Něco málo se sice ušetří, ale hlavní vysvětlení je jednoduché, šotoušci na ROPIDu si prostě hrajou. Možná i trochu na truc tomu, že jim bývalý radní pro dopravu zrušil 133, tak si prostě udělají novou metrolinku. Obyvatelé Petrovic budou jistě nadšení, až skoro všechna pořadí budou trčet na Jižní spojce v zácpě a do Petrovic se budou moci dostat jenom 154 a 240.9001 píše:Tak jsem se díval na článek na Idnes.
Smím se zeptat jak se ušetří na spojení 125+271? Kilometrově to vyjde cca stejně. Jenom se zhorší pravidelnost obou linek..
Jak tak pozoruji jejich poslední informační výstupy (zpravodaj a "grafická" prezentace k posledním změnám nebo PF), přijde mi, že už totálně v poslední době ztratili jakoukoliv soudnost. Je dosti smutné, že takovíto lidé vedou magistrátní organizaci která ročně rozděluje miliardy na provoz MHD.