Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 17.2.2006 17:01

Opravdu by mě zajímalo, kdo mi furt maže příspěvky. Jak již jsem psal byl můj příspěvek trochu nesmyslný, ale mazat něco bez vysvětlení je podle mě trošku blbé, ne? A naschvál napíšu jednu věc. Na k-reportu vám nikdo nesmaže žádný příspěvek. V nejhorším případě vám vynadají spoludiskutující.

KM

Příspěvek od KM » 17.2.2006 15:34

Mop: To já samozřejmě vím, vím i proč a dovedu navíc dedukovat i dopady, které se koneckonců už projevují. Dobrý den.

MOp

Příspěvek od MOp » 17.2.2006 13:12

KM píše:Ze sloupku naopak vypadl odkaz na diskusi.
Toto opatreni bylo umyslne, opotstatnele a je docasne. Docasnost byla i 20 let, takze se nech prekvapit, kdy se to tam znova objevi...

MOp

Příspěvek od MOp » 17.2.2006 13:11

6432 píše:A v čem si myslíte, že je výhoda ty úvodníčky ukrývat? Mně se teda víc líbilo je mít na úvodní stránce...
nema smysl je nechavat na uvodni strance, kdyz se jejich periodicita zmenila z tydenni pres 1x za 14 dni a vice na dobu neurcitou..

jejich obsah byl v posledni dobe zameren vice na autorovo soukromi nez na tramvaje, a jelikoz pracovni nasazeni nevytvari dostatek volna, rozhodl se Petr pro celkovou obmenu uvodni stranky bez uvodnicku.

KM

Příspěvek od KM » 17.2.2006 12:37

6432 píše:A v čem si myslíte, že je výhoda ty úvodníčky ukrývat? Mně se teda víc líbilo je mít na úvodní stránce...
Ze sloupku naopak vypadl odkaz na diskusi.

Uživatelský avatar
6432
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 08.4.2004 11:33
Bydliště: Opatovské okolí, k nejbližší tram 9 nebo 10 min jízdy busem

Příspěvek od 6432 » 17.2.2006 12:09

MOp píše:odkaz je na sloupku. (http://www.prazsketramvaje.cz/denicek.html)
A v čem si myslíte, že je výhoda ty úvodníčky ukrývat? Mně se teda víc líbilo je mít na úvodní stránce...

MOp

Příspěvek od MOp » 15.2.2006 16:19

Marek B. píše:Můžu se prosím zeptat, kam zmizely úvodníčky z pražských tramvají?
odkaz je na sloupku. (http://www.prazsketramvaje.cz/denicek.html)

Uživatelský avatar
Marek B.
Uživatel
Příspěvky: 455
Registrován: 17.6.2004 14:40
Bydliště: Praga Caput Regni Bohemiae

Příspěvek od Marek B. » 15.2.2006 16:11

Můžu se prosím zeptat, kam zmizely úvodníčky z pražských tramvají?
Marek B. píše:Dík
Naposledy upravil(a) Marek B. dne 15.2.2006 16:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 13.2.2006 15:18

Dikobraz :D :lol: to je trefný

MOp

Re: ztracená fotka 14T

Příspěvek od MOp » 13.2.2006 14:07

Sirka píše:Už delší dobu /chtěl jsem zjistit jak dlouho, ale nenašel jsem svou otázku v NK - že by zmizela? Tak to píšu sem/ hledám fotku 14T z vozovny s linkovou orientací 89 nebo 98. Prohledal jsem fototéma, fotožurnál, sekci v TF a nemůžu ji nikde najít. Někdo to vědět musí, tak poraďte! Díky
odpovezeno bylo, zapadlo to, nekde se zde nachazi. daval ji sem autor fotky - Admin Petr.

uz ji mam >
http://www.prazsketramvaje.cz/obrazky/v ... 12-002.jpg

Sirka
Uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: 11.6.2005 15:55
Bydliště: Praha 13

ztracená fotka 14T

Příspěvek od Sirka » 13.2.2006 14:07

Už delší dobu /chtěl jsem zjistit jak dlouho, ale nenašel jsem svou otázku v NK - že by zmizela? Tak to píšu sem/ hledám fotku 14T z vozovny s linkovou orientací 89 nebo 98. Prohledal jsem fototéma, fotožurnál, sekci v TF a nemůžu ji nikde najít. Někdo to vědět musí, tak poraďte! Díky

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: KM

Příspěvek od Fořtík » 13.2.2006 14:01

P.H. píše:Neboj, kdybych měl sebemenší náznak podezření, že by se tu někdo mohl začít chovat rozumně, tak bych Tě nenavrhoval, vím, že máš spousty jiné práce. Ale plně se potvrdil můj předpoklad, že Ti ti to nikdo nenavrhne, pak budou mlčet jak zařezaní a doufat, že to zapadne, když to nezapadne, tak nějaká trubka navrhne, aby se to radši smazalo a nakonec to skončí tím, že Fořtík prohlásí něco ve smyslu "pán jsem tady já a bude po mém". Vyšlo mi to naprosto dokonale : -)

Tohle fórum je někdy lepší než Dikobraz.
Ne, tohle neprohlásí. Jenom prohlašuje a potřetí opakuje, že za prací moderátorů stojí a že změna na moderátorských postech v nejbližší době plánována není.

P.H.

Re: KM

Příspěvek od P.H. » 13.2.2006 13:48

KM píše:PH: Přestaň, nebo si budou myslet, že jsem ti hacknul nick. :oops:
Neboj, kdybych měl sebemenší náznak podezření, že by se tu někdo mohl začít chovat rozumně, tak bych Tě nenavrhoval, vím, že máš spousty jiné práce. Ale plně se potvrdil můj předpoklad, že Ti ti to nikdo nenavrhne, pak budou mlčet jak zařezaní a doufat, že to zapadne, když to nezapadne, tak nějaká trubka navrhne, aby se to radši smazalo a nakonec to skončí tím, že Fořtík prohlásí něco ve smyslu "pán jsem tady já a bude po mém". Vyšlo mi to naprosto dokonale : -)

Tohle fórum je někdy lepší než Dikobraz.

P.H.

Re: KM

Příspěvek od P.H. » 13.2.2006 13:44

Honzík píše:Nevidím důvod, proč by měl být KM moderátorem a bude lepší, když nebude.
Honzíčku, prosím tě, vrať se do školičky a raději nemysli. Ty speciálně. Patříš k těm, díky kterým to tady připomíná mateřskou školku.

KM

Re: KM

Příspěvek od KM » 13.2.2006 12:44

Proxy píše:KM, to jsi špatně pochopil - Honzík má strach abys ve funkci moderátora nezpychnul :lol: musíš tu větu číst takto "KM bude lepší, když nebude moderátorem". 8-)
Tak to jooooo! Vůbec nejlepší budu, když nebudu vůbec. :P :oops: :P :oops:

Odpovědět