Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Ještě kdyby ta 188 nejezdila mimo špičky PD po 15 minutách 
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Výluky a jiná omezení
Ano, zde důkaz místo slibů...MM-Mikulovsky píše:Pokud je pravda o doporučení té 188 na zast., tak tomu skutečně
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
kdo chce z Nuslí na =M=C a z =M=C do Nuslí, tak má s přestupem na PA l.188 - zejména z BUS zast. Kloboučnická (mezi TRAM zast. Horky a Pod Jezerkou) a BUS+TRAM zast. Pod Jezerkou - Chodovská.pawel píše:ale i tak v nuslich chybi 1xT. mohla se zavest alespon "nuselska dvojka" s navozem na metro PP, kdyz uz se neda rozumne dostat na IPP. ale nejsem moc znaly mistnich pomeru, tak treba je to blbost.
ZXS91: Byl jsi rychlejší.
Pokud je pravda o doporučení té 188 na zast., tak tomu skutečně
- ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Chybí. Taky je na zastávkách doporučovaná 188 na Pankrác. Část třeba pojede busem na áčkopawel píše:ale i tak v nuslich chybi 1xT. mohla se zavest alespon "nuselska dvojka" s navozem na metro PP, kdyz uz se neda rozumne dostat na IPP. ale nejsem moc znaly mistnich pomeru, tak treba je to blbost.
Re: Výluky a jiná omezení
ale i tak v nuslich chybi 1xT. mohla se zavest alespon "nuselska dvojka" s navozem na metro PP, kdyz uz se neda rozumne dostat na IPP. ale nejsem moc znaly mistnich pomeru, tak treba je to blbost.
- ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Taky se nebude muset zbytečně posilovat šestka, aby měl Spořilov interval, na který je zvyklý.
- Radek
- Uživatel
- Příspěvky: 1578
- Registrován: 19.7.2004 10:00
- Bydliště: Tento vlak tam končí
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tipuju přípravu na výluku Vršovické - 24 se nechá jak je, 6 se zruší (min. přes prázdniny), 7 zkrátí na NBS?
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
A nevíte čím bylo motivováno výlukové prohození 6 a 24? Není to nějaká salámovka? Nehodnotím, jen se ptám.
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Prostě jako dřív, 11 do Strašnic, 16 na Jarov, zkrátit 5, protáhnout 7 a zpátky 19 (2, 21, to je jedno) třeba i v sóle. Je mi líto, ale líp to nastavit asi nejde, furt se to převrtává a furt někde něco chybí, nebo přebývá, tak to asi fungovalo předtím dobře. Fakt nemám pocit, že by si to za 3 roky nějak "sedlo", lidi změnili návyky, nebo tak něco. Od prvního dne furt stejnej vo5er :-S
Re: Výluky a jiná omezení
Jo, další bonus pro lidi, co jezdí z Vinohrad do Strašnic...pawel píše:nová 11 s 12minutovým pásmem a 6 min. metrointervalem v hlavním úseku se mi líbí. nesmyslná linka 13 už by nemusela vyjíždět...
Re: Výluky a jiná omezení
nová 11 s 12minutovým pásmem a 6 min. metrointervalem v hlavním úseku se mi líbí. nesmyslná linka 13 už by nemusela vyjíždět...
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Karosák: Dík za upozornění, v poledne doplněno o informaci, že 6-20 jen půlka spojů.
Re: Výluky a jiná omezení
Včera jsem s ní jel a taky jsem byl překvapen. Ale zase tak strašný to není. Normálně byl interval na 11 -- 8 a 10 minut. Teď je vlastně 12 a 15 a v nejvytíženějším úseku poloviční. Každá druhá (vychází to prý každé druhé kolo) čerpá na Olšanech BP 35 min.Karosák píše:Na Spojovací jen každá druhá 11, to je trošičku podpásovka, ne?
To jsem fakt nečekal a pak je asi i chyba na PrT mapkách, protože vysvětlivka 11* tvrdí, že "pracovní dny 6-20"
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Na Spojovací jen každá druhá 11, to je trošičku podpásovka, ne? 
To jsem fakt nečekal a pak je asi i chyba na PrT mapkách, protože vysvětlivka 11* tvrdí, že "pracovní dny 6-20"
To jsem fakt nečekal a pak je asi i chyba na PrT mapkách, protože vysvětlivka 11* tvrdí, že "pracovní dny 6-20"
Re: Výluky a jiná omezení
ještě krátce před půl osmou večer jezdilo několik pořadí jedenáctky se zpožděním 47-50 minut.Martin Šubrt píše:Pro některé věci neumím najít rozumné vysvětlení... Přijde mi, že je poslední dobou obecně jedno, zda něco jede nebo stojí... Spíš to vypadá, že cílem každého dopravního opatření je vyvolat maximální katastrofu... Po Bělehradské jsem šel a ještě po půl osmé se zdržení pohybovalo okolo 15 minut.von Špilberk píše:Jo, to uzavření od Otakarky k Fidlovačce ve špičce před prodlouženým víkendem vymyslel nějaký "dopravní mozek". L.11 je úplně v. 30 minut zpoždění nic není.
![]()