Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 18.2.2006 22:27

MOp píše:prvni prispevek byl smazan z duvodu "nekoncepcnosti" - nepatril do tematu a byla to blbost. druhy, jelikoz sis sam odpovedel - "napsal jsem kravinu"..
Mě by třeba jen stačilo, kdybys napsal tohle a vše by bylo v pohodě. Někdy se mi zdá, že MOp jsou 2 osoby :) . Jedna trošku namyšlená a druhá úplně v pohodě :wink:.

MOp

Příspěvek od MOp » 18.2.2006 22:24

Ostravák píše:Popravdě mi tady na tomto fóru vadí pouze a jenom MOp. Myslíš, že když se MOpa slušně zeptám proč mi nevysvětlil smazání mého příspěvku a on odpoví, že se mnou o tom nebude diskutovat je dobré chování?
ma poznamka se tykala diskuze na tema mazani prispevku obecne. opravdu to nehodlam neustale rozebirat a nemam chut se o tom neustale bavit. paklize to bylo spatne pochopeno, je chyba mezi zidli a klavesnici.

prvni prispevek byl smazan z duvodu "nekoncepcnosti" - nepatril do tematu a byla to blbost. druhy, jelikoz sis sam odpovedel - "napsal jsem kravinu"..

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 18.2.2006 17:00

Petr píše:Jenže ten problém tady byl i ve chvíli, kdy Mop v moderátorské pozici nebyl. Dokonce jednoho dne tak vygradoval, až to byla síla. Takže teď má jen spousta lidí zástěrku na co se vymlouvat. Není to tak dlouho, co jsem byl největším problémem já (ač jsem tu skoro nevystupoval). Není to taky trochu divné? Chápu, že spousta lidí si přeje, abychom TF zabalili a hledají jen důvody proč. A Tondo věř tomu, že Mop je jen a jen zástěrka a pokud by nebyl moderátorem, našel by se jiný problémový článek. Držím ti palce, abys to jednoho dne nebyl i ty....
Popravdě mi tady na tomto fóru vadí pouze a jenom MOp. Myslíš, že když se MOpa slušně zeptám proč mi nevysvětlil smazání mého příspěvku a on odpoví, že se mnou o tom nebude diskutovat je dobré chování?

Uživatelský avatar
matus
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 09.11.2005 15:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus » 18.2.2006 15:24

Nechci vam do toho tady moc kecat, ani tuto rubriku moc nectu, protoze vas nikoho osobne neznam, ale neodpustim si jednu poznamku na provozovatele fora (at si to rozeberou admini a moderatori a kdo jeste to tady resi), kdyz uz jsem se sem dostal, pac mi ta ikonka par dni svitila:

Nepadlo tady ani slovo o tom proc jste smazali (pokud je to pravda) prispevky Ostravak-a a 8750, kteri se stezovali. Vsechno co pisete jsou jenom kydy. Ja nemam zadny problem uznavat autoritu, dokonce sam jsem zastancem tvrdsiho zpusobu vedeni a taky to tak i delam, kdyz nekoho ridim. Ale autorita musi byt schopna rict aspon jednu raznou a rozumnou vetu na adresu tech co vyskakuji, nebo tech co se dotazuji (i kdyz neopravnene). Misto razneho a jednoznacneho vysvetleni co udelali spatne nebo proc jejich prispevky byly vymazany se tady dohadujete jak tetky na trhu. Mam pocit, ze to tu vede banda vztahovacnych pubertaku. Tak hodne stesti.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 18.2.2006 14:19

Kristepane, lidi, to je tu opravdu taková ponorka, že spolu nejste schopni vyjít? V tom případě navrhuji následující zásady (říkejte tomu autocensura), které by měl každý v rámci zlepšení vztahů od svých příspěvků vyžadovat:
1) Žádné osobní poznámky na adresu ostatních diskutujících, a to ani se smajlíkem.
2) Pokud se někoho dotknu, omluvit se, i kdybych si myslel, že jsem byl v právu. V poště třeba vysvětlit své důvody, ale slušně a bez osobních narážek.
3) Pokud se s někým neshodnu, je to prostě život. Diskuse neslouží k tomu, abych toho druhého zadupal do země (tedy vyhrál na 100%), nýbrž ke vzájemnému obohacování. I úplná kravina mě může obohatit, třeba jen tím, že se zasměju. Pokud se mi při tom podaří toho druhého přesvědčit o ceně své pravdy aspoň na 51%, je to úspěch.

Pro moderátory:
1) Stanovte jasná pravidla, co se bude mazat, a seznamte s nimi ostatní. V následné diskusi pravidla můžete ještě upravit.
2) Pokud se rozhodnete příspěvek smazat, dejte jeho autorovi vědět (pokud možno předem), proč tak hodláte učinit a jaký prohřešek proti pravidlům společného soužití dotyčný provedl.
3) Špinavé prádlo perte s hříšníkem zásadně poštou, nikdy veřejně. Výjimku může tvořit jedno konkrétní auditorium, kde se postižený může se svou kausou obrátit na ostatní a požádat o veřejné vyřešení s účastí ostatních.

Poznámka úplně pro všechny: Chybu hledejte vždy nejprve u sebe, teprve pak u druhého.

