TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Tonda Ježek » 14.4.2009 22:19

demon píše: A ta mikina se mi docela líbí, kdyby měl někdo jednu přebytečnou... :wink:
Nedám, já jsem s ní velice spokojen. Dá se hezky zapnout až ke krku a nefouká do ní (což v metru velice oceňuji). 100% lepší než původní pasovky. V tý člověk vlezl do přetopený tramvaje a byl hned zpocenej. A o té gumě v pase, která tu bundu vytahovala pořád nahoru raději nemluvě. To nová bunda má dokonce po stranách díry, skrz které se provlékají ruce do kapes a díky tomu se nevyhrnuje. Vrchní díl nehodnotím neb ten jsem měl na sobě jenom ve skladu a od té doby ani jednou.
MF píše:A když si vezmu na sebe tesilky, košily a kravatu a k tomu teplákovou bundu - opravdu reprezentace!
Dovolím si tvrdit, že i tak budeš vypadat pořád lépe než někteří tramvajáci. Stačí se zajít kouknout na Palmovku nebo na Pavlák. To je někdy jeden model vedle druhého. Člověk se jenom diví, co jsou lidi schopni si na sebe všechno obléct a v jaké kombinaci Z:arrow: sandály (ještě ty starší) + ponožky vytažené skoro až ke kolenům + krátké kalhoty (taky ty dřívější) + sako + košile (napůl vytažená) + kravata + kšiltovka + ledvinka to opravdu mluví za vše...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6713
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od demon » 14.4.2009 21:51

2217 píše:...defenestrace kancelářských pak by byla vhodná...
Tak to pozor, to já bych se defenestraci asi bránil... :lol:
A ta mikina se mi docela líbí, kdyby měl někdo jednu přebytečnou... :wink:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Fořtík » 14.4.2009 14:38

Damir Holas píše:
Fořtík píše:Kraťasy už mám dnes vyřešené. :lol:
Jakpak? Že by se setkaly klasické dlouhé služební kalhoty a nůžky? :lol: :devilsmokin
Kdepáák, směnil jsem s přáteli Vietnamci pár svých stokorun za tmavé plátěné kapsáče. :lol:

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Damir Holas » 14.4.2009 14:01

Fořtík píše:Kraťasy už mám dnes vyřešené. :lol:
Jakpak? Že by se setkaly klasické dlouhé služební kalhoty a nůžky? :lol: :devilsmokin

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Fořtík » 14.4.2009 11:34

2217 píše:A co se zrušení sandálů a kraťasů týče - defenestrace kancelářských pak by byla vhodná.
Nó, co se sandálů týká, tak naše bota jménem sandál měla se skutečným sandálem pramálo společného, spíš bych řekl, že společného neměly vůbec nic, takže odchod téhle oděvní součásti zase tolik nebolí. Každá pracovní bota v DP musí být s pevnou špičkou a patou, takže sandálů v pravém smyslu slova se zde stejně nedočkáme kvůli BOZP.

Kraťasy už mám dnes vyřešené. :lol:

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od 2217 » 14.4.2009 9:11

Tedy vážení, ty bundy vám fakt nezávidím. Takové prodávají Vietnamci na stáncích o pouti. A co se zrušení sandálů a kraťasů týče - defenestrace kancelářských pak by byla vhodná.
Osobně se mi snad nejvíc líbí, když jezdíte v modré košili, vestičce a dlouhých kalhotách. :wink:

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Proxy » 12.4.2009 21:33

Pavel PS píše:Trochu mimo téma, ale nemá někdo obrázky těch nových stejnokrojů? Třeba ten plakát možných kombinací, jak to bylo u starých.
Nevím, zda jsem ty fotky mohu dát, případně nechť to moderátoři odstraní...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Jabberwocky » 12.4.2009 13:22

Velkododávky výstroje byly vždycky neuvěřitelné obchodní terno. Jestli se na něčem dalo vydělat, bylo to vojenské sukno. Nic nového pod sluncem.
Čímž neříkám, že je to dobře, ale lidi se halt moc nemění.

Uživatelský avatar
KGX 63
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 30.1.2007 13:16
Bydliště: jižní konečná metra C

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od KGX 63 » 12.4.2009 11:30

Pár fotek nových stejnokrojů se objevilo na DP aréně, ale to si budeš muset dohledat, už je to přeci jen nějaký ten čas zpátky.

Fořtík to vyjádřil velmi trefně :D Ještě, že jsem si prozíravě nafasoval kraťasy a kapsáče loni :^o Konec konců se podívejte, že se ještě občas nosí i svršky s původním logem DP (před preclíkem). Spíš lituji nově příchozí kolegy, pařit se v létě v těch vedrech v dlouhých kalhotech. #-o Jako by nestačila ta sauna v kabině!

