Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Poznáte místo na fotografii?
Olšanské náměstí směr Hl.nádraží to bylo a tento náhled ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
vypadá to tak. Tipoval jsem taky Korunní, případně IPP, ale ten kostel to rozlouskl. Kdyby stál fotograf více vpravo, tak je vidět pražský hrad.
Re: Poznáte místo na fotografii?
že by pár zastávek od NNZ směrem na hlavák? 
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ano ,Nákladové nádraží Žižkov a toto ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Poznáte místo na fotografii?
Jasně že je to nnz, ale psal jsem to do sz, nechtělo se mi prozradit pointu. 
Re: Poznáte místo na fotografii?
řešení - plná verze pohlednice
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Sladkovského náměstí, směrem na Husineckou?egee píše:nemáte pravdu,přidal jsem kousek
Re: Poznáte místo na fotografii?
nemáte pravdu,přidal jsem kousek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Venca
- Uživatel
- Příspěvky: 102
- Registrován: 24.4.2004 23:42
- Bydliště: Poblíže několika tramvajových a jedné lodní zastávy.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Já bych tipoval spíš Korunní třídu. 
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tipuji, že to bude náměstí I. P. Pavlova, foceno směrem ke Karláku.egee píše:kde to je ? budu postupně přidávat k tomu náhledu ...
Re: Poznáte místo na fotografii?
kde to je ? budu postupně přidávat k tomu náhledu ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
jestli to je to, co tuším, tak to snad znamená omezenou rychost (do deseti) na délku vozu od návěsti, resp. v místě.Oskar píše:Netušíte někdo, co znamená tato liberecká návěst?
Re: Poznáte místo na fotografii?
Netušíte někdo, co znamená tato liberecká návěst?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.