Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
MF
Uživatel
Příspěvky: 4273
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 09.7.2007 12:49

7080 píše:Ono nejde o jízdní řády pro cestující, ale taky pro řidiče. Když dostaneš informaci, že z dílen máš odjíždět tak, aby jsi byl v Průběžné na čas a nikdo ti neřekne ani orientační jízdní dobu, tak je to docela problém. Zvlášť pokud se tam objeví řidiči, kteří tam pravidelně s linkou nejezdí.
Když to řidičům dělá problém si to spočítat, tak ať si to stopnou když jedou z Průběžné teprve TAM. Zpět by to mělo být +- stejné.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4273
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 09.7.2007 12:46

9001 píše:Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.

Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.

A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
Já si myslím, že by postačilo v postiženém úseku vyvěsit informace. Ve voze si lidi doví od šoféra, že pojede jinudy. Jízdní řád bych pro lidi ani řidiče nedělal, jezdí se tak nějak, že na Průběžné je třeba 22 do centra na čas a snad je každý schopen si orientačně spočítat jak to dlouho trvá z UD zpět na Průběžnou.
Spíš bych vytiskl alespoň čelní cedule a u voz. Strašnice je do vozů nechal dát, aby lidi co stojí na zastávkách na odklonové trase věděli, že třeba 22 co tam nemá co dělat jede tam a tam.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Příspěvek od Absolut » 09.7.2007 12:44

Ano, ty cedule tam byly, ale náš národ je znárodnil, jel jsem tam a-X26 kolem 20:30 v sobotu a někde byly, jinde ne, na Hostivařské si někdo vzal samolepku i JŘ linky a-X26, že si ani Absolut nebyl jistý, jestli fakt staví v zastávce a-154

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Šubrt » 09.7.2007 12:40

Radek píše:Svého času existovala chvályhodná praxe: při jakékoliv mimořádnosti (i typu stržení troleje) rozmístit na sloupky alespoň univerzální leták ve smyslu Vážení cestující, zastávka je z důvodu mimořádné události do odvolání mimo provoz. Je/není zavedena NAD. Děkujeme za pochopení.
To už ale asi semlela transformace... :roll:
V rámci objektivity je třeba říci, že v zastávce na Hroudě bylo umístěno to, co vidítě na fotografii. Bohužel v zastávce Nádraží Strašnice nikoliv... Hurá...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1085
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Příspěvek od 7080 » 09.7.2007 12:32

9001 píše:Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.

Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.

A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.
Ono nejde o jízdní řády pro cestující, ale taky pro řidiče. Když dostaneš informaci, že z dílen máš odjíždět tak, aby jsi byl v Průběžné na čas a nikdo ti neřekne ani orientační jízdní dobu, tak je to docela problém. Zvlášť pokud se tam objeví řidiči, kteří tam pravidelně s linkou nejezdí.

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1578
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 09.7.2007 11:37

Svého času existovala chvályhodná praxe: při jakékoliv mimořádnosti (i typu stržení troleje) rozmístit na sloupky alespoň univerzální leták ve smyslu Vážení cestující, zastávka je z důvodu mimořádné události do odvolání mimo provoz. Je/není zavedena NAD. Děkujeme za pochopení.
To už ale asi semlela transformace... :roll:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 09.7.2007 11:02

Vy mi tu přijdete všichni hrozně chytrý.

Jinak info na zastávkách bylo ve formě , že je zastávka dočasně zrušena a že se má využít X-26.

A s jízdními řády. Řekněte jak asi může dlouho trvat než se vytisknou + něž se zandají do desek + než se rozvezou po Praze. A ono to není zrovna malá vzdálenost z Černokostelecký na Bílou horu a na Laurovou. Takže třeba ty tři hodky by to zabralo.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4767
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOp » 09.7.2007 10:02

MF píše:Takže asi žádné info na zastávkách nebylo co?
Souhlasí, pouze klasická výluka směr Hostivař..

MF
Uživatel
Příspěvky: 4273
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 09.7.2007 9:35

7080 píše:Výluka smyčky Radošovická skončila kolem 12:45. Podnik zvládnul udělat alespoň kódy na tuhle mimořádnost, jízdní řády bohužel, jako obvykle nezvládnul. Ach ta operativa.
Což kódy, než se udělají se dá se použít síťový režim, ale odd. JŘ přece nebude pracovat o víkendu ne???

