Ale na pytel výjezd z Blanky U Vorlíků od Sparty. Stromeček potmě, takže krásný dlouhý stůj hezky do jízdy.
Pak tu máme Badeniho čekající na nějakou 20, beztak předjetou, ploužící se teprv od Chotkáčů, která následně vloží levé odbočení pro auta. Tramvaj si přece počká...
To samý Harfa. Ještě dokážu pochopit, když mě to zazdí kvůli nějakýmu vláčku 177, 195 a buhvíčeho ještě, ale proč sakra po dvou minutách čekání nutně musej následovat auta vlevo a až po nich já ???
Dál Vypich ZC zároveň se zavřením dveří na stůj, proběhne dlouhý volno chodců, pak volno do smyčky, minutu tam prostojíš jako prd.
Dneska prostě všechno