vím, že výluk je stále hodně, ale k těm hlubočepím - hádej, kde obrací l.16(mimo ranní špičku PD)gabuliatko píše:....
Nevešlo. Druhá kolej použít nelze protože není nástupní hrana a lidi by se motali 9 pod nohama. (ale v Hlubočepích je volno)
......
Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Stejně celou tu komedii s Radlickou nechápu. Dřív tam točilo kdeco...není to žádná stavebně extrémní trať, koleje tam prostě normálně vedou ulicí. Nějakej vokruh....
Jinak to "prázdninové" protazeni intervalů se předpokládám, z důvodu potřeby pokrýt 4 týká jen té zkrácené 7 a sedla 37, že?
No dobrý, ale až tu Vrsovickou dodělají, tak se naředí co? 4 zase jen do špiček?
Jinak to "prázdninové" protazeni intervalů se předpokládám, z důvodu potřeby pokrýt 4 týká jen té zkrácené 7 a sedla 37, že?
No dobrý, ale až tu Vrsovickou dodělají, tak se naředí co? 4 zase jen do špiček?
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Opačný objezd má naději na povolení od Policie limitně se blížící nule, jede do okruhu a povoluje se jen při katastrofěMM-Mikulovsky píše:ja bych tu l.4 poslal na Andel/Plzenska zc - vystupni, Na knizeci a andel dc = ze zastavek l.7dc veme lidi na koh-i-noor + netreba neustale prehazovat zadnou rucni vyhybku v oblasti andela + jsem presvedcen, ze radlicka je od plzenske prujrzdnejsi nez naopak!
nebo druha moznost za cenu cca dvou poradi je od zborovske zc po l.7 na radlickou, prehodit na l. 7 na synkac a zpet, zase prevlect na 4 na kuban, kde bp a zpet na radlickou a dokolecka, protoze takovato zdvojena kolecka maji uz rozumnou delku a nebudou dve linky kolotocem o 8 a vice kolech za smenu + zajistilo by se prime spojeni kubane - kohinorky az se zborobska - radlicka.
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Kdyz mi DP hodi aspon nejakou brigadnickou almuznu, tak klido 
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tak si nějaké pujc a můžeš 
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
MF: to chapu, na druhou stranu on vyhybkar musi byt nutne ridic? Jak moc kvalifikovany pracovnik je potreba? Ja bych si tam klidne sel s tagem stoupnout 
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Výluky a jiná omezení
Nejde o pohyb, spíš jde o to, že když konečně po x-tým cyklu v koloně doskáčeš ke světlům, musíš si to jít hodit. A další cyklus ti uteče.MF píše:Dřív byla každá druhá výhybka ruční a nikomu to nevadilo. Aspoň mají řidiči nějaký pohyb.
Pučíme si z muzea výhybkářkou budku, ať dotyční nejsou na větruděšti?MF píše:Jinak každý by chtěl výhybkáře, ale běda, kdyby tu šichtu dostal sám...
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
Nevešlo. Druhá kolej použít nelze protože není nástupní hrana a lidi by se motali 9 pod nohama. (ale v Hlubočepích je volno)mart337 píše:Nevím jak přesně končí 9 na Smíchově (využívá obě koleje?), to by se nevešlo?
Jinak tahle 4 je na Andělu úplně bo odlišná nástupní hrana, to už by byl lepčí jednosměrný objezd Moráň - Výtoň - Myslíkova (tam se i může rovnat do času).
Jinak můžeme otevřít tipovací soutěž kolik že bude vjetí do nesprávného směru u linky 7.
Re: Výluky a jiná omezení
Dřív byla každá druhá výhybka ruční a nikomu to nevadilo. Aspoň mají řidiči nějaký pohyb. Jinak každý by chtěl výhybkáře, ale běda, kdyby tu šichtu dostal sám...kruťák píše:A nemohl by tam na ty dva tejdny (treba jen ve spickach) byt nasazen prehazovatel vyhybek? On je to celkem opruz i u 31 na Zameckou, ktera vetsinou jede minutu pred 7. Apropo bude tato vyhybka v ramci reko Vrsovicke zdalkoveovladanatela?
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
A nemohl by tam na ty dva tejdny (treba jen ve spickach) byt nasazen prehazovatel vyhybek? On je to celkem opruz i u 31 na Zameckou, ktera vetsinou jede minutu pred 7. Apropo bude tato vyhybka v ramci reko Vrsovicke zdalkoveovladanatela?
