
Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Poznáte místo na fotografii?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Tedy dne 13.4.2009 10:46, celkem upraveno 1 x.
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
jeden výřez, když ono pro vás je vše lehký 
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) mixik dne 13.4.2009 10:10, celkem upraveno 2 x.
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
malostranské náměstí, kolika změn tramvajová trať prošla?
trochu proměn
trochu proměn
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
O důvod víc chtít ho zpátkyXSC píše:Koukám, že kdyby tam pomník zůstal, bylo by málo místa pro autíčka...
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tak Radeckého v oku nemám, ale věž od Svatého Tomáše je pořád stejnáJabberwocky píše:No tak, vzhledem k tomu, že je tam pomník Radeckého...
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
No tak, vzhledem k tomu, že je tam pomník Radeckého... 
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Jojo, tam se nechal vlastní blbostí oddělat zastupující říšský protektor. Mimochodem, když už o tom mluvíme - docela mě pobavilo, když jsem viděl Kubišovy výsledky z výcviku. Páni zkoušející mu dali známku "všeobecně dobrý, ale pomalý při práci s výbušninou". Asi na tom ještě zapracoval
Nebo to bylo jako v té Čapkově povídce, jak ten pán potřeboval pro hod tu správnou motivaci 
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
egee píše:No taky mám nápad co sem přidávat stránky ,kde jsou fotografie staré Prahy ?
http://www.fotografie-praha.cz/
tak to haydrichiada.
Re: Poznáte místo na fotografii?
tohle je opravdu jednoduché. O tomto místě by mohl pan říšský protektor R.H. vyprávět.
Re: Poznáte místo na fotografii?
No taky mám nápad co sem přidávat stránky ,kde jsou fotografie staré Prahy ?
http://www.fotografie-praha.cz/
http://www.fotografie-praha.cz/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- MOp
- Administrátor
- Příspěvky: 4767
- Registrován: 18.1.2007 22:38
- Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Jednoduche jak facka, krizovatka Manes.
Jeste k Dolni Palmovce - Dalo se poznat dle pozustatku po svetliku na poslednim dome historicke fotografie..
chteli jste vzdy udavat fotku jak misto vypada dnes..
Jeste k Dolni Palmovce - Dalo se poznat dle pozustatku po svetliku na poslednim dome historicke fotografie..
chteli jste vzdy udavat fotku jak misto vypada dnes..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Domy v ulici Zenklova (tehdy Rudé armády) proti vyústění silnice z Libeňského mostu, tzv. křižovatka "dolní Palmovka"
Dnes již samozřejmě nestojí, na jejich místě jsou stánky a východ z metra.Zdroj uvádí Voctářova ulice .( Jinak snímky ze staré Palmovky -http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2006120601 )
Tato fotografie - to nevím kde by mohlo být.
Dnes již samozřejmě nestojí, na jejich místě jsou stánky a východ z metra.Zdroj uvádí Voctářova ulice .( Jinak snímky ze staré Palmovky -http://www.prazsketramvaje.cz/view.php? ... 2006120601 )
Tato fotografie - to nevím kde by mohlo být.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ano je to tak pohled k Můstku od Prašné brány.
...
...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Jabberwocky
- ďábelský pedagog
- Příspěvky: 1849
- Registrován: 27.5.2005 10:53
- Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)
Re: Poznáte místo na fotografii?
Nejsou to Příkopy, pohled od Hybernů ke Zlatému kříži? Samozřejmě přes stavbou bankovních budov. Řekl bych, že ten druhý barák vlevo by mohl být tehdejší Německý (dnes tedy Slovanský, že ano) dům a že vzadu vykukuje fasáda kostela sv. Kříže. Ale hádám.