Pražské metro

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od 9001 » 20.4.2010 15:47

Zase ono to je spíš takové, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Dva dny v týdnu o hodinu není tolik. Pálka by to byla kdyby to bylo celý týden.

Jak to tedy vůbec je? Je to tím, že nám představenstvo DPP se zpolitizovalo, že nyní DOPRAVCE rozhoduje o tom, že se bude jezdit déle. To pan Vodrážka šlápnul na krk ROPIDu?

Jinak osobně budu radši když bude jezdit metro do 1 ráno, než aby na některých metrolinkách jezdil vzduch na konečné.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od MOp » 20.4.2010 15:30

Co si tak matně vybavuji, hodinovy provoz metra stoji to same, co cca 3 hodinovy provoz povrchove dopravy. Tudiz to bude velice zajimave.. Mesto bude solit jako mourovate..

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od 9001 » 20.4.2010 15:26

MOp píše:To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.
Neviděl bych to tak tragicky. Dyt se říká, že se sáhne do rezerv DPP nebo spíš takhle to prezentoval Vodrážka.

Damir to napsal dobře. Pokud se škrty udělají rozumně, tak proč ne.

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Pražské metro

Příspěvek od Damir Holas » 20.4.2010 15:06

MOp píše:To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.
Upřímně řečeno, když se škrty udělají rozumně, proč ne... Taková 180 v SN po 15 minutách je rozhodně zbytná, stejně jako velké busy na linkách typu 116, 216, 245, 256... Úspory by neměly být sprosté slovo.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od MOp » 20.4.2010 10:24

To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.

Uživatelský avatar
Radim7227
Uživatel
Příspěvky: 338
Registrován: 10.8.2007 20:41
Bydliště: Tram 22,23,25,97 Bus 143,149,164
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Radim7227 » 20.4.2010 10:22

http://www.novinky.cz/ekonomika/198005- ... -dele.html
Noční metro v Praze bude o víkendu jezdit o hodinu déle.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od jara » 16.4.2010 1:52

Co mě překvapilo že se podívala dneska 3x až na ládví. Já měl za to že tam sice už jednou byla ale že se to dál nedoporučuje tam s ní jezdit .....

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Tonda Ježek » 16.4.2010 0:35

malesak píše:a nestačila by Ečs projet na Kačerově na zkušební trati :?:
Ono by možná stačilo ji jenom protáhnout po zhlaví depa. Ale proč by se taky "babička" nemohla pořádně provětrat 8-)

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Pražské metro

Příspěvek od Jake » 15.4.2010 22:30

MM-Mikulovsky píše:Jestli je informace o častosti "provětrání " Ečs pravdivá, nešlo by zjistit předem, kdy a kde bude?
Vzhledem k jistým jedincům, kteří mají v oblibě házet na vozy metra plechovky s barvou, o tom dost pochybuju. Leda přes známost.

malesak
problémový jedinec
Příspěvky: 176
Registrován: 15.10.2009 17:41
Bydliště: MHD neni slyset

Re: Pražské metro

Příspěvek od malesak » 15.4.2010 22:12

a nestačila by Ečs projet na Kačerově na zkušební trati :?:

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 15.4.2010 21:24

Tonda Ježek píše:
Alexian píše:Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje. 8-)
Se musí jednou za měsíc projet, aby se jí nerozpadla skládaná kolečka.
Jestli je informace o častosti "provětrání " Ečs pravdivá, nešlo by zjistit předem, kdy a kde bude? To bych rád viděl, či si i vyfotil alespoň ve dvou stanicích (tam a zpět)!

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.4.2010 20:54

Alexian píše:Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje. 8-)
Se musí jednou za měsíc projet, aby se jí nerozpadla skládaná kolečka.

Uživatelský avatar
Alexian
Uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 11.12.2008 3:49

Re: Pražské metro

Příspěvek od Alexian » 15.4.2010 13:44

Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje. 8-)

Uživatelský avatar
Radim7227
Uživatel
Příspěvky: 338
Registrován: 10.8.2007 20:41
Bydliště: Tram 22,23,25,97 Bus 143,149,164
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Radim7227 » 13.4.2010 13:13

http://www.novinky.cz/domaci/197305-met ... i-vuz.html
Metro ožívá i po půlnoci, koleje kontroluje zvláštní měřicí vůz.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2492
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od Proxy » 03.3.2010 20:39

Pavel PS píše:Nevím jak A, ale na Kačerově byl pád do kolejiště nějak kolem tři čtvrtě na sedm
Ju, dneska se nám na metru dařilo
6:50 - 7:10 zastavena trasa C kvůli pádu cestujícího před soupravu na Kačerově směr do centra
Nepravidelný provoz se podařilo odstranit až krátce před druhou odpoledne
8:00 - 8:15 zastavena trasa A kvůli nevolnosti cestujícího v soupravě na Želivského směr z centra
Bohužel běžná patálie se zkomplikovala, neb cestující v bezvědomí nemohl být vysazen a čekalo se na sanitku

Odpovědět