Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 13.4.2009 0:55

přidám 2 obrázky ten druhý nevím ...

Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Tedy dne 13.4.2009 10:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od mixik » 12.4.2009 23:04

jeden výřez, když ono pro vás je vše lehký :cry:
c379b87f2fe6f7c02.jpg
c379b87f2fe6f7c0.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) mixik dne 13.4.2009 10:10, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od mixik » 12.4.2009 22:42

malostranské náměstí, kolika změn tramvajová trať prošla?
trochu proměn
praha malostranské náměstí.jpg
05120031.jpg
pict0365stop.jpg
img00044.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jabberwocky » 12.4.2009 21:01

XSC píše:Koukám, že kdyby tam pomník zůstal, bylo by málo místa pro autíčka...
O důvod víc chtít ho zpátky :devilsmokin

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1568
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od XSC » 12.4.2009 20:38

Jabberwocky píše:No tak, vzhledem k tomu, že je tam pomník Radeckého... :devilsmokin
Tak Radeckého v oku nemám, ale věž od Svatého Tomáše je pořád stejná :-) Koukám, že kdyby tam pomník zůstal, bylo by málo místa pro autíčka...

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jabberwocky » 12.4.2009 17:36

No tak, vzhledem k tomu, že je tam pomník Radeckého... :devilsmokin

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od mixik » 12.4.2009 17:27

Co třeba tohle?
12.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jabberwocky » 12.4.2009 13:32

Jojo, tam se nechal vlastní blbostí oddělat zastupující říšský protektor. Mimochodem, když už o tom mluvíme - docela mě pobavilo, když jsem viděl Kubišovy výsledky z výcviku. Páni zkoušející mu dali známku "všeobecně dobrý, ale pomalý při práci s výbušninou". Asi na tom ještě zapracoval :devilsmokin Nebo to bylo jako v té Čapkově povídce, jak ten pán potřeboval pro hod tu správnou motivaci :devilsmokin

Uživatelský avatar
mixik
Uživatel
Příspěvky: 617
Registrován: 07.10.2008 23:04
Bydliště: Přívory - Všetaty
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od mixik » 12.4.2009 11:57

egee píše:No taky mám nápad co sem přidávat stránky ,kde jsou fotografie staré Prahy ?
http://www.fotografie-praha.cz/

tak to haydrichiada.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4273
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od MF » 12.4.2009 9:04

tohle je opravdu jednoduché. O tomto místě by mohl pan říšský protektor R.H. vyprávět.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 11.4.2009 21:02

No taky mám nápad co sem přidávat stránky ,kde jsou fotografie staré Prahy ?
http://www.fotografie-praha.cz/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od MOp » 11.4.2009 12:02

Jednoduche jak facka, krizovatka Manes.

Jeste k Dolni Palmovce - Dalo se poznat dle pozustatku po svetliku na poslednim dome historicke fotografie..

chteli jste vzdy udavat fotku jak misto vypada dnes.. :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 11.4.2009 10:20

Domy v ulici Zenklova (tehdy Rudé armády) proti vyústění silnice z Libeňského mostu, tzv. křižovatka "dolní Palmovka"
Dnes již samozřejmě nestojí, na jejich místě jsou stánky a východ z metra.Zdroj uvádí Voctářova ulice .( Jinak snímky ze staré Palmovky -http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2006120601 )

Tato fotografie - to nevím kde by mohlo být.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 740
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Tedy » 10.4.2009 9:56

Ano je to tak pohled k Můstku od Prašné brány.

...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Poznáte místo na fotografii?

Příspěvek od Jabberwocky » 09.4.2009 18:39

Nejsou to Příkopy, pohled od Hybernů ke Zlatému kříži? Samozřejmě přes stavbou bankovních budov. Řekl bych, že ten druhý barák vlevo by mohl být tehdejší Německý (dnes tedy Slovanský, že ano) dům a že vzadu vykukuje fasáda kostela sv. Kříže. Ale hádám.

Odpovědět