Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
tomas_palyza
- Uživatel
- Příspěvky: 3
- Registrován: 12.8.2011 13:25
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Teda, ta Pelc-Tyrolka... Samozerjme, ze ji taky na prvni pohled poznam. Ale pri blizsim zkoumani (Letecky snimek) uz bych snad mel pochybnosti..
Viz moje stara hloupa stranka zde: http://es350.sweb.cz/pelc-tyrolka/
A ted mi reknete:
1) Kde je ta Vila??? Vzdyt na vsech starych fotkach byla vzdycky v pozadi za smyckou.
2) To je cely teren smycky tak nasypany, nad okolni teren?? To tedy znamena, ze ta dnesni planina dole, s Vilou, neni puvodni smycka???
3) Od toto vozu uplne vpravo na letecke fotce - odchazi dozadu ta vytazna kolej?
Viz moje stara hloupa stranka zde: http://es350.sweb.cz/pelc-tyrolka/
A ted mi reknete:
1) Kde je ta Vila??? Vzdyt na vsech starych fotkach byla vzdycky v pozadi za smyckou.
2) To je cely teren smycky tak nasypany, nad okolni teren?? To tedy znamena, ze ta dnesni planina dole, s Vilou, neni puvodni smycka???
3) Od toto vozu uplne vpravo na letecke fotce - odchazi dozadu ta vytazna kolej?
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
1,82MB na obrázek 916x463? Mně říkali, že prostor pro přílohy na serveru je omezený 
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
S jedním dílem také přispěji...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Naposledy upravil(a) Tedy dne 25.8.2011 11:07, celkem upraveno 1 x.
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
http://www.filmovamista.cz/filmy/naleze ... 18/detail/matejbrozek píše:...
-
matejbrozek
- ovocnář
- Příspěvky: 128
- Registrován: 20.9.2010 15:34
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Jo , dík , moc děkuju za výpis.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
priblizne casy filmu
2:00 vyjezd ze smycky Kubanske namesti
3:17 nepoznavam, moc tma.
6:00 Kotlarka?
6:58 Koh-i-noor
7:22 nevim
8:33 Vrsovicka x Minska
10:50 smycka Radosovicka
12:26 Vrsovicka x Minska
13:02 Nové Strašnice
13:33 Nadrazi Branik
14:15 UDDP
2:00 vyjezd ze smycky Kubanske namesti
3:17 nepoznavam, moc tma.
6:00 Kotlarka?
6:58 Koh-i-noor
7:22 nevim
8:33 Vrsovicka x Minska
10:50 smycka Radosovicka
12:26 Vrsovicka x Minska
13:02 Nové Strašnice
13:33 Nadrazi Branik
14:15 UDDP
- trainzjohny
- Moderátor
- Příspěvky: 3157
- Registrován: 10.9.2006 15:06
- Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Po ukradnutí jede od Průběžný ke smyčce Kubánské náměstí, velín je ve smyčce bráník a na konci hledá tramvaj ve smyčce ÚDDP.matejbrozek píše:http://www.youtube.com/watch?v=ai-F0uojvK4
Zajímavé video z filmu Přátelé Bermudského trojúhelníku , ale potřeboval bych poradit kde ta tramvaj všude jela. (Poznal jsem jen smyčku Radošovická)
-
matejbrozek
- ovocnář
- Příspěvky: 128
- Registrován: 20.9.2010 15:34
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
http://www.youtube.com/watch?v=ai-F0uojvK4
Zajímavé video z filmu Přátelé Bermudského trojúhelníku , ale potřeboval bych poradit kde ta tramvaj všude jela. (Poznal jsem jen smyčku Radošovická)
Zajímavé video z filmu Přátelé Bermudského trojúhelníku , ale potřeboval bych poradit kde ta tramvaj všude jela. (Poznal jsem jen smyčku Radošovická)
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Takže je čas na řešení :
je to město Karviná zdroj
http://www.zanikleobce.cz/index.php?lang=d&obec=8151
A pro hledače historie doporučuji :
http://www.zanikleobce.cz/index.php?
