Preference / antipreference MHD
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
Na Malostranském nám. ZC nenavoluje kontakt do splítky při vjezdu do zastávky. Musí se odstanicovat a sklouznout k čočkám, pak to padá svižně. Prý hlášeno a závada většího rozsahu je v řešení...
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference / antipreference MHD
Na těch Dvorcích je nějakej divnej cyklus či co, udělaly mi to taky. Většinou než přechroustám vexle do smyčky a stihnu se rozjet, tak mi to uteče, občas to i počká. No a občas to "počká" do chvíle, kdy už jsi za horizontem událostí a nezbývá než hodit korunou jestli magnety/projet bude menší průsešvih.
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
Hustej matroš, koukám
Já bych měl jeden pozitivní postřeh-v úterý mi přišlo, že na nám. Curieových byl upraven sled fází ve prospěch vlaků z mostu, bo dřív se dalo celé volno prostát za odbočujícím IAD k Františku, který nemohlpro proud aut od Pařížské odbočit. Nyní je od mostu zelená+volno+vyklizovací šipka
Dále pak pevný cyklus na Palachově nám. se mi jeví jako user friendly. Cyklus je přiměřené délky a průjezd bez většího zdržení.
Naopak levárnu mi provedly Dvorce DC, nepočkaly. Jednou jentak, podruhé shodilo na stůj po odjezdu vlaku ze zastávky ZC. Pokaždé bylo nutno zastavit a vyčkat kolizní fázi z Jeremenkovy
Naopak levárnu mi provedly Dvorce DC, nepočkaly. Jednou jentak, podruhé shodilo na stůj po odjezdu vlaku ze zastávky ZC. Pokaždé bylo nutno zastavit a vyčkat kolizní fázi z Jeremenkovy
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
Bobik: To jsem tu taky psal, ale za mě to bylo více user friendly pro tramvaj, protože volno to pouštělo normálně přímo, ale autem z vedlejší si to musel stihnout za blikačky, protože jinak svítila červená.
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference / antipreference MHD
Uplynula záruční doba na program?chemik píše:Ví někdo, co je se SSZ u malostranské splítky?
Jo, něco podobného jsem zažil u SSZ Kohinor, i když ve tři ráno mi to moc k smíchu nepřišlo. SSZ fungovalo, 55 přede mnou to trošku podusilo, pak krátký volno, takže jsem jako 2. už projet nestihnul, pak to podusilo mě a přešlo na blikání.
Re: Preference / antipreference MHD
Ví někdo, co je se SSZ u malosteranské splítky? Ve směru od Malostranského náměstí k Malostranské se mě dnes nepodařilo přihlásit se tou první brnkačkou v zastávce, ale až tou druhou hned za sloupkem. Po třetím průjezdu hlášeno PDT, kde mi bylo sděleno, že se o problému ví, ale jeho řešení je komplikované, neboť je to problém celého semaforu a že prej dokonce když už je program křižovatky v koncích, rozbliká se na oranžovo. Vím o několika případech, kdy splítka nepustila delší dobu tramvaj ani z jedné strany, ač byly obě přihlášené...
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference / antipreference MHD
Blblo to i v noci. Část noci to šlo na blikačku, část se snažilo o nějakej provoz, ale sekalo se to a padalo do blikaček.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
Dnes večer asi přeskočilo SSZ Kohinoor. Vždy když měla být zelená z vedlejší, křižovatka se hodila na blikačku, ale pak hned zpátky do plného provozu...
- Petrpes
- Uživatel
- Příspěvky: 2256
- Registrován: 28.8.2008 22:03
- Bydliště: psí bouda
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
V NE jsem měl 5 kol na 11 a SSZ Italská DC mě padlo několikrát kousek před vozem, tam to přitom celkem vydatně čekalo. Umělo to i auta červenou a volno pro nás.
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Preference / antipreference MHD
DĚKUJI NASTOTISÍCKRÁT NEZNÁMÉMU DOBRODINCI. "Zlobivé" SSZ Obora Hvězda vypnuto. 3x hurá. 
Co jsem měl možnost to párkrát projet, tak ZC padá do jízdy, DC je pomalejší, ale padne, ovšem někdy mě DC nechalo vykysat. Nevim proč (navoleno bylo). Poslední dobou (cca týden) nezpozorováno.chemik píše:mam s tim dobrou zkušenost, padá do jízdy. Akorát jednou jsem dneska musel přibrzdit na 40 aby to padloGrossák píše:Máte někdo nějakou zkušenost s SSZ Čs. Exilu - Generála Šišky v nočním režimu? Zatím nikdo závadu nenašel, takže je třeba další poznatky. Díky.
Re: Preference / antipreference MHD
mam s tim dobrou zkušenost, padá do jízdy. Akorát jednou jsem dneska musel přibrzdit na 40 aby to padloGrossák píše:Máte někdo nějakou zkušenost s SSZ Čs. Exilu - Generála Šišky v nočním režimu? Zatím nikdo závadu nenašel, takže je třeba další poznatky. Díky.
Re: Preference / antipreference MHD
Máte někdo nějakou zkušenost s SSZ Čs. Exilu - Generála Šišky v nočním režimu? Zatím nikdo závadu nenašel, takže je třeba další poznatky. Díky.
Re: Preference / antipreference MHD
Už to šlo po další linii, snad se řeší, prý už je dokonce vyřešeno, ale není to ověřeno. Díky.Fořtík píše:Dukelských hrdinů x Veletržní od Strossu nefunkční preference -> PDT -> vlákno preference.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Preference / antipreference MHD
1. PÚ nebyl o slabý plechový až "prohnilý" (jak většina upadá díky uhnití u země) zastávkový sloupek, ale pevný "litý" ocelový sloup TV - sic potřebovalo to pár stehů pravého obočí, ale "fungoval jsem dál" - jiní by po takové šlupce mnohdy omdlelichemik píše:jo tak to já nevim, povídá se to
2. případ - jó praštil jsem se, jak uvádíš, 1x na Braníku a také (jako snad každý vyšší kolega) nesčetněkrát ve dveřích T3(RP), páč ve všech těch případech jsem se ohnul málo, ale nic se mi v těchto případech nestalo = nebyl to PÚ (stejně jako při mém "propadnutí" při couvání z kabiny 14T - jako by to byla 15T) - narozdíl od nezanedbatelného počtu kolegů, kteří si zvrtli špatným došlápnutím nohu/kotník při vystupování z "běžných" TRAM (myšleno jiných než 15T s "žebříkem" místo schodů do kabiny)
Re: Preference / antipreference MHD
jo tak to já nevim, povídá se to