Když to řidičům dělá problém si to spočítat, tak ať si to stopnou když jedou z Průběžné teprve TAM. Zpět by to mělo být +- stejné.7080 píše:Ono nejde o jízdní řády pro cestující, ale taky pro řidiče. Když dostaneš informaci, že z dílen máš odjíždět tak, aby jsi byl v Průběžné na čas a nikdo ti neřekne ani orientační jízdní dobu, tak je to docela problém. Zvlášť pokud se tam objeví řidiči, kteří tam pravidelně s linkou nejezdí.
Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Já si myslím, že by postačilo v postiženém úseku vyvěsit informace. Ve voze si lidi doví od šoféra, že pojede jinudy. Jízdní řád bych pro lidi ani řidiče nedělal, jezdí se tak nějak, že na Průběžné je třeba 22 do centra na čas a snad je každý schopen si orientačně spočítat jak to dlouho trvá z UD zpět na Průběžnou.9001 píše:Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.
Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.
A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
Spíš bych vytiskl alespoň čelní cedule a u voz. Strašnice je do vozů nechal dát, aby lidi co stojí na zastávkách na odklonové trase věděli, že třeba 22 co tam nemá co dělat jede tam a tam.
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
V rámci objektivity je třeba říci, že v zastávce na Hroudě bylo umístěno to, co vidítě na fotografii. Bohužel v zastávce Nádraží Strašnice nikoliv... Hurá...Radek píše:Svého času existovala chvályhodná praxe: při jakékoliv mimořádnosti (i typu stržení troleje) rozmístit na sloupky alespoň univerzální leták ve smyslu Vážení cestující, zastávka je z důvodu mimořádné události do odvolání mimo provoz. Je/není zavedena NAD. Děkujeme za pochopení.
To už ale asi semlela transformace...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ono nejde o jízdní řády pro cestující, ale taky pro řidiče. Když dostaneš informaci, že z dílen máš odjíždět tak, aby jsi byl v Průběžné na čas a nikdo ti neřekne ani orientační jízdní dobu, tak je to docela problém. Zvlášť pokud se tam objeví řidiči, kteří tam pravidelně s linkou nejezdí.9001 píše:Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.
Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.
A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
- Radek
- Uživatel
- Příspěvky: 1578
- Registrován: 19.7.2004 10:00
- Bydliště: Tento vlak tam končí
- Kontaktovat uživatele:
Svého času existovala chvályhodná praxe: při jakékoliv mimořádnosti (i typu stržení troleje) rozmístit na sloupky alespoň univerzální leták ve smyslu Vážení cestující, zastávka je z důvodu mimořádné události do odvolání mimo provoz. Je/není zavedena NAD. Děkujeme za pochopení.
To už ale asi semlela transformace...
To už ale asi semlela transformace...
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.
Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.
A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.
A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
Což kódy, než se udělají se dá se použít síťový režim, ale odd. JŘ přece nebude pracovat o víkendu ne???7080 píše:Výluka smyčky Radošovická skončila kolem 12:45. Podnik zvládnul udělat alespoň kódy na tuhle mimořádnost, jízdní řády bohužel, jako obvykle nezvládnul. Ach ta operativa.
Nevím jak to bylo s info na zastávkách, ale dříve si mohla zast. služba vytisknout co potřebovala. Nyní je pod GŘ a tak se vše musí nechat schválit (třeba aby logo nebylo moc u kraje
Takže asi žádné info na zastávkách nebylo co?
Výluka smyčky Radošovická skončila kolem 12:45. Podnik zvládnul udělat alespoň kódy na tuhle mimořádnost, jízdní řády bohužel, jako obvykle nezvládnul. Ach ta operativa.4021 píše:Nó jasně že je to neplánovaný. Jestli to skončí dřív nebo při nejhorším spolu s výlukou Radošovická - Hostivař tak to moc nevadí (snad to 6 a 22 stíhaj, nebo nasadí víc souprav?).
Už jsou ty odklony napsány na titulní straně Pražských tramvají. Jen dodám že 57 a 59 taky na černokosteleckou a 51 na Kubánský nám.
Škoda, že to nenaplánovaly pro celý čtyři dny, že by na Kubánským nám. zase měnili čísla tramvaje, to se mi líbilo jak to nedávno bylo.
Nó jasně že je to neplánovaný
. Jestli to skončí dřív nebo při nejhorším spolu s výlukou Radošovická - Hostivař tak to moc nevadí (snad to 6 a 22 stíhaj, nebo nasadí víc souprav?).
Už jsou ty odklony napsány na titulní straně Pražských tramvají. Jen dodám že 57 a 59 taky na černokosteleckou a 51 na Kubánský nám.
Škoda, že to nenaplánovaly pro celý čtyři dny, že by na Kubánským nám. zase měnili čísla tramvaje, to se mi líbilo jak to nedávno bylo.
Už jsou ty odklony napsány na titulní straně Pražských tramvají. Jen dodám že 57 a 59 taky na černokosteleckou a 51 na Kubánský nám.
Škoda, že to nenaplánovaly pro celý čtyři dny, že by na Kubánským nám. zase měnili čísla tramvaje, to se mi líbilo jak to nedávno bylo.
To je neplánovaná výluky obratiště Radošovická. Praskla tam totiž voda, pravděpodobnost ukončení je až zítra.4021 píše:Dneska kutali něco dělníci i v obratišti Radošovická, 6 a 22 jezdili přes Strašnickou, nevim kam, ale asi na Černokosteleckou... to je bordelale X26 to zvládala v pohodě.
Linka 6 končí na Černokostelecké a linka 22 byla prodloužena k Ústředním dílnám.
-
jara
- Uživatel
- Příspěvky: 2303
- Registrován: 16.11.2003 17:38
- Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
- Kontaktovat uživatele:
Se to šiří kruhem kanálním. Ale neboj já se nedávno dozvěděl že řikám malejm klukum o lidech, kteří na toto forum už nejméně 2 roky nechodí že jsou to blbci. A oni si pak na toho člověka ukazujou. A ještě říkají že jsem to řekl já. Také jsem to nějak nepochopil co tím básnik chtěl říc. Hold okruh šotoušů je uzavřen a nikdo nic nikomu nepřeje.9001 píše:Tady asi někdo ví víc než já.