Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
To jsme dva.. ale kde jen muze byt? 
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Mně je povědomý ten novorenesanční barák vlevo, ale kde to je... I když faktem je, že tyhle štíty se tehdy sekaly jeden za druhým.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Žebrovoký má pravdu.
Me spis zajima odpoved na egeeho otazku.. Myslel jsem si Svandovo divadlo, ale pri obhlidce mista jsem konstatoval, ze nikoliv..
Me spis zajima odpoved na egeeho otazku.. Myslel jsem si Svandovo divadlo, ale pri obhlidce mista jsem konstatoval, ze nikoliv..
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Roh Revoluční a Truhlářské, vpravo kasárna Jiřího z Poděbrad (dříve snad Josefská kasárna, jestli se nepletu).
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
něco mě to říká ale fakt nevim. má to sice název kde to je (později), ale dneska se to tak samozřejmě nejmenuje.
Všem děkuji. je to u kotvy. hlavně že tam každý den chodím
Všem děkuji. je to u kotvy. hlavně že tam každý den chodím
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) mixik dne 28.4.2009 18:35, celkem upraveno 1 x.
Re: Poznáte místo na fotografii?
a tak zase jedna pohlednice
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
hádej, hádej hadači
kdo hádal přímo vítěznou ulici tak taky uhodl
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Kdo tipoval vozovna na Letné tipoval správně .
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
No není, je to určitě zase Křižík na Letné a je to zase na konečné u lanovky.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Že by Královská obora, tam kde by měla dnes být hospoda?
Re: Poznáte místo na fotografii?
takže k té moji fotografii
První elektrická tramvaj v Čechách jezdila ze Stromovky na Letnou na začátku devadesátých let 19. století. Dráhu postavil František Křižík,je to na Letné .
První elektrická tramvaj v Čechách jezdila ze Stromovky na Letnou na začátku devadesátých let 19. století. Dráhu postavil František Křižík,je to na Letné .
-
krysarr
- Uživatel
- Příspěvky: 452
- Registrován: 18.2.2009 22:45
- Bydliště: Praha 3 (1,9,16 uz bohuzel ne), sem tam Praha 11 :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Oooo, bezva, dekuji! 
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Kouzlo nechtěného - sousloví zajímavosti/Heydrich vypadá bezvadně.
"Co to je?"
"Ále, to je Heydrich. Taková naše zajímavost."

"Co to je?"
"Ále, to je Heydrich. Taková naše zajímavost."
- Damir Holas
- Uživatel
- Příspěvky: 1564
- Registrován: 23.8.2006 17:28
- Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita
Re: Poznáte místo na fotografii?
Nějaký info najdeš i zde:krysarr píše:Lidicky kopnete me, ale kde presne to bylo s tim Heydrichem? Sice jsem zagooglil, ze by to mela byt krizovatka V Holesovickach x Zenklova, ale prvni ted vypada trochu jinak a nejak si nedokazu predstavit, kde to tam presne bylo
http://www.spvd.cz/?p=cz/praha/zajimavo ... vosti.html