Výluky a jiná omezení

Vše co souvisí s provozem tramvají. Chcete se stát řidičem tramvaje? Podívejte se sem. Debata ohledně linkového vedení a výluk.

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mayk
Uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 06.6.2012 10:00
Bydliště: Praha

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Mayk » 19.11.2013 20:28

Je možné, abch to uveřejnil na facebookových stránkách vozovny Vokovice?

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 19.11.2013 17:24

P_V píše:
MM-Mikulovsky píše:Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).
Bylo-li by možno ten nákres prosáknout na web, prosím?
EDIT: výměna fotky za upravenou
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 20.11.2013 0:28, celkem upraveno 1 x.

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4217
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od P_V » 19.11.2013 17:12

MM-Mikulovsky píše:Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).
Bylo-li by možno ten nákres prosáknout na web, prosím?

MM-Mikulovsky
Uživatel
Příspěvky: 8468
Registrován: 24.1.2010 10:44
Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od MM-Mikulovsky » 19.11.2013 17:04

Karosák píše:.... Dnes se i podepisuje lejstro s platností od 26.11., že před VO budou 2 zajišťovací a 2 zaklínované vexle ;-)
samo - 2 zaklinovane vexle, aby nekdo nevjel do slepe budouci vjezdove koleje, kvuli soucasnemu nevybudovani objizdne koleje.
2 zajistovacky, aby byl ulehcen jako dosud zatah zpetnym pohybem (obdobne jako dolnimi vraty do SA).

Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).

PS: Napr. uvratove otoceni tram (ci ve spojeni jen s jednou povrchovou spojkou docasne vytvoreni manipulacni jednokolejky) je mozne jeste i v SA (majici napojeni objizdne koleje v obou vjezdech s objemi tratovimi kolejemi) a naopak neni v MO.

Uživatelský avatar
Karosák
Uživatel
Příspěvky: 3896
Registrován: 07.2.2008 18:49
Bydliště: Wydzielone korytarze
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Karosák » 19.11.2013 14:48

Výše napsané do sebe zapadá. 26.11. se pustí tram po hlavní, ale bude mít minuty navíc kvůli jízdě staveništěm, zatimco VO bude stále jen k nahlédnutí, nebo minimálnímu provozu. Dnes se i podepisuje lejstro s platností od 26.11., že před VO budou 2 zajišťovací a 2 zaklínované vexle ;-)

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kruťák » 19.11.2013 13:30

Kdo sleduje fb Vozovny Vokovice, ví, že to nejsou informace typu JPP :wink:

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od gabuliatko » 19.11.2013 13:12

kruťák píše:
Facebook Vozovny Vokovice píše:Drazí řidiči, otevření vozovny Vokovice se 26.11. neuskuteční. Náhradní termín není stanoven.
:D Nešiř poplašné zprávy. :D
PS: že by konečně přišli na to že maj blbě rok?

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kruťák » 19.11.2013 13:00

Facebook Vozovny Vokovice píše:Drazí řidiči, otevření vozovny Vokovice se 26.11. neuskuteční. Náhradní termín není stanoven.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od 9001 » 19.11.2013 12:38

gabuliatko píše:
kruťák píše:Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou? :lol:
Pro ty co spěchaj by mohli nechat X26. :D (119 to "dá" za 9 minut)
Ale upřímně to je spíš k pláči... Tady se pořád cpou tramvaje jako páteřní drahá doprava. Přitom jsou nespohlivé a pravidelně se zpomalují...

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od gabuliatko » 19.11.2013 12:34

kruťák píše:Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou? :lol:
Pro ty co spěchaj by mohli nechat X26. :D (119 to "dá" za 9 minut)

Uživatelský avatar
kruťák
Uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: 23.2.2010 0:24
Bydliště: mobilnitabla.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od kruťák » 19.11.2013 12:15

Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou? :lol:

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Martin Šubrt » 18.11.2013 22:00

Nikoliv. Máme malou smyčku a obraty jsou proto poměrně krátké. Tudíž se snažíme schovat o minutku dvě víc ještě do trasy, což mírně zlepší možnosti dorovnání zpoždění... A současně pomáhá, když jedu na čas, abych se s lidmi na konečnou nemusel courat večer a o víkendu. Ale tak mi to bylo vysvětlováno, nevím, jestli to interpretuju úplně správně.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od 9001 » 18.11.2013 21:51

MŠ: Chápu... Máme jízdní dobu 13 minut, ale dáme 16, aby jsme mohli vykázat minimální obraty =D> =D>

Jinak já jsem myslel, že preference má za úkol zrychlit dopravu :twisted:

Martin Šubrt
Uživatel
Příspěvky: 1779
Registrován: 13.5.2004 10:56
Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Martin Šubrt » 18.11.2013 21:38

Jakub: Tak 3 linky na DŠ by asi překvapením být neměly, když je to od konce června 2013 trvalý stav vydaný Ropidem.

Prodloužená koncová jízdní doba do poslední zastávky se tuším používá již rok a půl a slouží k tomu, aby se právě tramvaj před konečnou necourala, když jede na čas. A občas se kousek před konečnou ubrala minuta a ta se přidala k tomu poslednímu mezizastávkovému úseku. Když tramvaj jede pozdě, tak se tam ještě něco přidalo před konečnou, aby se prodloužil čas na dorovnání zpoždění, což je při 3 linkách o to víc důležité, protože obratový čas asi moc slavný nebude. To budou ty 2 minuty navíc.

Tj. reálně je to posun z 13 min na 14 a to asi odpovídá, vzhledem ke zhoršenému stavu křižovatek na Evropské, které se chovají poněkud podivně a už si nejde jízdu zkoordinovat podle zelené vlny aut...

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10283
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od 9001 » 18.11.2013 20:57

Jakub: Nedal si mi a našel jsem staré vydání JŘ prosinec 2013.

Linka 20 Dejvická - DŠ 13 minut dolu dokonce 12 minut. =D>

Odpovědět