ve spoustě uvedených případů projedeme z důvodů:9001 píše:Afterman: Zase bych to nedramatizoval. Řidiči IAD zase tak bezohlední nejsou a tramvaj pustí.
Podle tohohle příkladu byste nikdy nemohli projet Palmovky, vyjet u Balabenky nebo na Moráni...
1.) omylu řidičů IAD - kteří jsou z různých důvodů přesvědčeni, že TRAM má v místě přednost (na Moráni je vodorovné DZ "POZOR TRAM", na Palmovce je svislé DZ "hlavní komunikace, tak předsazena, že než IAD dojede ke křížení s TT, tak její řidič na ní zapomenul (pokud si ji vůbec původně všiml)
2.) z důvodu ohleduplnosti protijedoucího kolegy TRAMvajáka, který má před IAD přednost (odbočující TRAM před původně souběžně jedoucí IAD = Moráň ZC, Balabenka DC), případně kolegy autoBUSáka (např. od PražPovstání ZC k Na Veselí)
3.) až posledním důvodem bude skutečně úmyslná ohleduplnost řidičů IAD (vyplývá to ze zásady, že pouští poslední auto v koloně, za nímž by TRAM stejně projela)