Uzavřený úsek: http://www.mapy.cz/#!t=r&x=14.384534&y= ... xXzMUg9GMB
Výsledek: na Hradčanské DC zpoždění 5 - 8 minut.
Moderátor: TRAM-FÓRUM
protože jsem nenašel ani "stopy" po přeříznutí kolejnice, které tam při OR bylo.von Špilberk píše: ...Do preference možno přidat i zprávu, že OR PO na Pražského povstání DC beze stopy zmizela.
Není. Alespoň večer ne. Včera kolem 22h mě to zazdilo pod mostem, čočky původně na volno utekly před nosem. Důvod pro to nebyl, kolizní volno nepadlo. Auta vedle mě sice stála, ale dřív to běžně pouštělo tram i pokud byla zelená od Kartouzský. Po chvíli padlo na volno, ostatní 2 SSZ už v poho. Průjezd DC (kolem 23h) taky zlobil, po obligátním čekání na Bertramce se rychlost mírně nad 30km ukázala jako moc k plynulému průjezdu.parrot píše:Bertramka - Anděl. Nahoru je to teď snad ok, ale ve směru dolů často zastavují ty světla s předvěstí na křižovatce pod ul. Tomáškovou.
Rychlost průjezdu určuje sama výhybka svým návěstidlem. Tudíž pokud nic nesvítí, tak pořád platí 10/15. To, že na návěstidle svítí rychlost vyšší, tím mi výhybka dává najevo, že o mě ví a že cestu pro mě připravila. Samozřejmě, že za vjetí do... bla bla bla. Ale jednou to má umět 50, tak ať to sviští!9001 píše:A je opravdu adekvátní do vexle takhle rychle jet pokud je řidičč stále odpovědný za směr?
No počkej, to se nám trochu točíš v kruhu ne? Kdyby platilo, co říkáš (jestli je nutný jezdit tahkle rychle), tak vůbec žádná rychlostní výhybka nemusí vznikat9001 píše: A je opravdu adekvátní do vexle takhle rychle jet pokud je řidičč stále odpovědný za směr?
A je opravdu adekvátní do vexle takhle rychle jet pokud je řidičč stále odpovědný za směr?Bobik píše:Má tam bejt do odbočky 40. A je to konstrukčně "normální drážní čtyřicítková vexle", akorát upravená na tram provoz, takže co by to jazyk nevydržel.Karosák píše:Ale do odbočky myslím víc než 30 nebude, ne? Myslím, že to je optimální zátěž na jazyk při tom poloměru odbočení....
Já současným stavem strádám, musím do tý vexle brzdit.
Má tam bejt do odbočky 40. A je to konstrukčně "normální drážní čtyřicítková vexle", akorát upravená na tram provoz, takže co by to jazyk nevydržel.Karosák píše:Ale do odbočky myslím víc než 30 nebude, ne? Myslím, že to je optimální zátěž na jazyk při tom poloměru odbočení....