Pánové, asi se divíte, co tu dělá příspěvek s tímto nadpisem, ale vězte, že dle všeho (nevím, zda-li tam vydrží i po reko) pouze do dnešní půlnoci máte poslední šanci se projet po úseku, kde na běžné širé trati upevňovadla kolejnic (či jejich součásti) vydávají zvuky ne nepodobné upevnění jako bývá na mostech a rychlodrážních tratích. Je to úsek Kyselova-Ládví. Takže kdo ho ještě nikdy neprojel, tak kvapte.
Informátoři DPP mají u mne v souvislosti s výlukou docela + -> jezdí i v tramvajích a letáky rozdávají přímo kaštanstvu v nich.
Ale stejně první den výluky ukáže na jednu starou pravdu, kdy se kaštani budou divit, jaktože tam ta tramvaj nejede.
P.S. Nevíte, kde upevnění chrastí obdobně? Vím o úsecích jako rámusák, estakáda Krejcárek (když to švec rozbalí) a možná semtam na lochnesce. Kdyžtak odpověď do Tratí.