Humor

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
P_V
Uživatel
Příspěvky: 4085
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Humor

Příspěvek od P_V » 01.3.2015 19:41

Obrázek

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 25.2.2015 20:18

Gab: Z:arrow: jenže já nenarážim na ten magnet v levejch dveřích, :D nýbrž na to, že se na ty koleje cpou (celým autem) už kilometr dopředu.

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3166
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od kruťák » 25.2.2015 20:17

Tady ovšem nejde o centimetry, nýbrž o metry :wink:

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Humor

Příspěvek od gabuliatko » 25.2.2015 18:50

Bobik píše:No jasně, kreténci na kolejích a SSZ čekající na tramvaj. A policajt (bušením pendreku o střechy zahánějící IAD kam patří) samozřejmě nikde.
Jako sice souhlas, ale z novejch aut je tak debilně vidět (kvůlivá ochraně chodců) že než sem se naučil jezdit správně po kraji silnice tak to trvalo dost dlouho.

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od Petrpes » 25.2.2015 17:36

Ty Maniny bez bumlíku skoro postrádaj smysl... Jinak to šlape pěkně, to jo =D>
Chtělo by to spíše něco jako na Čechově mostě, před tramvají na volno pro auta a čočky vlevo+vpravo, ať je to vyžene z kolejí.
Sice by pak bylo nutné hlídat si auta při odbočování vpravo, ale máme blinkr a na Č.mostě to tak funguje celkem obstojně.
Zároveň jak tramvaj mine stopčáru už by jim to dávalo na stůj. A ještě ty světla posunout před místo, kde začne nadcházet KT odbočující vlevo :D

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 25.2.2015 16:15

No jasně, kreténci na kolejích a SSZ čekající na tramvaj. A policajt (bušením pendreku o střechy zahánějící IAD kam patří) samozřejmě nikde.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 24.2.2015 21:05

9001 píše:.....
Samozřejmě ta značka dej přednost v jízdě..., ale tak tady bych spíš jako řidič tram chtěl, aby SSZ uměla pustit od Manin jenom tramvaj a jenom auta... Technicky by to snad neměl být takový problém...
značka je problém v obou případech:
- na 1. chybí (pro případ výpadku SSZ - když SSZ jde, tak předsazeným přihlášením dává teď i jindy autům červenou a tzv. čeká s volnem na TRAM cca 90sek., což - jak tu bylo nedávno opět připomenuto při přečnívání IAD způsobuje kolony a zpoždění - až na jeden případ, kdy jsem ze 4 jel za jinou TRAM jsem to v místě řešil vyčkáním v zast. Maniny DC = před předsazeným přihlášením do SSZ na vyklizení pruhu IAD, protože tam většinou bylo v daný moment jen minimum aut)
- na 2. ta značka přebývá, protože se jedná o úsek TT ve výluce :lol:

Polaanek
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 26.4.2007 16:16

Re: Humor

Příspěvek od Polaanek » 24.2.2015 20:59

9001 píše:Samozřejmě ta značka dej přednost v jízdě..., ale tak tady bych spíš jako řidič tram chtěl, aby SSZ uměla pustit od Manin jenom tramvaj a jenom auta... Technicky by to snad neměl být takový problém...
Tím máte na mysli co? Od Manin není nikdy zároveň volno pro tram i auta, ani za běžného stavu - do křižovatky se oboje nevejde. Problém je jinde, viz příloha.
Viz i můj včerejší příspěvek v "Postřehy z terénu"
Naposledy upravil(a) Polaanek dne 24.2.2015 21:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10212
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od 9001 » 24.2.2015 20:27

Na té první se mi zdá hodně blízko hromada hlíny, ale to asi je optický klam.

Samozřejmě ta značka dej přednost v jízdě..., ale tak tady bych spíš jako řidič tram chtěl, aby SSZ uměla pustit od Manin jenom tramvaj a jenom auta... Technicky by to snad neměl být takový problém...

