Preference / antipreference MHD
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference MHD
Sakra pánové, já nestačím zírat
Jen se tu něco napíše a během "chvilky" je závada odstraněna
. Nedal by se tenhle způsob řešení problémů aplikovat na celou JPT
(prozačátek) 
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
Také jsem tam dnes byl, viz info a fotky co máš v mejlu.
+
+
anonymní spojka od trolejářů :-) píše:Vacínova byla dnes okolo 13,00 opravena (18.11.2008). Elznicovo náměstí prověříme.
Re: Preference MHD
Elsnic, tedy Stejskalova => Div. P. Palmovkou, tedy SSZ 8.251b Zenklova - Voctářova + SSZ 8.251a Zenklova - Kotlaska skutečně pro směr do centra nefunguje korektně, jsou tam zdržení TRAM. Pravděpodobně vadný odhlašovací detektor, je tam stará brnkačka a i ve tmě jsem snad dobře viděl, že má ulomený jeden drátek a je nešťastně nahnutá. Nahlásím na DP. Díky za informaci!
SSZ 8.204 Sokolovská - Vacínova dc už ok, kontakt fyzicky v pořádku a viděl jsem i prodlužování volna do odhlášení. Další místa jsem zatím nestihl.
SSZ 8.204 Sokolovská - Vacínova dc už ok, kontakt fyzicky v pořádku a viděl jsem i prodlužování volna do odhlášení. Další místa jsem zatím nestihl.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
Kdyz nezapomenu, pojedu se na Elznice zitra z prace podivat.
Re: Preference MHD
Tam se asi taky asi musí zajet, protože se obávám, že to není napojené na ústřednu... Píšu si a díky za info.willyjeff píše:Mezi zastávkami Stejskalova => Div. P. Palmovk. pravidelně také stojim na světlech. Včera jsem měl 7 koleček na lince 25 a 6x jsem tam stál...
Re: Preference MHD
Díky! Jak jsi mi psal, v pořádku už vypadá i MH. Kdyby jste si někdo všimli, že to opět blbne, dejte sem info.MOp píše:Vacínova je na patřičném místě nahlášena.
Naposledy upravil(a) Grossák dne 17.11.2008 22:22, celkem upraveno 1 x.
- willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
Mezi zastávkami Stejskalova => Div. P. Palmovk. pravidelně také stojim na světlech. Včera jsem měl 7 koleček na lince 25 a 6x jsem tam stál...
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
Vacínova je na patřičném místě nahlášena.
Re: Preference MHD
K Intersparu se tedy příležitostně podívám. Byl jsem tam před pár měsíci kvůli špatným předsignálům a preference na hlavních návěstidlech fungovala korektně.Štěpán píše:Grossák:
Křižovatka k Intersparu: Stůj tam před tramvají padá docela často.
Křižovatka mezi Na Groši - Hostivařská: Stůj mi tam padlo za několik měsíců jen asi dvakrát.
Zkusím i Vacínovu a MH.
Díky za info.
- Petr
- Provozovatel
- Příspěvky: 2049
- Registrován: 14.11.2003 8:36
- Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Preference MHD
na Horakovy dle mne blbne nejaky kontakt, pac tam pada volno pro TRAM i kdyz TRAM siroko daleko zadna
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference MHD
Tam je kontakt na trolejiKalanis píše: Nevíte zda-li je tam defotobuňka nebo kontakt?
- demon
- Uživatel
- Příspěvky: 6798
- Registrován: 08.4.2006 16:32
- Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference MHD
Jáí bych se Eltoda zas tolik nezastával, viz naprosto zprasená signalizace na Pobřežní jakýmkoliv směrem. Červená na kterémkoliv následujícím semaforu z jakéhokoliv směru je samozřejmostí a okamžitě po zastavení pak padá volno všemi směry i když mezitím nenásledovalo z kolizního směru.
Zpracovatel SSZ - Eltodo.
Zpracovatel SSZ - Eltodo.
Re: Preference MHD
Jestli jsou světla od Eltoda, tak to ještě neznamená, že se na Eltodu projektoval algoritmus řídící SSZ. To může mít na svědomí x jiných firem.Kalanis píše:Pěkná preference je na Milady Horákový na Hradčanský (nový přejezd přes tram pás). Pro tramvaje skvělý, leč ona ta červená pro IGK padá i když není žádná tramvaj v dohledu.Párkrát jsem tam autem jel a pokaždý jsem stál. Bravo eltoďáci, tyhle semafory jsou fakt povedený.
![]()
Nevíte zda-li je tam defotobuňka nebo kontakt?
Re: Preference MHD
Pěkná preference je na Milady Horákový na Hradčanský (nový přejezd přes tram pás). Pro tramvaje skvělý, leč ona ta červená pro IGK padá i když není žádná tramvaj v dohledu.
Párkrát jsem tam autem jel a pokaždý jsem stál. Bravo eltoďáci, tyhle semafory jsou fakt povedený.
Nevíte zda-li je tam defotobuňka nebo kontakt?
Nevíte zda-li je tam defotobuňka nebo kontakt?