Kód: Vybrat vše
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=25883-*****_za_volantem.htmModerátor: TRAM-FÓRUM
Kód: Vybrat vše
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=25883-*****_za_volantem.htmOna ta fotka má někde zvukovou stopu? Přesně si tipnul, že kolega provolával jméno jednoho fotbalového klubu9001 píše: Takhle by měli upravit tramvaj na jakékoli zápasů fotbalu![]()
Jinak pochybuji, že by sklo vypadlo samo od sebe, spíš ho někdo vykopl. Takhle jsem taky šel Trojskou a jedno tam leželo v CELKU. Musíme si uvědomit že to je jenom v gumě.
Takhle by měli upravit tramvaj na jakékoli zápasů fotbaluwillyjeff píše:http://josef.chodounsky.cz/index.php/ar ... izace.html
Bývaly tam, ještě tak 15 let zpátky určitě - vždycky po dvou se jezdilo, dvě se opravovaly. Jestli už tam jsou jen dvě, asi už si to sedlo.Karosák píše:Nevím jestli skutečně bývaly, nebo je tam pro ně jen prostor. Silnice je tam určitě, prostor pro druhé 2 koleje momentálně taky, ale už si to zjevně sedlo a je klid. Ale na karvinsku to prej bylo podobný.
Nevím jestli skutečně bývaly, nebo je tam pro ně jen prostor. Silnice je tam určitě, prostor pro druhé 2 koleje momentálně taky, ale už si to zjevně sedlo a je klid. Ale na karvinsku to prej bylo podobný.piskvorrr píše:Ervěnický koridor? Tam jsou tímto způsobem řešeny dokonce čtyři koleje (a silnice), ne?Absolut píše:Tady asi někdo nepamatuje doby aktivní těžby...
Sorry, ale asi mám hodně jiný typ humoru...Jake píše:Jéžiš, jde o srandu máchale.9001 píše:Upřímně, kdyby se k tomu dostal někdo z DPMB tak by jim měl dát kouř jako ... za zneužití loga.