Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tak já taky něco přihodím .Kdepak je tohle?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Někde o 180, jinde o 90. Po delším klikání se to kousne a potřebuje znova načíst. Ale i tak je to záslužná práce.mixik píše:JO měto ukazuje taky špatnou stranu (sekli se o 180°). no nesmíme lpět na detailech
Doporučuji se podívat na Nuselák. Tam se s tím software moc nesrovnal, takže most nebo zábradlí se rozpadá na 2 části
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Pěkná, ale občas mi na některých místech ukazuje špatný úhel - dívám se na jinou stranu, než se ukáže na mapě.[/quote]XSC píše:skvělá mapa
JO měto ukazuje taky špatnou stranu (sekli se o 180°). no nesmíme lpět na detailech
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
JJ, je to přesně tak, jak praví Martin (potvrdil mi to přes sz i sám egee).
Re: Poznáte místo na fotografii?
Syverine, díky za nápovědu.syverin píše:Presne, je to Zizkov, Podebradova (dnes Konevova) trida. A ta se takhle lame jenom na jednom miste. ...
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Presne, je to Zizkov, Podebradova (dnes Konevova) trida. A ta se takhle lame jenom na jednom miste. Chapu, jak tam nejezdi tramvaje, muze to byt pro vas trochu spatne rozpoznatelne. Jeste napovim, ze je to pohled do kopce, nebo, chcete-li, +- ze zapadu na vychod.
P.S. Jo, narozeniny mam 27. cervna.
P.S. Jo, narozeniny mam 27. cervna.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tahle nápověda mě směruje někam na Žižkov do Koněvky, ale stejně to nemůžu najít.syverin píše:Odpoved na egeeho otazku hledejte na pravobreznich predmestich, malou napovedou budiz, ze dum (spis cely blok) vlevo padl za obet asanaci na prelomu sedmdesatych a osmdesatych let. Dum za ohradou vpravo porad stoji a tramvaje tam uz pres tricet let nejezdi (posledni projela na den presne necelych deset let predtim, nez jsem se narodil).
P.S. Omlouvam se za diakritiku.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Nejen fotka, ale 360° panorama daného místa. Je na to potřeba zřejmě nová verze Flashe.Jabberwocky píše:Co tečka (a že jich je tam opravdu požehnaně), to fotka z braná z otečkovaného místa.
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Co tečka (a že jich je tam opravdu požehnaně), to fotka z braná z otečkovaného místa.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ani v praci ani doma zminenou mapu neotevru. Muze mi nekdo rici, cim je vyjimecna?
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Odpoved na egeeho otazku hledejte na pravobreznich predmestich, malou napovedou budiz, ze dum (spis cely blok) vlevo padl za obet asanaci na prelomu sedmdesatych a osmdesatych let. Dum za ohradou vpravo porad stoji a tramvaje tam uz pres tricet let nejezdi (posledni projela na den presne necelych deset let predtim, nez jsem se narodil).
P.S. Omlouvam se za diakritiku.
P.S. Omlouvam se za diakritiku.
Naposledy upravil(a) syverin dne 28.4.2009 22:07, celkem upraveno 1 x.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Pěkná, ale občas mi na některých místech ukazuje špatný úhel - dívám se na jinou stranu, než se ukáže na mapě.mixik píše:skvělá mapaP_V píše:Rozpoznávací pomůcka - Street view
http://www.norc.cz/default.aspx
Re: Poznáte místo na fotografii?
Rozpoznávací pomůcka - Street view
http://www.norc.cz/default.aspx
http://www.norc.cz/default.aspx
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Když tyhle štíty jsou všude možně. Maně mě napadá městský soud ve Spálené, vršovický zámeček (ani jedno to není) a spousta dalších. Pro Čechy byla novorenesenace "národní" sloh. Němci zas měli novogotiku. Proto o to člověk všude zakopává.