Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Martin Šubrt » 30.4.2015 22:54

von Špilberk píše:Jo, to uzavření od Otakarky k Fidlovačce ve špičce před prodlouženým víkendem vymyslel nějaký "dopravní mozek". L.11 je úplně v :zadnice . 30 minut zpoždění nic není. :prase :prase
Pro některé věci neumím najít rozumné vysvětlení... Přijde mi, že je poslední dobou obecně jedno, zda něco jede nebo stojí... Spíš to vypadá, že cílem každého dopravního opatření je vyvolat maximální katastrofu... Po Bělehradské jsem šel a ještě po půl osmé se zdržení pohybovalo okolo 15 minut.

von Špilberk
Uživatel
Příspěvky: 4550
Registrován: 23.2.2012 8:27
Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od von Špilberk » 30.4.2015 19:01

Jo, to uzavření od Otakarky k Fidlovačce ve špičce před prodlouženým víkendem vymyslel nějaký "dopravní mozek". L.11 je úplně v :zadnice . 30 minut zpoždění nic není. :prase :prase

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kruťák » 30.4.2015 14:27

Tak Otakarova x Bělehradská už oddlážděna během ranní špičky. Tok IGK směr Křesomyslova DC odkloněn do Bělehradu a ranní regulovčík vcelku respektován, přesto kolony na Horky a Nuselskou radnici, ale to bylo celý týden běžné...

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od gabuliatko » 23.4.2015 21:20

Petrpes píše:18 beze změn...
To je tak když si někdo plete Spořilov s věznicí, děkuji.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petrpes » 23.4.2015 14:35

18 beze změn...

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od 9001 » 23.4.2015 14:14

gabuliatko píše:
Petrpes píše:Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24
Co bude s 18?
Ta pojede maximálně Zámeckou.

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od gabuliatko » 23.4.2015 13:10

Petrpes píše:Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24
Co bude s 18?

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petrpes » 22.4.2015 21:05

Budou mít 5 ve dvojcích. S tou 5 je to jako máme mě rád, nemá mě rád... Solo, dvojice, solo, dvojice, nejlépe po měsíci ;)

Uživatelský avatar
DG7021
Uživatel
Příspěvky: 972
Registrován: 08.11.2010 12:07

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od DG7021 » 22.4.2015 20:44

Mně by přišlo shodně šoto-friendly i cestování-friendly, kdyby každá druhá kachna nebyla 11, ale 13 a jezdila do Strašnic. To spojení prostě zase bude některým lidem tady odtud chybět :!:

Uživatelský avatar
ZXS91
Uživatel
Příspěvky: 1058
Registrován: 23.3.2010 19:11
Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od ZXS91 » 22.4.2015 19:48

Petrpes píše:Tak nějak, jinak mohla 11 asi klidně pokračovat na Spořilov odklonem :)
Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24, tam bych spíš poslal 4 (místo ukončení Na Zámecké) a 6, o víkendu 6 a vložené spoje na Otakarku.
Nebo víkendy zcela šoto 4 a 6 Spořilov - Spořilov v sólech řetězenou na Karláku :D
Čtyřka by tam špatná nebyla, aspoň by bylo spojení na "C". Sice odklonem, ale zas i do Vršovic. Nebo, když šoto, tak šoto, 36 Spořilov - Punkrác, klidně i jen ve špičkách :lol:

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petrpes » 22.4.2015 19:16

Tak nějak, jinak mohla 11 asi klidně pokračovat na Spořilov odklonem :)
Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24, tam bych spíš poslal 4 (místo ukončení Na Zámecké) a 6, o víkendu 6 a vložené spoje na Otakarku.
Nebo víkendy zcela šoto 4 a 6 Spořilov - Spořilov v sólech řetězenou na Karláku :D

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Karosák » 22.4.2015 18:43

Hmm... Takže se přijede od Muzea, vysype lidstvo, popojede přímo přes kalifa (a tam asi bude ta možnost pokračovat dál na Mírák). Vexli 401 bych dal na bilej kříž, stejně by byla zmatená a furt v bloku. Po změně směu přejezd na pravou kolej, takže naopak od Míráku přijet nepůjde. Chápu? Jinak to bude způsob ukončení linky/trati u uzlu přesně ála Budapešť B-) Jó, dobrý šoto, beru!

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petrpes » 22.4.2015 11:51

V oblasti Otakarova pokračujeme od 4.5.2015 takto:
- vyloučen úsek I.P.Pavlova - Otakarova
- kolejový přejezd v zastávce IPP od Muzea, v tomto směru projedou i jednosměrné vozy s možností pokračování na Nám. Míru
- od 1.7.2015 výluka pokračuje další etapou již bez přejezdu na IPP

4: Kotlářka - ... - Čechovo nám. - Otakarova /Z/ - Náměstí bří. Synků (provoz PD 6:00 - 19:30 cca)
5: (PD soupravy, kb tramvaje)
6: Sídl. Barrandov (ranní špička PD) - Smíchovské nádr. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Kubánské nám. (provoz PD 6:00 - 22:00, SO 8:00 - 20:00 a NE 12:00 - 20:00)
11: I.P.Pavlova - Olšanské Hřbitovy - Spojovací (KT8D5N2, PD do 20:00 každý druhý spoj na Spojovací, intervaly: PD 6/7,5/6/10 min., SO+NE 10 min.)
13: zrušena
24: Ortenovo nám. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Spořilov

X11: Otakarova - Divadlo na Fidlovačce - Pod Karlovem - Nuselské schody - Divadlo na Fidlovačce - Otakarova (MdN, intervaly: PD 6/10/8/10 min., SO 10 min., NE 15/10 min.)

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Karosák » 21.4.2015 16:57

Tak ten říznutý obrubník V Olšinách není pro sjíždějí / najíždění busů, ale pro jejich otáčení a odklon po dobu reko vodovodu v Průběžné. Předpokládám že to bude pokračování toho, co začali na podzim, akorát že dole se to dalo objet zastavkami Na Hroudě, teď to nepůjde vůbec díky trávě.
http://www.praha10.cz/urad-mc/tiskove-z ... ulici.aspx

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Petrpes » 15.4.2015 19:54

Pak aby rovnou zavřeli Bělehradskou, která se odklony definitivně vyjezdí :D

Odpovědět