(D) Německé provozy obecně
Moderátor: TRAM-FÓRUM
drezda
801,802,805,806 tieto prerábali na 5 dverovy, dakde prodali ale nevim kde 803 pod cislem 919" ve 1991 srot . 808 :1991 srot
822 ve 1987 srot
835 1984 srot
ostatny vozy prerábali nájprv modernizace, potom tyristor
816 :224 557 :to nebol modernizovane ,len mal stroj na pristavovanie semafor
836,833 prerabanie na motorovy-vlecné :244 005,006
822 ve 1987 srot
835 1984 srot
ostatny vozy prerábali nájprv modernizace, potom tyristor
816 :224 557 :to nebol modernizovane ,len mal stroj na pristavovanie semafor
836,833 prerabanie na motorovy-vlecné :244 005,006
- Bába Foutéř
- Šťoura
- Příspěvky: 65
- Registrován: 23.1.2007 19:25
Re: Drazdany
V roce 1967 už 2000? ? No a pak v roce 1978 801-844 a 801-820. To je zajímavé, musím hned pro tužku a doplnit si záznamy6514 píše:ahoj .
1967 : 2000
1968 : 1999-1922 od 1971 :222 999-922
1969 : 1921-1909 od 1971 : 921-909
1970 : 1908-1855,od 1971: 001-054 ,vlek :272 001-007 ,predtym 2001-2007
1971 :222 101-138 a vlek 272 101-146
1972 :222 201-250 201-237
1973 : 301-353 301-326
1974 : 401-468 401-433
1975 501-559 501-529
1976 : 601-648 601-636
1977 : 701-720
1978 : 801-844, 801-820
1979 : 237,319 223
: 861-870
1981 : 161-178 161-165
1983 : 361-364
1984 : 471-484 461470
Drazdany
ahoj .
1967 : 2000
1968 : 1999-1922 od 1971 :222 999-922
1969 : 1921-1909 od 1971 : 921-909
1970 : 1908-1855,od 1971: 001-054 ,vlek :272 001-007 ,predtym 2001-2007
1971 :222 101-138 a vlek 272 101-146
1972 :222 201-250 201-237
1973 : 301-353 301-326
1974 : 401-468 401-433
1975 501-559 501-529
1976 : 601-648 601-636
1977 : 701-720
1978 : 801-844, 801-820
1979 : 237,319 223
: 861-870
1981 : 161-178 161-165
1983 : 361-364
1984 : 471-484 461470
1967 : 2000
1968 : 1999-1922 od 1971 :222 999-922
1969 : 1921-1909 od 1971 : 921-909
1970 : 1908-1855,od 1971: 001-054 ,vlek :272 001-007 ,predtym 2001-2007
1971 :222 101-138 a vlek 272 101-146
1972 :222 201-250 201-237
1973 : 301-353 301-326
1974 : 401-468 401-433
1975 501-559 501-529
1976 : 601-648 601-636
1977 : 701-720
1978 : 801-844, 801-820
1979 : 237,319 223
: 861-870
1981 : 161-178 161-165
1983 : 361-364
1984 : 471-484 461470
- Bába Foutéř
- Šťoura
- Příspěvky: 65
- Registrován: 23.1.2007 19:25
DRAZDANY
prave teraz sem prestudoval, material, co mám ex dresden od 1967-az 2003, tu sem sledova vozoveho parku, rozdelenie a srotovanie voznov, preradenie na detektorske, co vybavyl pred skrizovatke, volnu cestu pre supravy, tu bol- alebo este je,nevim/ take veduci komu vobec nezaujimalo vozy, robil zimnu matematiku, co trebalo, obnovyl, co nie, bez pomoc vyradili, alebo ve lepsom situace:prodali- npl korea. ja tie 574 motor + 250 vlek som priamo sledoval do 2003, a - npl ve oradea- áj dalsi osud, Je to dost velka prace, len vtedy uverejnym.ked bude 3-4 zaujemcov, aspon po theme.
