Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Praskla voda v Podoli, 3 na Sporilov, 17 na Cechovo namesti a 21 do Hlubocep
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Víkendová výluka křižovatky Otakarova přinese trojité převlékání:


-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Výluky a jiná omezení
Výluka už se našla: http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/depo- ... -16-03-29/Petrpes píše:A co výluka =M= A Náměstí Míru - Depo Hostivař o víkendu 16. - 17.4....
DPP i Ropid o ní zatím strategicky mlčí
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tak já doufám, že až bude plánovaná výluka (1. hned teď v sobotu), tak se kus (- jeden sloupek a dva podélníky) montovaného zábradlí dá odšroubovat, ale ty zastávky NAD od Podolské vodárny ZC po Čechovu čtvrť mají přece sloužit i při jejím mimořádném/náhlém zavedení, ale tato díky tomu zábradlí tomu neodpovídákruťák píše:Až bude výluka, vezme se flexa
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Až bude výluka, vezme se flexa 
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Dle informací uvedených pod názvem nového jednoduchého označníku zachyceného v pozadí za TRAM zast. Přístaviště DC, tak u ní vznikla nová BUS zastávka se zvýšenou nástupní hranou pro NAD ZC
- Dosud NAD musela zastavovat v místě vjezdu/výjezdu TT na PK (dle pražských "orgánů" - dle mne podle předpisů ČR na jednom konci přejezdu PK přes samostatné těleso dráhy).
OVŠEM, CO CHTĚL AUTOR ŘÍCT TÍM ZÁBRADLÍM KOLEM CELÉHO PROSTORU, Z NĚHOŽ SE DÁ JÍT JEN DO VOZOVKY
- Dosud NAD musela zastavovat v místě vjezdu/výjezdu TT na PK (dle pražských "orgánů" - dle mne podle předpisů ČR na jednom konci přejezdu PK přes samostatné těleso dráhy).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Petr
- Provozovatel
- Příspěvky: 2049
- Registrován: 14.11.2003 8:36
- Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
A copak tohle rozporuju? Pouze tvrdím, že se prostě v dubnu vše sešlo tak, že to bylo vyvěšeno naráz. A věřte tomu, že pokud bude některá výluka odvolána (ano, klidně třeba den před uskutečněním přijde úprava ODŘ a výluka není, přestože byly směny a všechno rozepsáno), tak je v tom pro lidi ještě větší bordel... Proto se to možná někdo bojí nasekat hned dopředu. A opravdu si dovolím říct, že z uživatelského pohledu toho díky sepisování si všech možných výluk od roku 1993 vím taky docela dost. Ale už mlčím a neřeknu ani slovíčkokruťák píše:No jasně, dolaďují se detaily, ale určitě se nejpozdějc 2 dny předem ví, že bude zavedena NAD a že linky budou někam odkloněny. Vždyť se na to musej napsat směny lidem a objednat autobusy. Já si zase dovolím říct, že o tom vím opravdu dost z opačného (uživatelského) pohledu, protože na ty výluky lezu každý den a zkoumám, jestli něco přibylo, abych to měl na stránkách správně. A je prostě fakt, že se tam info o některých výlukách objevilo až pár desítek hodin před zahájením, byť odklonové JŘ i JŘ NAD byly už týden předem na IDOSu.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Tam už se přizabijou komplet všichni Jupí...Jakub píše:Třeba chtějí jen po Blance zkusit i tunel metra.
Bohužel cyklisté opět co se oteplilo dokazují svoji demenci dnes a denně...
- Jakub
- Uživatel
- Příspěvky: 481
- Registrován: 22.12.2007 23:43
- Bydliště: Jedno z posledních nádraží, kde jsou komplet mechanická návěstidla.
Re: Výluky a jiná omezení
Třeba chtějí jen po Blance zkusit i tunel metra. 
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Výluky a jiná omezení
AhaPetrpes píše:A co výluka =M= A Náměstí Míru - Depo Hostivař o víkendu 16. - 17.4....
DPP i Ropid o ní zatím strategicky mlčí
edit: Naděje umírá poslední - třeba se o výluce mlčí, protože bude jindy. Ovšem jestli se zkombinuje výluka A + cyklojízda (začínající na Jiřího z Poděbrad), tak to bude dopravní tragédie. Ještě že mám volno.
Naposledy upravil(a) von Špilberk dne 04.4.2016 11:55, celkem upraveno 1 x.
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
A co výluka =M= A Náměstí Míru - Depo Hostivař o víkendu 16. - 17.4....
DPP i Ropid o ní zatím strategicky mlčí
DPP i Ropid o ní zatím strategicky mlčí
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Jediné co mi dělá radost, že se vymlátí opět mezi sebou jako v Blancevon Špilberk píše:Varování: http://www.auto-mat.cz/?pozvanka=velka- ... klojizda-4
Ještě že mám volno.
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
No jasně, dolaďují se detaily, ale určitě se nejpozdějc 2 dny předem ví, že bude zavedena NAD a že linky budou někam odkloněny. Vždyť se na to musej napsat směny lidem a objednat autobusy. Já si zase dovolím říct, že o tom vím opravdu dost z opačného (uživatelského) pohledu, protože na ty výluky lezu každý den a zkoumám, jestli něco přibylo, abych to měl na stránkách správně. A je prostě fakt, že se tam info o některých výlukách objevilo až pár desítek hodin před zahájením, byť odklonové JŘ i JŘ NAD byly už týden předem na IDOSu.Petr píše:DO se dost často dolaďují
Re: Výluky a jiná omezení
Malostranská - Malostranské náměstí
Datum a čas vzniku: 02.04.2016 19:35
Úsek: Újezd - Malostranské náměstí (oba směry)
Typ dotčených linek:
Tram
Dotčené linky: 12, 20, 22
Typ události:
překážka na trati
technická závada vlaku
závažná závada vlaku v tunýlku ul. Letenské - tramvajové linky obousměrně odkloněny po trase: ...Malostranská - Staroměstská - Národní divadlo (linka 22 dále po své trase) - Jiráskovo náměstí - Zborovská - Anděl...
Předpokládané obnovení běžného provozu: 02.04.2016 20:00
Datum a čas vzniku: 02.04.2016 19:35
Úsek: Újezd - Malostranské náměstí (oba směry)
Typ dotčených linek:
Tram
Dotčené linky: 12, 20, 22
Typ události:
překážka na trati
technická závada vlaku
závažná závada vlaku v tunýlku ul. Letenské - tramvajové linky obousměrně odkloněny po trase: ...Malostranská - Staroměstská - Národní divadlo (linka 22 dále po své trase) - Jiráskovo náměstí - Zborovská - Anděl...
Předpokládané obnovení běžného provozu: 02.04.2016 20:00