Si pamatuji příhodu ještě z kurzu, kdy 1x jsme jeli se cvičkou na Zvonařku (bylo tehdy nějaké nařízení, aby běžně nepoužívaná obratiště cvičné jízdy projížděly) a dojely jsme "čumákem" jen cca do 1/2 dvojkolejného úseku (cca do úrovně označníku nástupní zastávky v protisměru), protože do průjezdního profilu TRAMvaje přes "modrou" čárou z vyznačené plochy pro šikmé stání přečuhovala záď parkující IAD (snad i dvou vozů "za sebou") - PDT poslal odtahovku s příslušníkem PČR, který však odmítl vydat příkaz minimálně pro manipulaci s jedním z inkriminovaných aut, protože to mělo za oknem povolení pro příslušnou zónu = on tam prý stát může (a to, že přesahuje na TT nevadí). Dispečink nakonec zavolal jiného příslušníka PČR, ten toho první "sjel" - za prokázanou nečinnost (nesmyslnou argumentaci) a po zdokumentování přesahu alespoň auto chtěl nechat posunout cca o 0,5m a nechat již mimo TT s pokutovým "bločkem" za stěračem (za nešikovnost, jinak k parkování oprávněného, řidiče nechtěl trestat placením nákladů na odtah a hlídání vozidla na odtahovém parkovišti).gabuliatko píše:Oceňuji Tvoji snahu opírající se o zákony ale není mi jasné jak budeš prokazovat to že složky nejednaly.
"Fór" byl, že v ten moment se po hodině našeho stání dostavil řidič auta!