Pro některé věci neumím najít rozumné vysvětlení... Přijde mi, že je poslední dobou obecně jedno, zda něco jede nebo stojí... Spíš to vypadá, že cílem každého dopravního opatření je vyvolat maximální katastrofu... Po Bělehradské jsem šel a ještě po půl osmé se zdržení pohybovalo okolo 15 minut.von Špilberk píše:Jo, to uzavření od Otakarky k Fidlovačce ve špičce před prodlouženým víkendem vymyslel nějaký "dopravní mozek". L.11 je úplně v. 30 minut zpoždění nic není.
![]()
Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Výluky a jiná omezení
Jo, to uzavření od Otakarky k Fidlovačce ve špičce před prodlouženým víkendem vymyslel nějaký "dopravní mozek". L.11 je úplně v
. 30 minut zpoždění nic není.

- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tak Otakarova x Bělehradská už oddlážděna během ranní špičky. Tok IGK směr Křesomyslova DC odkloněn do Bělehradu a ranní regulovčík vcelku respektován, přesto kolony na Horky a Nuselskou radnici, ale to bylo celý týden běžné...
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
To je tak když si někdo plete Spořilov s věznicí, děkuji.Petrpes píše:18 beze změn...
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
18 beze změn...
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Ta pojede maximálně Zámeckou.gabuliatko píše:Co bude s 18?Petrpes píše:Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
Co bude s 18?Petrpes píše:Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Budou mít 5 ve dvojcích. S tou 5 je to jako máme mě rád, nemá mě rád... Solo, dvojice, solo, dvojice, nejlépe po měsíci 
Re: Výluky a jiná omezení
Mně by přišlo shodně šoto-friendly i cestování-friendly, kdyby každá druhá kachna nebyla 11, ale 13 a jezdila do Strašnic. To spojení prostě zase bude některým lidem tady odtud chybět 
- ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Čtyřka by tam špatná nebyla, aspoň by bylo spojení na "C". Sice odklonem, ale zas i do Vršovic. Nebo, když šoto, tak šoto, 36 Spořilov - Punkrác, klidně i jen ve špičkáchPetrpes píše:Tak nějak, jinak mohla 11 asi klidně pokračovat na Spořilov odklonem
Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24, tam bych spíš poslal 4 (místo ukončení Na Zámecké) a 6, o víkendu 6 a vložené spoje na Otakarku.
Nebo víkendy zcela šoto 4 a 6 Spořilov - Spořilov v sólech řetězenou na Karláku
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tak nějak, jinak mohla 11 asi klidně pokračovat na Spořilov odklonem 
Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24, tam bych spíš poslal 4 (místo ukončení Na Zámecké) a 6, o víkendu 6 a vložené spoje na Otakarku.
Nebo víkendy zcela šoto 4 a 6 Spořilov - Spořilov v sólech řetězenou na Karláku
Horší bude Spořilov jen o spolehlivé 24, tam bych spíš poslal 4 (místo ukončení Na Zámecké) a 6, o víkendu 6 a vložené spoje na Otakarku.
Nebo víkendy zcela šoto 4 a 6 Spořilov - Spořilov v sólech řetězenou na Karláku
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Hmm... Takže se přijede od Muzea, vysype lidstvo, popojede přímo přes kalifa (a tam asi bude ta možnost pokračovat dál na Mírák). Vexli 401 bych dal na bilej kříž, stejně by byla zmatená a furt v bloku. Po změně směu přejezd na pravou kolej, takže naopak od Míráku přijet nepůjde. Chápu? Jinak to bude způsob ukončení linky/trati u uzlu přesně ála Budapešť B-) Jó, dobrý šoto, beru!
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
V oblasti Otakarova pokračujeme od 4.5.2015 takto:
- vyloučen úsek I.P.Pavlova - Otakarova
- kolejový přejezd v zastávce IPP od Muzea, v tomto směru projedou i jednosměrné vozy s možností pokračování na Nám. Míru
- od 1.7.2015 výluka pokračuje další etapou již bez přejezdu na IPP
4: Kotlářka - ... - Čechovo nám. - Otakarova /Z/ - Náměstí bří. Synků (provoz PD 6:00 - 19:30 cca)
5: (PD soupravy, kb tramvaje)
6: Sídl. Barrandov (ranní špička PD) - Smíchovské nádr. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Kubánské nám. (provoz PD 6:00 - 22:00, SO 8:00 - 20:00 a NE 12:00 - 20:00)
11: I.P.Pavlova - Olšanské Hřbitovy - Spojovací (KT8D5N2, PD do 20:00 každý druhý spoj na Spojovací, intervaly: PD 6/7,5/6/10 min., SO+NE 10 min.)
13: zrušena
24: Ortenovo nám. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Spořilov
X11: Otakarova - Divadlo na Fidlovačce - Pod Karlovem - Nuselské schody - Divadlo na Fidlovačce - Otakarova (MdN, intervaly: PD 6/10/8/10 min., SO 10 min., NE 15/10 min.)
- vyloučen úsek I.P.Pavlova - Otakarova
- kolejový přejezd v zastávce IPP od Muzea, v tomto směru projedou i jednosměrné vozy s možností pokračování na Nám. Míru
- od 1.7.2015 výluka pokračuje další etapou již bez přejezdu na IPP
4: Kotlářka - ... - Čechovo nám. - Otakarova /Z/ - Náměstí bří. Synků (provoz PD 6:00 - 19:30 cca)
5: (PD soupravy, kb tramvaje)
6: Sídl. Barrandov (ranní špička PD) - Smíchovské nádr. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Kubánské nám. (provoz PD 6:00 - 22:00, SO 8:00 - 20:00 a NE 12:00 - 20:00)
11: I.P.Pavlova - Olšanské Hřbitovy - Spojovací (KT8D5N2, PD do 20:00 každý druhý spoj na Spojovací, intervaly: PD 6/7,5/6/10 min., SO+NE 10 min.)
13: zrušena
24: Ortenovo nám. - ... - Divadlo na Fidlovačce - Spořilov
X11: Otakarova - Divadlo na Fidlovačce - Pod Karlovem - Nuselské schody - Divadlo na Fidlovačce - Otakarova (MdN, intervaly: PD 6/10/8/10 min., SO 10 min., NE 15/10 min.)
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tak ten říznutý obrubník V Olšinách není pro sjíždějí / najíždění busů, ale pro jejich otáčení a odklon po dobu reko vodovodu v Průběžné. Předpokládám že to bude pokračování toho, co začali na podzim, akorát že dole se to dalo objet zastavkami Na Hroudě, teď to nepůjde vůbec díky trávě.
http://www.praha10.cz/urad-mc/tiskove-z ... ulici.aspx
http://www.praha10.cz/urad-mc/tiskove-z ... ulici.aspx
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Pak aby rovnou zavřeli Bělehradskou, která se odklony definitivně vyjezdí 