Pražské metro
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Zase ono to je spíš takové, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Dva dny v týdnu o hodinu není tolik. Pálka by to byla kdyby to bylo celý týden.
Jak to tedy vůbec je? Je to tím, že nám představenstvo DPP se zpolitizovalo, že nyní DOPRAVCE rozhoduje o tom, že se bude jezdit déle. To pan Vodrážka šlápnul na krk ROPIDu?
Jinak osobně budu radši když bude jezdit metro do 1 ráno, než aby na některých metrolinkách jezdil vzduch na konečné.
Jak to tedy vůbec je? Je to tím, že nám představenstvo DPP se zpolitizovalo, že nyní DOPRAVCE rozhoduje o tom, že se bude jezdit déle. To pan Vodrážka šlápnul na krk ROPIDu?
Jinak osobně budu radši když bude jezdit metro do 1 ráno, než aby na některých metrolinkách jezdil vzduch na konečné.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Co si tak matně vybavuji, hodinovy provoz metra stoji to same, co cca 3 hodinovy provoz povrchove dopravy. Tudiz to bude velice zajimave.. Mesto bude solit jako mourovate..
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Neviděl bych to tak tragicky. Dyt se říká, že se sáhne do rezerv DPP nebo spíš takhle to prezentoval Vodrážka.MOp píše:To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.
Damir to napsal dobře. Pokud se škrty udělají rozumně, tak proč ne.
- Damir Holas
- Uživatel
- Příspěvky: 1564
- Registrován: 23.8.2006 17:28
- Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita
Re: Pražské metro
Upřímně řečeno, když se škrty udělají rozumně, proč ne... Taková 180 v SN po 15 minutách je rozhodně zbytná, stejně jako velké busy na linkách typu 116, 216, 245, 256... Úspory by neměly být sprosté slovo.MOp píše:To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
To budou po volbach skrty jako blazen. Uz se tesim na vikendovy provoz po 20 minutach na vybranych linkach a ve vsedni dny interval 12 minut.
- Radim7227
- Uživatel
- Příspěvky: 338
- Registrován: 10.8.2007 20:41
- Bydliště: Tram 22,23,25,97 Bus 143,149,164
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
http://www.novinky.cz/ekonomika/198005- ... -dele.html
Noční metro v Praze bude o víkendu jezdit o hodinu déle.
Noční metro v Praze bude o víkendu jezdit o hodinu déle.
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Co mě překvapilo že se podívala dneska 3x až na ládví. Já měl za to že tam sice už jednou byla ale že se to dál nedoporučuje tam s ní jezdit .....
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Ono by možná stačilo ji jenom protáhnout po zhlaví depa. Ale proč by se taky "babička" nemohla pořádně provětratmalesak píše:a nestačila by Ečs projet na Kačerově na zkušební trati
Re: Pražské metro
Vzhledem k jistým jedincům, kteří mají v oblibě házet na vozy metra plechovky s barvou, o tom dost pochybuju. Leda přes známost.MM-Mikulovsky píše:Jestli je informace o častosti "provětrání " Ečs pravdivá, nešlo by zjistit předem, kdy a kde bude?
Re: Pražské metro
a nestačila by Ečs projet na Kačerově na zkušební trati 
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Jestli je informace o častosti "provětrání " Ečs pravdivá, nešlo by zjistit předem, kdy a kde bude? To bych rád viděl, či si i vyfotil alespoň ve dvou stanicích (tam a zpět)!Tonda Ježek píše:Se musí jednou za měsíc projet, aby se jí nerozpadla skládaná kolečka.Alexian píše:Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje.
- Tonda Ježek
- Uživatel
- Příspěvky: 1080
- Registrován: 30.11.2003 22:54
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Se musí jednou za měsíc projet, aby se jí nerozpadla skládaná kolečka.Alexian píše:Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje.
Re: Pražské metro
Dnes ve 12:55 jsem zahlédl historickou soupravu Ečs na Vltavské směr Háje. 
- Radim7227
- Uživatel
- Příspěvky: 338
- Registrován: 10.8.2007 20:41
- Bydliště: Tram 22,23,25,97 Bus 143,149,164
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
http://www.novinky.cz/domaci/197305-met ... i-vuz.html
Metro ožívá i po půlnoci, koleje kontroluje zvláštní měřicí vůz.
Metro ožívá i po půlnoci, koleje kontroluje zvláštní měřicí vůz.
- Proxy
- Moderátor
- Příspěvky: 2492
- Registrován: 27.11.2003 14:29
- Bydliště: 4,5,12,20,94
- Kontaktovat uživatele:
Re: Pražské metro
Ju, dneska se nám na metru dařiloPavel PS píše:Nevím jak A, ale na Kačerově byl pád do kolejiště nějak kolem tři čtvrtě na sedm
6:50 - 7:10 zastavena trasa C kvůli pádu cestujícího před soupravu na Kačerově směr do centra
Nepravidelný provoz se podařilo odstranit až krátce před druhou odpoledne
8:00 - 8:15 zastavena trasa A kvůli nevolnosti cestujícího v soupravě na Želivského směr z centra
Bohužel běžná patálie se zkomplikovala, neb cestující v bezvědomí nemohl být vysazen a čekalo se na sanitku