Klaním se.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 18.2.2006 13:53

Ovšem rozdíl je v tom, že zatímco kampaň proti Tobě byla vedena jenom v rámci výmyslů a nepodložených důkazů, tak za MOpa zde mluví jeho činy celkem jasně a opravdu věř mi, mnoho lidí je z něj otráveno. Stačí si přečíst pár příspěvků pode mnou.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 18.2.2006 13:48

Tonda Ježek píše:Bohužel nejsi sám, těch lidí, kteří byly zklamáni je mnohem víc a asi by se admini měli už opravdu zamyslet nad pravou příčinou tohoto problému a ne to komentovat tím, když tady nechtěj být, tak ať jdou a my jsme ti nejlepší. Já teda nevim, ale odevšad slyšim jenom jeden důvod a jediný problém T-F a tím je MOp v moderátorské pozici. Přeberte si to jak chcete.
Jenže ten problém tady byl i ve chvíli, kdy Mop v moderátorské pozici nebyl. Dokonce jednoho dne tak vygradoval, až to byla síla. Takže teď má jen spousta lidí zástěrku na co se vymlouvat. Není to tak dlouho, co jsem byl největším problémem já (ač jsem tu skoro nevystupoval). Není to taky trochu divné? Chápu, že spousta lidí si přeje, abychom TF zabalili a hledají jen důvody proč. A Tondo věř tomu, že Mop je jen a jen zástěrka a pokud by nebyl moderátorem, našel by se jiný problémový článek. Držím ti palce, abys to jednoho dne nebyl i ty....

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 18.2.2006 13:44

Tom píše:Toto fórum už mně zklamalo natolik, že opravdu nechci...
Bohužel nejsi sám, těch lidí, kteří byly zklamáni je mnohem víc a asi by se admini měli už opravdu zamyslet nad pravou příčinou tohoto problému a ne to komentovat tím, když tady nechtěj být, tak ať jdou a my jsme ti nejlepší. Já teda nevim, ale odevšad slyšim jenom jeden důvod a jediný problém T-F a tím je MOp v moderátorské pozici. Přeberte si to jak chcete.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 17.2.2006 22:45

jara píše:To jsou teda problémy. Mě byl také vymazán nedávno příspěvek. A moc dobře jsem veděl proč. A tak jsem se ani nedivil. Tak nevím co se vám nelibí.
Jinak nechceš Tome také hlasovat pro navracení moderátorství tobě :lol:
Toto fórum už mně zklamalo natolik, že opravdu nechci...

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 17.2.2006 19:45

To jsou teda problémy. Mě byl také vymazán nedávno příspěvek. A moc dobře jsem veděl proč. A tak jsem se ani nedivil. Tak nevím co se vám nelibí.
Jinak nechceš Tome také hlasovat pro navracení moderátorství tobě :lol:

Uživatelský avatar
izzy
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: 28.5.2005 15:03
Bydliště: Brno, Ostrava (VSB-TU)

Příspěvek od izzy » 17.2.2006 19:28

I kdyz nejsem z Prahy na tomhle foru jeste pred nedavnem clovek nasel vsechno aktualni tedy to co se zrovna deje tak jak je to obdobou na jinych forech...posledni dobou to tu bohuzel upada a jen tak pro zajimavost pokud moderator neco smaze mel by o tom diskutujicimu podat zpravu...a pokud ma tak arogantni vyroky mel by trosku zapremyslet admin v koho vklada svou duveru...nerikam ze je povinnosti psat vysvetleni ale je to slusnost a urcite pak ma forum vyssi uroven...tot muj nazor...

213.246.108.122

Arogance či nevědomost?

Příspěvek od 213.246.108.122 » 17.2.2006 18:55

MOp píše:chlapce, to nezalezi na tobe a ani na diskutujicich..
Teda chlape bud si tak arogantni nebo vubec nepouzivas tu bradavici na krku.Me by toto absolutne nevytocilo abych zacal neco mazat.Hezky bych to tady nechal at se diskutujici vyjadri alespon takhle funguje demokracie,to co delas smrdi totalitou,jen doufam ze nejsi clenem svazu komunisticke mladeze.

Uživatelský avatar
matus
Uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 09.11.2005 15:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus » 17.2.2006 17:55

Jako tetky na trhu :-)))))))))))))))))

Pane moderatore, to je tak strasne tezke napsat aspon dodatecne jednu vetu, proc jste to zmazal? Pokud ano, tak chapu, ze vas tady nechteji za moderatora.

Ale jinak je zvlastni, ze misto poradne diskuse se tedy rozebirate hure nez pubertacky :-)

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 17.2.2006 17:53

Tom píše:asi si náhodou odkázal do zakázané zóny :lol:
Přesně to jsem chtěl napsat. No jo hold jsem tvůj web pochválil, tak teď tady na něho nebudou tolerovány žádné odkazy :D .

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 17.2.2006 17:52

8750 píše:Mě by taky docela zajímalo, co se stalo s mým příspěvkem - odkazem na NK metrowebu, kde napsal příspěvek autor http://www.tramvajek.blog.cz , který byl stejně jako jeho stránky gramaticky špatný.
asi si náhodou odkázal do zakázané zóny :lol:

Odpovědět