Galérka

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 15.5.2005 21:54

MOp píše:tesi mne, ze mas tu fotografii stejne barevne spatnou jako ja...(ono se neni cemu divit, kdyz pak byl ten prisernej chcanec)
A stačí mávnout kouzelným proutkem a fotečka je barevnější... neber si to Honzo osobně, prostě jsem neodolal :P

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.5.2005 18:51

Fořtík píše:Z Prahy zvyklý - nebyl jsem překvapen - že jsem se od tramvajáků dočkal pozdravů různých. Veselých, zuřících, žádných. Speciálním typem pozdravu je ooIo případně oIoo. I takový pozdrav a pokynutí rukou jsem si přivezl na fotkách z Bratislavy.
A nebo ukazoval, že tam je omezená rychost na 10km/h (tzv. desítkou) :lol:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 15.5.2005 17:49

MOp píše:
Fořtík píše:Z Prahy zvyklý - nebyl jsem překvapen - že jsem se od tramvajáků dočkal pozdravů různých. Veselých, zuřících, žádných. Speciálním typem pozdravu je ooIo případně oIoo. I takový pozdrav a pokynutí rukou jsem si přivezl na fotkách z Bratislavy.
tesi mne, ze mas tu fotografii stejne barevne spatnou jako ja...(ono se neni cemu divit, kdyz pak byl ten prisernej chcanec) a navic konecne jiz vim, ci ze je ta hlavicka v zaberu :-D

http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/bra ... kemyto.jpg
Ta hlavička má ale dlouhé vlasy, které já nemám. :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 15.5.2005 17:41

Fořtík píše:Z Prahy zvyklý - nebyl jsem překvapen - že jsem se od tramvajáků dočkal pozdravů různých. Veselých, zuřících, žádných. Speciálním typem pozdravu je ooIo případně oIoo. I takový pozdrav a pokynutí rukou jsem si přivezl na fotkách z Bratislavy.
tesi mne, ze mas tu fotografii stejne barevne spatnou jako ja...(ono se neni cemu divit, kdyz pak byl ten prisernej chcanec) a navic konecne jiz vim, ci ze je ta hlavicka v zaberu :-D

http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/bra ... kemyto.jpg

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10211
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 15.5.2005 17:36

Fořtík píše:Z Prahy zvyklý - nebyl jsem překvapen - že jsem se od tramvajáků dočkal pozdravů různých. Veselých, zuřících, žádných. Speciálním typem pozdravu je ooIo případně oIoo. I takový pozdrav a pokynutí rukou jsem si přivezl na fotkách z Bratislavy.
Třeba ukazuje jak má hezkou orientaci :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 15.5.2005 17:24

Z Prahy zvyklý - nebyl jsem překvapen - že jsem se od tramvajáků dočkal pozdravů různých. Veselých, zuřících, žádných. Speciálním typem pozdravu je ooIo případně oIoo. I takový pozdrav a pokynutí rukou jsem si přivezl na fotkách z Bratislavy.

Uživatelský avatar
Tramfreak
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 19.4.2005 14:59
Bydliště: Eindhoven, NL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tramfreak » 14.5.2005 23:25

Kočí píše:Zdá sa mi, že sú ridiči domluvení pre zdravenie fotografov :lol:

Mimochodem ta díra vypadá dost hrůzystrašně, hlavně když jsem tam bydlel v tom hotelu u něj, tak jsem vždycky přemýšlel, co hezkého vede v tom potrubí a co by na to při průjezdu tramvaje "islámští pyrotechnici" :wink:
Tys bydlel v hotelu Ibis? Já tam bydlel teď V Únoru. Nejlepší bylo když jsem si stoupnul před portál tunelu v noci když přijížděla tramvaj. Škoda že jsem to nevyfotil.

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí » 14.5.2005 22:24

Zdá sa mi, že sú ridiči domluvení pre zdravenie fotografov :lol:

Mimochodem ta díra vypadá dost hrůzystrašně, hlavně když jsem tam bydlel v tom hotelu u něj, tak jsem vždycky přemýšlel, co hezkého vede v tom potrubí a co by na to při průjezdu tramvaje "islámští pyrotechnici" :wink:

Martin

Příspěvek od Martin » 14.5.2005 0:08

Juj, pánové, tak tomu teda říkám divoká pánská jízda v pěti (ehm, pardon, v šesti-opomněl jsm novou Petrovu přítelkyni: http://tramfoto.com/images/ruzne_galeri ... ava030.jpg 8-) Tam snad nemohl zůtat kámen vedle kamene...opravuji panel vedle panelu :D Zvlášť ta poslední fotka (odkaz radši uvádět nebudu) je tak trochu diskreditační, viď Mope :D Prošli jste se aspoň tunelem pod hradem? To je takový novodobý bobřík odvahy Bratislaváků-doporučují čtyři z tří Foglarů :wink:
PS: A jako příští soutěžní otázku navrhuji tuto: Kde může řidič tramvaje spatřit tuto návěst :?: :P http://tramfoto.com/images/ruzne_galeri ... ava029.jpg

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 13.5.2005 23:14

Štěpán píše:Tak tady jsou moje fotky z výletu do Bratislavy: http://www.tramfoto.com/images/ruzne_ga ... /index.php
Přeji Vám hodně odvahy a příjemnou zábavu :D
=D>

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 13.5.2005 22:24

Tak tady jsou moje fotky z výletu do Bratislavy: http://www.tramfoto.com/images/ruzne_ga ... /index.php
Přeji Vám hodně odvahy a příjemnou zábavu :D

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 11.5.2005 15:29

tramvajak píše:
Pepa píše:Moc hezká kaštanka :P :lol:
Přítelkyně mi zakázala okukovat slečny na ulici :D . Proto hlavně koukám nevěřícně na to číslo...
Jen aby :wink:

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 11.5.2005 14:07

Pepa píše:Moc hezká kaštanka :P :lol:
Přítelkyně mi zakázala okukovat slečny na ulici :D . Proto hlavně koukám nevěřícně na to číslo...

Jonáš

Zas je tu, jaro je tu!

Příspěvek od Jonáš » 10.5.2005 19:33

Chtělo by to něco jarního :P

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 10.5.2005 18:16

MOp píše:
Pepa píše: Moc hezká kaštanka :P :lol:

tramvaj radši komentovat nebudu :lol:
ja radeji nebudu komentovat jmeno toho malire.. ale s tim hackem bych si dal i rict .-D
Ještě mě neco napadlo, ale radši to sem nebudu psát, jsou tu přece i děti... :D

Zamčeno