Sice moc nechápu rozdíl. Tramvaj me odveze z A do B a když místo ní jezdí NAD, tak by mě taky měla odvézt z A do B.Káem píše:Jestli ono to nebude tím, že NAD v Nuslích není určena (jako většina NAD) pro PRŮVOZ, ale jen pro cílové cesty. Ano, ono to tím bude, takže to cos zažil je zasloužený trest.
Problém je ale i to, že třeba na Otakarce Hotlineři nečekaj na tramvaj a často odjížděj právě ve chvíli, kdy přijedou 6 a 24 (píšu přijedou, protože jezděj hned za sebou), což tu cestu prodlouží alespoň o 10 minut a to mi teda připadá hodně.