Nevím jak to bylo s info na zastávkách, ale dříve si mohla zast. služba vytisknout co potřebovala. Nyní je pod GŘ a tak se vše musí nechat schválit (třeba aby logo nebylo moc u kraje :lol: ).

Takže asi žádné info na zastávkách nebylo co?

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1085
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Příspěvek od 7080 » 08.7.2007 14:36

4021 píše:Nó jasně že je to neplánovaný :) . Jestli to skončí dřív nebo při nejhorším spolu s výlukou Radošovická - Hostivař tak to moc nevadí (snad to 6 a 22 stíhaj, nebo nasadí víc souprav?).

Už jsou ty odklony napsány na titulní straně Pražských tramvají. Jen dodám že 57 a 59 taky na černokosteleckou a 51 na Kubánský nám.

Škoda, že to nenaplánovaly pro celý čtyři dny, že by na Kubánským nám. zase měnili čísla tramvaje, to se mi líbilo jak to nedávno bylo.
Výluka smyčky Radošovická skončila kolem 12:45. Podnik zvládnul udělat alespoň kódy na tuhle mimořádnost, jízdní řády bohužel, jako obvykle nezvládnul. Ach ta operativa.

Uživatelský avatar
4021
Uživatel
Příspěvky: 350
Registrován: 27.12.2003 17:08

Příspěvek od 4021 » 07.7.2007 17:44

Nó jasně že je to neplánovaný :) . Jestli to skončí dřív nebo při nejhorším spolu s výlukou Radošovická - Hostivař tak to moc nevadí (snad to 6 a 22 stíhaj, nebo nasadí víc souprav?).

Už jsou ty odklony napsány na titulní straně Pražských tramvají. Jen dodám že 57 a 59 taky na černokosteleckou a 51 na Kubánský nám.

Škoda, že to nenaplánovaly pro celý čtyři dny, že by na Kubánským nám. zase měnili čísla tramvaje, to se mi líbilo jak to nedávno bylo.

Uživatelský avatar
7080
Uživatel
Příspěvky: 1085
Registrován: 02.12.2005 13:40
Bydliště: V kopci mezi M 135 a M 22

Příspěvek od 7080 » 07.7.2007 16:04

4021 píše:Dneska kutali něco dělníci i v obratišti Radošovická, 6 a 22 jezdili přes Strašnickou, nevim kam, ale asi na Černokosteleckou... to je bordel :roll: ale X26 to zvládala v pohodě.
To je neplánovaná výluky obratiště Radošovická. Praskla tam totiž voda, pravděpodobnost ukončení je až zítra.
Linka 6 končí na Černokostelecké a linka 22 byla prodloužena k Ústředním dílnám.

Uživatelský avatar
4021
Uživatel
Příspěvky: 350
Registrován: 27.12.2003 17:08

Příspěvek od 4021 » 07.7.2007 15:47

Dneska kutali něco dělníci i v obratišti Radošovická, 6 a 22 jezdili přes Strašnickou, nevim kam, ale asi na Černokosteleckou... to je bordel :roll: ale X26 to zvládala v pohodě.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 01.7.2007 21:45

9001 píše:Tady asi někdo ví víc než já.
Se to šiří kruhem kanálním. Ale neboj já se nedávno dozvěděl že řikám malejm klukum o lidech, kteří na toto forum už nejméně 2 roky nechodí že jsou to blbci. A oni si pak na toho člověka ukazujou. A ještě říkají že jsem to řekl já. Také jsem to nějak nepochopil co tím básnik chtěl říc. Hold okruh šotoušů je uzavřen a nikdo nic nikomu nepřeje.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 01.7.2007 21:41

jara píše:To je prý problém proč neeeeeee tramvaje a ty divné názory. Prý už je po výletech s řidičkou a to je ten důvod proč tramvaje jsou eeeeeee. Jo hold láska je krutá daň
Tady asi někdo ví víc než já.

Odpovědět