Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Absolut » 18.1.2010 12:45

Správně :) Je to v mojí dom. st. na vjezdu od D :)

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od syverin » 18.1.2010 10:58

Zřejmě vjezd do L ;) a tipnu si: Od D?

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Absolut » 18.1.2010 9:08

Nejsem žádný železniční šotouš, ale včera jsem si cvičně postál po kolena ve sněhu u vjezdového návěstidla stanice, kterou jistě hravě odhalíte, je to trapně jednoduché a stačí zalistovat v archivu tohoto vlákna... Ze hry je vyloučen MOp, Petr a Martyn.
kde-to-je.JPG

Uživatelský avatar
Jamie
Uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 05.12.2009 20:38

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jamie » 13.1.2010 9:09

...jsem netušil, co způsobím :lol: btw fotku z Otakarovy jsem před časem objevil právě v tomto vláknu :wink:

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3157
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od trainzjohny » 13.1.2010 9:04

demon píše:Fáááákt ? :lol:
A já zrovna poznámku o "funkčnosti" MP považoval za dost dobrej fór...

Njn, už mlčim a omlouvam se...
Dělej co musíš.
Tak to taky zůstalo v humoru, přesunul jsem jen diskuzi o fotce z Otakarky .... :smt066

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od demon » 12.1.2010 22:10

Fáááákt ? :lol:
A já zrovna poznámku o "funkčnosti" MP považoval za dost dobrej fór...

Njn, už mlčim a omlouvam se...
Dělej co musíš.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3157
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od trainzjohny » 12.1.2010 22:08

:uklizecka: Poslední diskuze odklizena z tématu "Humor"

Nic ve zlým, ale moc humorné to není 8-[

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6798
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od demon » 12.1.2010 21:42

9001 píše:
Bobek píše:Tak zrovna v případě té městské policie... :twisted:
V tomhle směru dost nemístná poznámka. Zrovna tu vidím na Prahu jako dobře fungující organizaci...
No ještěže jsme v sekci "Humor", už jsem se chtěl ozvat... 8-)

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MOp » 12.1.2010 21:28

Kupodivu Otakarova. Do reko križovatky a bekavizace prilehleho useku v roce 1976 se jezdilo pod mostem, co toci bus 193.

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od milbi » 12.1.2010 21:26

cernma16 píše:Neví někdo, kde je to focena ta první fotografie? :?: Ať jsem pátral ve starém linkovém vedení a na google street view nic jsem nevypátral. :cry: Název fotografie je sice Otakarova.jpg, ale žádné budovy mi do dnešních dnů nesedí.
Google Street View - http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s ... 47.34,,0,5
BTW. ten barák vlevo je skoro stejnej :-)

Uživatelský avatar
8750
Uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: 17.12.2005 14:54
Bydliště: 2, 3, 17, 21, 92

Re: Humor

Příspěvek od 8750 » 12.1.2010 21:18

cernma16 píše:Neví někdo, kde je to focena ta první fotografie? :?: Ať jsem pátral ve starém linkovém vedení a na google street view nic jsem nevypátral. :cry: Název fotografie je sice Otakarova.jpg, ale žádné budovy mi do dnešních dnů nesedí.
Je to Otakarova, ale dnes jezdí tramvaje o kus vedle a místo na fotografii vypadá jinak. Je to přibližně v místech, kde se dnes otáčí 193.

cernma16
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 21.10.2008 18:41

Humor - přesun

Příspěvek od cernma16 » 12.1.2010 21:15

Jamie píše:Časy a prostory... :wink:
otakarova.jpg
file_31091_44128.jpg
Nejsem autorem fotografií. All pictures belong to their respective copyright owners.
Neví někdo, kde je to focena ta první fotografie? :?: Ať jsem pátral ve starém linkovém vedení a na google street view nic jsem nevypátral. :cry: Název fotografie je sice Otakarova.jpg, ale žádné budovy mi do dnešních dnů nesedí.

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od syverin » 08.1.2010 9:33

Já ještě upřesním, že to je výhybna na Mariánském náměstí.

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Damir Holas » 08.1.2010 9:05

Martan píše:Nevěděl byste někdo kde může být tohle?
Budu konkrétnější než J*M*B :) Mělo by jít o České Budějovice.

Uživatelský avatar
J*M*B
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: 02.4.2008 19:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od J*M*B » 08.1.2010 1:51

Je to z města, kde tramvaj jezdila na pražské a linecké předměstí. A pivo z místních pivovarů není na nápojovém lístku zmíněné restaurace.

Odpovědět