(D) Německé provozy obecně
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Německo
ahoj přátelé, v sobotu 18.6.jedu s přáteli do dráždan na celodenní výlet,máte prosím nějaký dobrý tip či radu co se týče mhd ,tramvají či tipů na městskou procházku či nějaký odkaz,díky Pepíno
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Německo
Věděl by někdo, zda ještě na norimberském voze 370 existuje reklama Maggi, případně je-li tam jiná, jaká?
Případně, je-li vůz vůbec ještě naživu
Děkuji.
Případně, je-li vůz vůbec ještě naživu
Děkuji.
Re: Německo
A další vyštrachané obrázky, tentokrát z Erfurtu 3x KT4D, takováhle housenka se těžko fotí, autorm je J. Meier, období je 1996 a 1998.
http://www.uloz.to/8385802/erfurt-3x-kt ... mplatz-jpg
http://www.uloz.to/8385803/erfurt-3x-kt ... 5-6-98-jpg
http://www.uloz.to/8385802/erfurt-3x-kt ... mplatz-jpg
http://www.uloz.to/8385803/erfurt-3x-kt ... 5-6-98-jpg
Re: Německo
Kolegové,
opět se na Vás obracím o dopravní a městské tipy
Tentokrát ohledně města Dortmund. Byl tam někdo z Vás?
(plány sítě, gleisplan mám)
Díky
opět se na Vás obracím o dopravní a městské tipy
(plány sítě, gleisplan mám)
Díky
Re: Německo
Opět jsem si udělal jednodenní výlet do ciziny. Tentokrát do města Plauen: http://www.tramfoto.cz/index.php?cat=25
Re: Německo
Běžně se dá vůz 111 objednat.
Co takhle nebýt línej a zkusit hledat sám!
http://www.gvbgera.de/gvb-extras/partybahn/
Co takhle nebýt línej a zkusit hledat sám!
http://www.gvbgera.de/gvb-extras/partybahn/
Re: Německo
Nejezdi na běžných linkaáh , nebo jo?
Nejezdí na běžných linkách, nebo jo?
Nejezdí na běžných linkách, nebo jo?
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Německo
Jak bezne nejezdi? V dobe foceni, tedy jiz drahnou dobu tomu jezdila pravidelne v patek (+ sobotu) vecer.
Re: Německo
Ale to je jen party tram , ta s lidma bezne nejezdi , ale je to skoda.
- fricoolinek2
- Uživatel
- Příspěvky: 2713
- Registrován: 23.3.2005 21:38
- Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
- Kontaktovat uživatele:
Re: Německo
http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2006041285
Zajímavé. Skutečně bych se nenadával toho, že někde existuje tramvaj s hajzlem.
Zajímavé. Skutečně bych se nenadával toho, že někde existuje tramvaj s hajzlem.
Re: Německo
No myslím že Ostravské Wany a vlečnáky jsou povedenější aspon vzhledově 
- PvvS
- Uživatel
- Příspěvky: 1404
- Registrován: 15.11.2003 20:20
- Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
- Kontaktovat uživatele:
Re: Německo
http://tram-leipzig.de/displayimage.php ... 157&pos=19
http://tram-leipzig.de/displayimage.php ... 157&pos=18
http://tram-leipzig.de/displayimage.php ... 157&pos=21
Je pravda ze tohle jsem si nikdy k T4D nezaradil.
http://tram-leipzig.de/displayimage.php ... 157&pos=18
http://tram-leipzig.de/displayimage.php ... 157&pos=21
Je pravda ze tohle jsem si nikdy k T4D nezaradil.
Re: Německo
Když někdo nakousl téma upravené vleky B4D (typové označení B4D-NF)častečně nízkopodlažní obdobně jako u wan ale jsou přidány jěště jedny dveře v nízké části .Tak se provozují v Lipsku a mají celkem 8 kusů ,ev.č 791-798
Jěště tam mají jednu upravenou T4D-NF ale už jako služební pod číslem 5050 .Je to taková hranatá tramvaj,standartní T4D to zdaleka ani nepřipomíná.Jejich vlastní vize,zatím zůstalo u jenom u jednoho kusu.
DPmPET
Jěště tam mají jednu upravenou T4D-NF ale už jako služební pod číslem 5050 .Je to taková hranatá tramvaj,standartní T4D to zdaleka ani nepřipomíná.Jejich vlastní vize,zatím zůstalo u jenom u jednoho kusu.
DPmPET
Re: Německo
To by souhlasilo, za celý den jsem viděl jen jeden kus "wana B4". Novostaveb mají více.MKzB píše:To tenkrát němci zkoušeli znízkopodlažnit B4, udělali myslím jenom jeden nebo dva kusy a poté došli k závěru že lepší bude totální novostavba.
Mimochodem, kdyby do toho napasovali podvozky z 15T, tak by z toho mohl být nový nástupce T3.
- MKzB
- Uživatel
- Příspěvky: 324
- Registrován: 19.1.2007 16:49
- Bydliště: Bezkov (u Vídně)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Německo
To tenkrát němci zkoušeli znízkopodlažnit B4, udělali myslím jenom jeden nebo dva kusy a poté došli k závěru že lepší bude totální novostavba.
Mimochodem, kdyby do toho napasovali podvozky z 15T, tak by z toho mohl být nový nástupce T3.
Mimochodem, kdyby do toho napasovali podvozky z 15T, tak by z toho mohl být nový nástupce T3.