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 24.2.2015 20:16

kdo pozná co je "vtipné" či spíše [-o< na následujících dvou fotkách?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 20.2.2015 22:39

pokud bych následující nebral jako humor, tak už je to minimálně na #-o , ale spíše rovnou na @3657 :
1.) velmi se obávám, že PRE se splnění svého požadavku v dohledné době nedočká (protože úklid WC ani řidiči WC využívající informaci dále nepředají a někdo jiný/odpovědný za DPP taková místa navštěvuje jistě velmi málo/nepravidelně - pokud vůbec)
2.) fakt naprosto nechápu proč PRE instalací - respektive dopravením takovýchto výzev plýtvá časem svých pracovníků a pohonnými hmotami na jejich přepravu - v době výhodných neomezených telefonních tarifů (= z 1 tel. č. se můžou zákazníci obvolávat od rána do večera za vlastně minimální až směšnou cenu)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

vencavasek
Uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: 07.1.2007 15:10

Re: Humor

Příspěvek od vencavasek » 16.2.2015 22:25

Sexy čtrnáctky? To zavání průšvihem. Radši bych počkal, až z nich budou dvacetčtyřky. 8-)

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor

Příspěvek od willyjeff » 15.2.2015 21:21

Tři sexy čtrnáctky zezadu! (Pozor pouze pro 18+)

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: Humor

Příspěvek od Pepa » 13.2.2015 9:47

Všechno jde, předevčírem jsem střídal na IPP, nevím co mohl vidět kolega předemnou, ale to je vedlejší. Sedačku jsem si během chvilky hodil dolu (nebyla vzduchová) a do zrcátka jsem už viděl líp a dorovnal jsem si ho na Míráku a na Vršovickym náměstí jsem byl 30s v čase, takže než nalezou lidi, tak se toho dá stihnout dost... ...a už asi vybočujeme z "Humoru" :)

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Humor

Příspěvek od Bobik » 13.2.2015 7:29

Willyjeff - jo, to je přesně vono - nechat si s.át na hlavu. Pokud by to dělali všichni, ať už se jedná o dodržování předpisů, nebo rovnání zrcátek, mělo by to tak očividný výsledky, že by s tím někdo prostě musel něco dělat. Ostatně něco málo, co si vzpomínám, už se kdysi lehce zadařilo, když se pár lidí "seklo" a začalo si na IPP v klidu oblejzat tramvaj a vůbec přebírat vůz dle předpisů. Samozřejmě, že se okamžitě vyrojily kecy typu co to zas ty podělaný odporáři vymejšlej a jak "škoděj" všem že zdržujou, nicméně výsledek se dostavil třeba v podobně změny předpisů, že voz. knihu můžeš vyplňovat až na konečný a tak. A dokud si lidi neuvědoměj, že právě tímhle, tou snahou to "nějak udělat", hlavně "neškodit", si akorát kálej do vlastního hnízda a škoděj především sami sobě, tak se to nezmění.
Ano, jak píše Filip, většinou to máš nastavený během chvilky, ale někdy taky ne. A při vší úctě, ale když odjedu se špatně seštelovaným zrcátkem (budu teda muset víc natahovat hlavu) a díky tomu třeba na následující křižovatce někde něco orvu, tak kolega MF bude první, kdo mi to dá - oprávněně - sežrat, až to se mnou přijede sepsat. Takže vodsuď-podsuď. :wink:
A mimochodem, to "udělám pohodlí" je v uvozovkách záměrně, včetně tý vysvětlující závorky za tím, bo mi bylo jasný, že se toho někdo chytne. Že to budeš zrovna ty, a že budeš slovíčkařit, jsem teda fakt nečekal. Předpokládal jsem, že jsme normální a tudíž ručníčky, vlaječky, rádia, dresíčky a podobnej bordel za normální "uvelebení se" nepovažujem.

MF - jo, taky jsem se coby svačinář snažil na nic nešahat, pokud to jen šlo (když mi dyndyaj nohy 5 cm nad podlahou, se židlí holt hnout musím :D ). Ovšem na druhou stranu, prostě daň za střídaný pauzy, no. Ta tramvaj od Anděla přes Buranov zpět není tvoje, ale jeho. Tvoje je až zase od toho Anděla. Tak proč by si nemohl přendat JŘ, když je tak zvyklej? 8-)

Odpovědět