dokud nebude plán výluk, tak sem tu lokalitu já nenapíšu, protože tu informaci nemám z první ruky.
Re: Tramvajové tratě
Jsi tajemný jak ten hrád co na něm strašá... Braník-Modřany?Absolut píše:Bohužel, Trainzjohny, první volba nepadla ani na Plzeňskou.
Ovšem nevím jak se S49 slučuje s odhlučněním a zákrytem či zatravněním. Žlábek vytváří bezpečný distanc pro výplňové elementy, a domnívám se, že alternativní řešení vyjdou dráž než ten žlábek.
- Pavel PS
- Uživatel
- Příspěvky: 91
- Registrován: 31.1.2007 21:29
- Bydliště: tak už nejbližší vozovnou nejsou Střašidelnice, ani Pankrác, ale Kobylisy
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
koukam jak vejr, když se chce, všechno jde 
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Vsak se take upravuji profily kol a jejich tolerance, ze.. drive do 11mm, dnes 11-14, vyhled 17mm.
- Pavel PS
- Uživatel
- Příspěvky: 91
- Registrován: 31.1.2007 21:29
- Bydliště: tak už nejbližší vozovnou nejsou Střašidelnice, ani Pankrác, ale Kobylisy
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Opravdu širokopatní kolejnice, ne žlábková? Vždyť se říká, že profil pražského kola po tom neumí jezdit..Absolut píše:... rekonstrukce na klasiku + S49 ...
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Tramvajové tratě
Bohužel, Trainzjohny, první volba nepadla ani na Plzeňskou.
- trainzjohny
- Moderátor
- Příspěvky: 3157
- Registrován: 10.9.2006 15:06
- Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Snad to vyjde, jinak bude zákaz 14T už u vrat vozovny motolAbsolut píše:Pawle, ona tak vypadat bude.
Jeden úsek čtyřpruhovky s tratí z BKV na samostatném tělese v ose se dočká rekonstrukce na klasiku + S49 snad už v roce 2009. Sice první volba nepadla na Evropskou, ale je taky dobrá,
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Tramvajové tratě
Pawle, ona tak vypadat bude.
Jeden úsek čtyřpruhovky s tratí z BKV na samostatném tělese v ose se dočká rekonstrukce na klasiku + S49 snad už v roce 2009. Sice první volba nepadla na Evropskou, ale je taky dobrá,
Jeden úsek čtyřpruhovky s tratí z BKV na samostatném tělese v ose se dočká rekonstrukce na klasiku + S49 snad už v roce 2009. Sice první volba nepadla na Evropskou, ale je taky dobrá,
Re: Tramvajové tratě
jak by asi vypadala evropska, kdyby nebyla v praze, ale v nemecku nebo ostrave:
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ost ... uba-l8.jpg - pohled od zastavky cerveny vrch smerem do centra
(kdyz jsem tu fotku otevrel, prislo okamzite deja-vu
)
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ost ... uba-l8.jpg - pohled od zastavky cerveny vrch smerem do centra
(kdyz jsem tu fotku otevrel, prislo okamzite deja-vu
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
No prece u metra na Dlouhe Mili!Damir Holas píše:A zastávky městských busů budou kde
- Damir Holas
- Uživatel
- Příspěvky: 1564
- Registrován: 23.8.2006 17:28
- Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita
Re: Tramvajové tratě
A zastávky městských busů budou kdeS_M_Lomoz píše:Ono to není tady vidět, ale na vizualizaci prostoru zastávek Hradčanská je přechod k ostrůvkům do centra přesunutý do úrovně zastávkových sloupků. Na co se ovšem těším ještě o něco víc, to je fakt, že podobný přechod má být i u zastávek z centra. Zkuste si to tam představit dnes.
Re: Tramvajové tratě
Ono to není tady vidět, ale na vizualizaci prostoru zastávek Hradčanská
je přechod k ostrůvkům do centra přesunutý do úrovně zastávkových sloupků. Na co se ovšem těším ještě o něco víc, to je fakt, že podobný přechod má být i u zastávek z centra. Zkuste si to tam představit dnes.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Já jen doufám, že zmíněná křižovatka ve vizualizační podobě a v reálu bude vypadat trošku jinak. Zrušený přechod směrem k zastávkám, velká asfaltová plocha, dementní kapkovité ostrůvky směrem ke Spartě (zřejmě podmínka města a budou sloužit jako zastávky v případě odklonů), idiotské šrafování.. No prostě šmejd.. Hlavně, že bude co betonovat!
Křižovatka Špejchar
Prohlížel jsem si nové vizualizace, které se objevily na http://www.tunelblanka.cz. Mimo jiné se tam objevila i vizualizace křižovatky Špejchar (přikládám). Kupodivu tam chybí sjezd za zastávkami do centra...
Nevíte o tom někdo něco? Je to nápad projektanta nebo výsledek nějakého jednání?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Petr
- Provozovatel
- Příspěvky: 2049
- Registrován: 14.11.2003 8:36
- Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Vexle, přejezdy by znamenaly vyloučení obousměrné...MOp píše:Pouze vexle nebo i zavařené přejezdy?