Uživatelský avatar
Pavel PS
Uživatel
Příspěvky: 91
Registrován: 31.1.2007 21:29
Bydliště: tak už nejbližší vozovnou nejsou Střašidelnice, ani Pankrác, ale Kobylisy
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Pavel PS » 12.4.2009 11:06

Trochu mimo téma, ale nemá někdo obrázky těch nových stejnokrojů? Třeba ten plakát možných kombinací, jak to bylo u starých.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od MF » 12.4.2009 9:02

ty policajti mají aspoň tu bundu z jednoho materiálu - tedy z toho, ze kterého my máme horní část té bundy. Jinak by mě též zajímalo jak je možné, že zmizely kraťasy, sandále, kapsáče atp. když to odporáři tak dlouze prosazovali.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Petr » 12.4.2009 8:27

Fořtík píše:Souhlasím, Petře. Jenom bych přidal ještě jednu otázečku a to je, které kancelářské pako vymyslelo, že se zruší kraťasy? (...)
Vždyť se všechno konzultovalo s odbory, ne? Ale to už zacházíme příliš daleko do otázek, proč odborům v DP poměrně často nedochází "bé", když nadšeně schvalují "á"... (a omlouvám se moderátorům, vím že je to trošku poznámka mimo mísu tématu TF)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Fořtík » 12.4.2009 0:19

Petr píše:
Proxy píše:Jediná možná útěcha je, že se tyto hrůzy podařilo firmě Xena prodat i České poště a Policii ČR :!:
Tak to prostě dopadá, když princezna bojovnice začne šít oděvy :lol:
Ale jděte... Vždyť je přece všecko fajné ne? Co na tom, že na bundě je materiál, který kdysi řidiči odmítali na původním střihu (protože si připadali jak ministr Dlouhý, co prý chodil v igelitu běhat kolem baráku /info od mé babičky :D / a né že by to tedy někteří prostorově výraznější kolegové nepotřebovali), co na tom, že vyřvané kapsáče zmizely v běhu dějin. Co na tom, že bodový systém mi umožní nafasovat tak čtvery ponožky, co na tom, že fasuju věci, které nechci a nepotřebuju. Někdo se přece potřebuje napakovat, tak to dostaneš. Ach jo...
Souhlasím, Petře. Jenom bych přidal ještě jednu otázečku a to je, které kancelářské pako vymyslelo, že se zruší kraťasy? Mě osobně je to buřt, ať si mi napíše kdokoli kamkoliv cokoliv - příští týden si jedu koupit tmavé kraťasy do jedné nejmenované Holešovické tržnice a jezdit budu v nich (z originál fasovaných jsem udělal sukni za pomoci sqělého háčku na dveřích v RP/RP.V/RP.LF). Vloni jsem to odjezdil v kalohtech, letos na to pokládám kabel... 8-)

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Petr » 11.4.2009 23:54

Proxy píše:Jediná možná útěcha je, že se tyto hrůzy podařilo firmě Xena prodat i České poště a Policii ČR :!:
Tak to prostě dopadá, když princezna bojovnice začne šít oděvy :lol:
Ale jděte... Vždyť je přece všecko fajné ne? Co na tom, že na bundě je materiál, který kdysi řidiči odmítali na původním střihu (protože si připadali jak ministr Dlouhý, co prý chodil v igelitu běhat kolem baráku /info od mé babičky :D / a né že by to tedy někteří prostorově výraznější kolegové nepotřebovali), co na tom, že vyřvané kapsáče zmizely v běhu dějin. Co na tom, že bodový systém mi umožní nafasovat tak čtvery ponožky, co na tom, že fasuju věci, které nechci a nepotřebuju. Někdo se přece potřebuje napakovat, tak to dostaneš. Ach jo...

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: TRAM-SHOP, bazar, vetešárna či jak chcete

Příspěvek od Proxy » 11.4.2009 21:06

MF píše:
Proxy píše:Nejsou ;-) resp. tyto nášivky se na uniformách DP budou používat už jen do konce příštího roku :( Od podzimu loňského roku se postupně vydávají nové stejnokroje pod heslem "dopraváci do tepláků" :oops:
Tepláková bunda je vskutku skvělá. Ani neměly na to ušít to z jedné látky. Nedejbože si dát něco do kapes, to je otřes. A ta bunda přes teplákovou bundu hrůza. Kolega mi říkal, že přesně tohle co teď fasujeme viděl prodávat jako vynikající rybářskou výbavu!
A když si vezmu na sebe tesilky, košily a kravatu a k tomu teplákovou bundu - opravdu reprezentace!
Jediná možná útěcha je, že se tyto hrůzy podařilo firmě Xena prodat i České poště a Policii ČR :!:

Tak to prostě dopadá, když princezna bojovnice začne šít oděvy :lol:

Odpovědět