Re: Výluky a jiná omezení
Taky mně napadlo to poslat opačně, ale přeci jenom ve špičce jsou v tomto směru poměrně velké zácpy a pak taky by vznikala kolize Na Knížecí mezi 4 a 7 při odjezdu z konečné na čas, protože abys to se 4 stíhal, v kolik vyrazit z Plzeňské a Na Knížecí stát nemůžeš. V opačném směru tento problém odpadá, na Plzeňské můžeš stát jak dlouho chceš.MM-Mikulovsky píše:ja bych tu l.4 poslal na Andel/Plzenska zc - vystupni, Na knizeci a andel dc = ze zastavek l.7dc veme lidi na koh-i-noor + netreba neustale prehazovat zadnou rucni vyhybku v oblasti andela + jsem presvedcen, ze radlicka je od plzenske prujrzdnejsi nez naopak!
nebo druha moznost za cenu cca dvou poradi je od zborovske zc po l.7 na radlickou, prehodit na l. 7 na synkac a zpet, zase prevlect na 4 na kuban, kde bp a zpet na radlickou a dokolecka, protoze takovato zdvojena kolecka maji uz rozumnou delku a nebudou dve linky kolotocem o 8 a vice kolech za smenu + zajistilo by se prime spojeni kubane - kohinorky az se zborobska - radlicka.
Co se týká prodloužení do Radlic, je to zajímavé řešení, které ale naráží na "nadlimitní" obsluhu Radlic a vyšší vozokm, kvůli kterým se prodlužuje interval (z 8 x 10 na 10 x 12, jak je uváděno výše). Ledažeby se ten interval prodloužil ještě víc. To by museli spočítat "kompetentní". O něco by stoupla obslužnost Radlic a o něco poklesla obslužnost ostatních úseků (třeba při intervalu 12 x 15 minut), na druhou stranu by zase všechno jelo z Nádražní a ne zvlášť z Plzeňské.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
ja bych tu l.4 poslal na Andel/Plzenska zc - vystupni, Na knizeci a andel dc = ze zastavek l.7dc veme lidi na koh-i-noor + netreba neustale prehazovat zadnou rucni vyhybku v oblasti andela + jsem presvedcen, ze radlicka je od plzenske prujrzdnejsi nez naopak!
nebo druha moznost za cenu cca dvou poradi je od zborovske zc po l.7 na radlickou, prehodit na l. 7 na synkac a zpet, zase prevlect na 4 na kuban, kde bp a zpet na radlickou a dokolecka, protoze takovato zdvojena kolecka maji uz rozumnou delku a nebudou dve linky kolotocem o 8 a vice kolech za smenu + zajistilo by se prime spojeni kubane - kohinorky az se zborobska - radlicka.
nebo druha moznost za cenu cca dvou poradi je od zborovske zc po l.7 na radlickou, prehodit na l. 7 na synkac a zpet, zase prevlect na 4 na kuban, kde bp a zpet na radlickou a dokolecka, protoze takovato zdvojena kolecka maji uz rozumnou delku a nebudou dve linky kolotocem o 8 a vice kolech za smenu + zajistilo by se prime spojeni kubane - kohinorky az se zborobska - radlicka.
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4552
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Výluky a jiná omezení
To má ROPID pod dozorem MŠ určitě vošéfovaný a perfektně připravený.mart337 píše:Už vidím ten blázinec při házení výhybky u Ženských domovů ve špičce. Už teď jsou tam někdy fronty až skoro ke stanici Na Knížecí a do toho se tam bude stát a přehazovat a tím budou naprázdno utíkat cykly.
A běda, jestli ne.
Re: Výluky a jiná omezení
Nevím jak přesně končí 9 na Smíchově (využívá obě koleje?), to by se nevešlo? Už vidím ten blázinec při házení výhybky u Ženských domovů ve špičce. Už teď jsou tam někdy fronty až skoro ke stanici Na Knížecí a do toho se tam bude stát a přehazovat a tím budou naprázdno utíkat cykly.Martin Šubrt píše:Do 17.10. Na Knížecí - Radlická - Plzeňská, dorovnání před zastávkou. Na Smíchovském nádr. by to bylo složitější se vždy porovnat s 9, ale jinak tu 4 už opravdu potřebujeme. Intervaly jsou prodloužené se snahou vydělat si na sedlový provoz linky 4 na objízdné trase výluky. Interval na 37 ráno by měl být ale kratší než je uvedeno.von Špilberk píše:A druhý konec l.4
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Do 17.10. Na Knížecí - Radlická - Plzeňská, dorovnání před zastávkou. Na Smíchovském nádr. by to bylo složitější se vždy porovnat s 9, ale jinak tu 4 už opravdu potřebujeme. Intervaly jsou prodloužené se snahou vydělat si na sedlový provoz linky 4 na objízdné trase výluky. Interval na 37 ráno by měl být ale kratší než je uvedeno.von Špilberk píše:A druhý konec l.4