- Sergei-LBC
- Uživatel
- Příspěvky: 187
- Registrován: 19.12.2004 10:38
- Bydliště: d-22
- Kontaktovat uživatele:
Dnes jsem se byl podívat v Görlitzu a s tratí na Virchowstrasse (či snad spíše jejími zbytky) to vypadá zřejmě velmi nahnutě. Neměl čas jsem si ji projít, ovšem hned za odbočkou na tuto trať na Heiliges Grab je nová asfaltová pokrývka (i přes koleje), a navíc doteď provozovanou NAD "SEV1" teď sloučili s běžnou linkou B.
Nevíte, zda z této trati zbyl aspoň kousek?
Nevíte, zda z této trati zbyl aspoň kousek?
nemecko a do 2003 más vsetko?pan moderator ?
lebo ked nie,mozme to prekuknut, to je 1000% ze 224 046,244 029 037 045 stoji ve segedin, áj ve oradeam su vla áj ve botosani, ale do korei isol najviac
Tatra T6A2/B6A2 Dresden
Zachovalá je jen jedna T6A2 ev.č. 226 001.Ostaní vozy sešrotovány(226 002,226 003,226 004+B6A2 276 001,276 002).DPmPETPvvS píše:Mam za to ze prototypova souprava t6a2 tusim byla sesrtovana. Nekolikrat jsem to videl v ruznych statistikach.
- Sergei-LBC
- Uživatel
- Příspěvky: 187
- Registrován: 19.12.2004 10:38
- Bydliště: d-22
- Kontaktovat uživatele:
nemecko
Pan Sergej-LBC myslem ze LBC= liberec, napsal som aj o Liberecu, nato budte taky dobry dát odpoved,Ohladom Drázdany, co som psal to znamena, ze medzy 1968-2003 poznám záradenie, vyradenie voznov, go, atd. osobne som tám este nebol. ale za madarsky vec- ako prtichodnota, dostal som nemecky udaj, o muzejny voznov mám foto, stym uz nestaram, ale ked vy ziete ve Liberecu, budte taky láskavy nám prepisat dnesné dvojicky, vopred vám podakujem.
- Sergei-LBC
- Uživatel
- Příspěvky: 187
- Registrován: 19.12.2004 10:38
- Bydliště: d-22
- Kontaktovat uživatele:
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Dresden-Vozy Tatra
V Dráždanech mají v muzeu vozy vystavené všechny a pokud nějaký chybí tak je právě na té jízdě městem. Speciálně na komerční jízdy nemají. Většinou na jízdě městem jsou stalicí vozy 2000 a jejich již jediná T6-ka + souprava můzejních T4+B4 v laku ČKD. A pak staré dvounápravové vozy jako jsou štiky, gothy a podobně a ty se dosti tam střidají. Při letošní první akci otevírání muzea do nové sezony ale zrovna souprava T4+B4 měla volno. Pro představu viz: http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/dre ... /index.phpDavidD píše:Děkuju, takhle obsáhle jsem si to ani nepředstavoval.A je tam nějaké muzeum, kde jsou historické tatrovky k vidění nebo je to jako v Praze, rozděleno na komerční vozy a muzeijní?
NemeckomDresden
zo drázdany-medzy 1968-2003 viem pomáhat,
Re: Dresden-Vozy Tatra
Děkuju, takhle obsáhle jsem si to ani nepředstavoval.A je tam nějaké muzeum, kde jsou historické tatrovky k vidění nebo je to jako v Praze, rozděleno na komerční vozy a muzeijní?DPmPET píše:Vozy Tatra lze jěště vidět v pracovní dny a na linkách 3, 4,6,8,9,10/12 a v sobotu na 4,6,8,9.V neděli pouze se vypravují Nízkopodlažní vozy.Historické vozy TATRA T4D,B4D,T6A2 se vypravují na historickou linku (některé z těchto typů)při zahajování sezo´ny muzea ,nebo při můzejní noci.Akce můzea DVB:2.6.2007 15 let muzea,14.7.2007 Můzejní noc,26.9.2007 135 let Dráždˇanských tramvají,9.12.2007 Otevřeno muzeum a ukončení sezony pro rok 2007.
DPmPET