Suchdol jako vyhazování peněz rozhodně nevnímám. V PD tam ta poptávka je a o víkendu se jezdí souhrně po 15 minutách, což solo 8 splňuje.9001 píše:Sezonní Suchdol je provozně vyhazování peněz a Kobylisy - Bohnice. Bez pořádné reko Zenklovy opět vyhozené peníze a bude z toh napaječ k metru, který levněji odvozí busy.
Ano, největší poptávka tam na to metro bude, to ovšem neznamená, že napaječ nemůže být v podobě tramvaje. Přirovnal bych to k Modřanum. Přeješ si, aby do Modřan přestaly jezdit tramvaje a lidi přešli do autobusů? Že je autobus levnější platí jen v některých případech, navíc se nemůžeme slepě dívat jen na cenu a je nutné zohlednit i další fakty.
V otázce Hájů ti nerozumím...