je to město Karviná zdroj
http://www.zanikleobce.cz/index.php?lang=d&obec=8151
A pro hledače historie doporučuji :
http://www.zanikleobce.cz/index.php?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Přiznávám, poslední hádanku jsem netrefil.
Ovšem mám tu poznámku ještě k tomu bněnskému Malinevského náměstí - stačí si najít záhlaví Prtek č.109, kde je v pozadí stejný dům (jen tam teda není poznámka odkud to je, zastávkový sloupek by ovšem mohl napovědět.)
.
Ovšem mám tu poznámku ještě k tomu bněnskému Malinevského náměstí - stačí si najít záhlaví Prtek č.109, kde je v pozadí stejný dům (jen tam teda není poznámka odkud to je, zastávkový sloupek by ovšem mohl napovědět.)
.
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Tedy dne 13.8.2011 13:18, celkem upraveno 1 x.
-
tomas_palyza
- Uživatel
- Příspěvky: 3
- Registrován: 12.8.2011 13:25
Skeny - Plan Prahy z roku 1960
Nejnovější skeny z roku 1960!
- Linkou č. 6 od dětské nemocnice(?) na Karlově, kolem Hlavního nádraží, až do Bubenské.
- Linkou č. 3 ulicí V Holešovičkách, přes Pelc-Tyrolku a starý most Barikádníků, až na Budějovické náměstí!
- Trolejbusové linky
Na papíře všechno stále výborně funguje!
--------------
Tak jsem nedavno pro Egeeho ze zdejsiho Tram-fora naskenoval Plan Prahy z roku 1960 , takze jestli chcete, muzete se ted pokochat i vy!
Anebo to mozna nekde na webu uz visi? Nevim. Kazdopadne, tohle je asi dost podrobny sken a dobre se prohlizi, lip nez na papire!
http://es350.net/praha/Praha1960
Je to delany po snimcich A4 a nakonec spojeno funkcni Panorama v Zoneru alespon do vodorovnych pruhu ("Panoramy ABC"). Pak jsem jeste delal pokusy s uplnym spojenim, ale tam to fakt nejde, musela by se nejakym slozitym Sw uz rovnat geometrie tech snimku, aby si sedly.
+Pripadne omluva, jestli vam pripada, ze to sem nepatri, ale lepsi forum jsem asi nenasel, zdejsi lidi to podle me bude asi zajimat nejvic.
- Linkou č. 6 od dětské nemocnice(?) na Karlově, kolem Hlavního nádraží, až do Bubenské.
- Linkou č. 3 ulicí V Holešovičkách, přes Pelc-Tyrolku a starý most Barikádníků, až na Budějovické náměstí!
- Trolejbusové linky
Na papíře všechno stále výborně funguje!
--------------
Tak jsem nedavno pro Egeeho ze zdejsiho Tram-fora naskenoval Plan Prahy z roku 1960 , takze jestli chcete, muzete se ted pokochat i vy!
Anebo to mozna nekde na webu uz visi? Nevim. Kazdopadne, tohle je asi dost podrobny sken a dobre se prohlizi, lip nez na papire!
http://es350.net/praha/Praha1960
Je to delany po snimcich A4 a nakonec spojeno funkcni Panorama v Zoneru alespon do vodorovnych pruhu ("Panoramy ABC"). Pak jsem jeste delal pokusy s uplnym spojenim, ale tam to fakt nejde, musela by se nejakym slozitym Sw uz rovnat geometrie tech snimku, aby si sedly.
+Pripadne omluva, jestli vam pripada, ze to sem nepatri, ale lepsi forum jsem asi nenasel, zdejsi lidi to podle me bude asi zajimat nejvic.
Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
MOp
tak dobře uvidíme

správný šoutouš zná všechny města
http://3x.cz/di-TA6Q.jpg
Jsem jen konzument informací a fotografií ....
cca 12.10 h byla správná odpověď přijata ...

totéž místo
2 poznali už
tak dobře uvidíme

správný šoutouš zná všechny města
http://3x.cz/di-TA6Q.jpg
Jsem jen konzument informací a fotografií ....
cca 12.10 h byla správná odpověď přijata ...

totéž místo
2 poznali už
Naposledy upravil(a) Tedy dne 12.8.2011 16:57, celkem upraveno 1 x.





