Preference / antipreference MHD

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od willyjeff » 08.5.2014 13:51

Grossák píše:Detekce zkontrolována, vše OK. Byl to jen tento směr? Možná už někdo nahlásil závadu a proběhla oprava...
Mě nechalo to první SSZ od Vltavské vykysat asi 2 minuty přes den minulý svátek. Stalo se tak po průjezdu tramvaje v protisměru, já jsem světla nestihl a tak jsem si musel počkat, bohužel jsem nikde nenašel přihlašovací krabičku, takže zdržení bylo určitě ty 2 minuty, možná víc. Asi mě zachránil ten chodec, který si navolil přilehlý přechod.

Grossák
Uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 16.11.2003 3:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Grossák » 08.5.2014 13:42

Detekce zkontrolována, vše OK. Byl to jen tento směr? Možná už někdo nahlásil závadu a proběhla oprava...

Uživatelský avatar
Petrpes
Uživatel
Příspěvky: 2256
Registrován: 28.8.2008 22:03
Bydliště: psí bouda
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Petrpes » 07.5.2014 1:06

Z Vltavské ZC na Bubenské nábřeží to dnes nějak nepreferovalo. Stálo se i několik desítek vteřin a to při všech 3 průjezdech od 17:00 do 23:30 cca.
Od tržnice OK.

Grossák
Uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 16.11.2003 3:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Grossák » 06.5.2014 22:55

Na Prašňáku se povedlo odlišit na stopčáře od Vozovny Střešovice se 100% jistotou tramvaje a autobusy, což byl klíč ke zlepšení. I tak to zakládá pochybnost, zda je dobré mít na takto exponovaném vjezdu na zatížené křižovatce tramvaje a autobusy v jednom pruhu, pokud nejezdí stejným směrem. Zdržují se vzájemně. Když během minuty přijedou třeba 2 tramvaje a 2 BUSy, nikdy to není hned odbavené.

Navíc se udělalo pár drobností. Posílil se hlavní směr, upravila data jízdy od Vozovny, zavedlo aspoň malé krácení vedlejších fází a trochu ubralo autům od Vítězného náměstí. Výsledek je slušný, pokud třeba není nějaká závada. Navíc to odbavuje vcelku rovnoměrně i auta (a busy) = nikde není trvalá kolona. Uvidíme, co nastane po spuštění výjezdu z tunelu, který nebude možné krátit (bezpečnost v tunelu), ale současně se bude vzdouvat kolona ze Svatovítské zřejmě až do tunelu...

Grossák
Uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 16.11.2003 3:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Grossák » 06.5.2014 22:43

Baumax je ostudný, přesto nevím, co se chystá. Já to neprojektuju. Projektantovi jsem jako obvykle sdělil postřehy a požádal o řešení, které jsem sám nabídnul. Jako obvykle tento neodpověděl. Není asi důvod řešit, že dochází ke zhoršení kvality MHD a ke zvýšení nákladů na provoz. Platí to přece DP, potažmo město, tedy my všichni.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 06.5.2014 19:30

Karosák píše: Prašňák prý vyladěn, ale já tam moc nepáchnu, má někdo postřehy?
Zatím dobrý. =D> Co jsem tam jezdil v noci, padalo to buď hned, nebo skoro hned. A to i od Střešovic. Takže za mě spokojenost.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Karosák » 06.5.2014 17:02

Tak uvidíme. Jinak dnes " poslouchám svůj Baumax" hlavně z centra, krásných 6 koleček... rýsuje se nějaká úprava? Prašňák prý vyladěn, ale já tam moc nepáchnu, má někdo postřehy?

Grossák
Uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 16.11.2003 3:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Grossák » 06.5.2014 16:38

Domnívám se, že průběžně se kontrola plnění např. Strategického plánu, nebo Zásad dopravní politiky neprovádí.

Palačák má řešení ve výměně řadiče. Do té doby dokonce PVS nemůže provést rekonstrukce řadů na Praze 2, protože stávající řadič by navýšení neutáhl. Ale nějak to asi spí.

No jo, na Strossu se opravdu jezdí s nočními do 5:30... Každopádně bych byl rád za to málo. Je dobré se tam zajet podívat, ať to každý vidí.
Naposledy upravil(a) Grossák dne 06.5.2014 22:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 03.5.2014 17:05

Na tu 23.h na Štrossu se přišlo jak? Vždyť tam chcíp pes už v šest, sedm večer.
Tedy - jsem rád, že aspoň něco, akorát mi vadí, že se všechno furt dělá taknějak polovičatě.
Stejně tak 5 ráno - proč 5 ráno? Poslední noční tam jsou v půl šestý, do toho najížděj denní, ale jinak tam chcíp pes. No a když je potřeba se tam nějak "poskládat" tak do toho ještě "squele organizujou" dopravu ty světl

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Karosák » 03.5.2014 13:05

Souhlas. K tomu Strossu, Kubáni a dalším adeptům bych se nebál rozšířit to o víkendy. Rovněž 23. hodina je někde až až. Na Vršovické je těch 21-6 naprosto korektních. Jinak jsem si se zájmem pročetl vysvědčení. Podává se také taková zpráva jako řekněme výroční k plnění těch bodů strategických dokumentů? Je nějaká zpětná vazba? Řeší se nějak Palačák? Když ho jako problematický uzel klasifikoval i ROPID?

Grossák
Uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 16.11.2003 3:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Grossák » 02.5.2014 17:45

Stross bude po akci TSK na blikačku 23 - 5 hod, takže se uleví aspoň nočkám. Ale myslím, že současný trvalý provoz BŽ může poskytnout cenné zkušenosti pro další záměry. Byl jsem se tam podivat zatím 1x a v pohodě. Lepší než třeba současné SPK na blikačku.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Karosák » 02.5.2014 9:31

Ale treba jako tip, kde tlaci bota a jak lacino ziskat u volicu body...

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 02.5.2014 9:09

Obávám se, že je to marný, marný, marný. Ouřadové maj svojí hlavu a nedojde jim to, ani kdybys jim to 5x ukázal, namaloval a zazpíval. Protože jinak by na to museli přijít sami už dávno......... :?

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Karosák » 02.5.2014 8:58

Teď by to chtělo někam honem napsat pochvalu, s diky, ze to konecne prostoru ulevilo ulevilo!

Uživatelský avatar
Bobik
Uživatel
Příspěvky: 4895
Registrován: 23.6.2008 21:02
Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice

Re: Preference / antipreference MHD

Příspěvek od Bobik » 02.5.2014 7:28

Martin Šubrt píše:
Karosák píše:Naopak pro zlepseni nalady jiz 3 dny Strossmayrak na blikacku B-)
Neraduj se předčasně. Podařilo se nám to prosadit v souvislosti s rekonstrukcí povrchů nábřeží Kpt. Jaroše, kdy na Stross projede málo aut. Ale obávám se, že až to skončí, že to nevydrží.
Hmm. Málo aut? Tomu jako mám rozumět tak, že když je to tam rozkopaný, lidi jedou raději přes Vltavskou? A kudy asi tak? Já si spíš myslím, že ty zatím 3 dny a následující taktéž naprosto prokazujou/prokážou, že to SSZ je tam zcela zbytečný. Ba naopak, že bez něj se všem uleví. Jak autům, tak především tramvajím. Lidi si tam beztak choděj jak chtěj už dávno, světla, nesvětla.

Odpovědět