Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
tomas_palyza
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 12.8.2011 13:25

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od tomas_palyza » 28.8.2011 0:48

Teda, ta Pelc-Tyrolka... Samozerjme, ze ji taky na prvni pohled poznam. Ale pri blizsim zkoumani (Letecky snimek) uz bych snad mel pochybnosti..
Viz moje stara hloupa stranka zde: http://es350.sweb.cz/pelc-tyrolka/

A ted mi reknete:
1) Kde je ta Vila??? Vzdyt na vsech starych fotkach byla vzdycky v pozadi za smyckou.
2) To je cely teren smycky tak nasypany, nad okolni teren?? To tedy znamena, ze ta dnesni planina dole, s Vilou, neni puvodni smycka???
3) Od toto vozu uplne vpravo na letecke fotce - odchazi dozadu ta vytazna kolej?

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od syverin » 25.8.2011 12:32

1,82MB na obrázek 916x463? Mně říkali, že prostor pro přílohy na serveru je omezený ;)

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od OMH » 25.8.2011 9:10

S jedním dílem také přispěji...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od Tedy » 24.8.2011 17:40

Poznali všichni ...
totéž z jiného pohledu

Obrázek

a nový dotaz

Obrázek

Poznali všichni stará smyčka Radlice

Obrázek
Naposledy upravil(a) Tedy dne 25.8.2011 11:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od Tedy » 24.8.2011 15:47


P_V
Uživatel
Příspěvky: 4217
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od P_V » 23.8.2011 23:50

matejbrozek píše:...
http://www.filmovamista.cz/filmy/naleze ... 18/detail/

matejbrozek
ovocnář
Příspěvky: 128
Registrován: 20.9.2010 15:34

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od matejbrozek » 23.8.2011 22:17

Jo , dík , moc děkuju za výpis.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od MOp » 23.8.2011 21:02

priblizne casy filmu
2:00 vyjezd ze smycky Kubanske namesti
3:17 nepoznavam, moc tma.
6:00 Kotlarka?
6:58 Koh-i-noor
7:22 nevim
8:33 Vrsovicka x Minska
10:50 smycka Radosovicka
12:26 Vrsovicka x Minska
13:02 Nové Strašnice
13:33 Nadrazi Branik
14:15 UDDP

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3157
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od trainzjohny » 23.8.2011 16:14

matejbrozek píše:http://www.youtube.com/watch?v=ai-F0uojvK4
Zajímavé video z filmu Přátelé Bermudského trojúhelníku , ale potřeboval bych poradit kde ta tramvaj všude jela. (Poznal jsem jen smyčku Radošovická)
Po ukradnutí jede od Průběžný ke smyčce Kubánské náměstí, velín je ve smyčce bráník a na konci hledá tramvaj ve smyčce ÚDDP.

matejbrozek
ovocnář
Příspěvky: 128
Registrován: 20.9.2010 15:34

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od matejbrozek » 23.8.2011 13:30

http://www.youtube.com/watch?v=ai-F0uojvK4
Zajímavé video z filmu Přátelé Bermudského trojúhelníku , ale potřeboval bych poradit kde ta tramvaj všude jela. (Poznal jsem jen smyčku Radošovická)

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od Tedy » 14.8.2011 10:44

Takže je čas na řešení :
je to město Karviná
Noname2.jpg
zdroj
http://www.zanikleobce.cz/index.php?lang=d&obec=8151

A pro hledače historie doporučuji :
http://www.zanikleobce.cz/index.php?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 13.8.2011 12:24

Přiznávám, poslední hádanku jsem netrefil.
Ovšem mám tu poznámku ještě k tomu bněnskému Malinevského náměstí - stačí si najít záhlaví Prtek č.109, kde je v pozadí stejný dům (jen tam teda není poznámka odkud to je, zastávkový sloupek by ovšem mohl napovědět.)
.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od Tedy » 12.8.2011 22:31

Řešení
Obrázek
ČESKÝ TĚŠÍN dnešní náhled.


kde ?
Obrázek
totéž
Noname.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Tedy dne 13.8.2011 13:18, celkem upraveno 1 x.

tomas_palyza
Uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 12.8.2011 13:25

Skeny - Plan Prahy z roku 1960

Příspěvek od tomas_palyza » 12.8.2011 13:34

Nejnovější skeny z roku 1960!
- Linkou č. 6 od dětské nemocnice(?) na Karlově, kolem Hlavního nádraží, až do Bubenské.
- Linkou č. 3 ulicí V Holešovičkách, přes Pelc-Tyrolku a starý most Barikádníků, až na Budějovické náměstí!
- Trolejbusové linky

Na papíře všechno stále výborně funguje!

--------------
Tak jsem nedavno pro Egeeho ze zdejsiho Tram-fora naskenoval Plan Prahy z roku 1960 , takze jestli chcete, muzete se ted pokochat i vy!
Anebo to mozna nekde na webu uz visi? Nevim. Kazdopadne, tohle je asi dost podrobny sken a dobre se prohlizi, lip nez na papire!

http://es350.net/praha/Praha1960

Je to delany po snimcich A4 a nakonec spojeno funkcni Panorama v Zoneru alespon do vodorovnych pruhu ("Panoramy ABC"). Pak jsem jeste delal pokusy s uplnym spojenim, ale tam to fakt nejde, musela by se nejakym slozitym Sw uz rovnat geometrie tech snimku, aby si sedly.

+Pripadne omluva, jestli vam pripada, ze to sem nepatri, ale lepsi forum jsem asi nenasel, zdejsi lidi to podle me bude asi zajimat nejvic.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Příspěvek od Tedy » 12.8.2011 11:55

MOp
tak dobře uvidíme
Obrázek

správný šoutouš zná všechny města
http://3x.cz/di-TA6Q.jpg
Jsem jen konzument informací a fotografií ....

cca 12.10 h byla správná odpověď přijata ...

Obrázek

totéž místo

2 poznali už
Naposledy upravil(a) Tedy dne 12.8.2011 16:57, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět