Výluky a jiná omezení
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Výluky a jiná omezení
Je možné, abch to uveřejnil na facebookových stránkách vozovny Vokovice?
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
EDIT: výměna fotky za upravenouP_V píše:Bylo-li by možno ten nákres prosáknout na web, prosím?MM-Mikulovsky píše:Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) MM-Mikulovsky dne 20.11.2013 0:28, celkem upraveno 1 x.
Re: Výluky a jiná omezení
Bylo-li by možno ten nákres prosáknout na web, prosím?MM-Mikulovsky píše:Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
samo - 2 zaklinovane vexle, aby nekdo nevjel do slepe budouci vjezdove koleje, kvuli soucasnemu nevybudovani objizdne koleje.Karosák píše:.... Dnes se i podepisuje lejstro s platností od 26.11., že před VO budou 2 zajišťovací a 2 zaklínované vexle
2 zajistovacky, aby byl ulehcen jako dosud zatah zpetnym pohybem (obdobne jako dolnimi vraty do SA).
Jinak dle nakresu kolejoveho usporadani VO tam opravdu nesmyslne neni ani jednoduchy (jako v KO a HL) natoz krizovy (jako na PA a ZI) prejezd mezi koleji vyjezdovou a vjezdovou (pripadne i opacne).
PS: Napr. uvratove otoceni tram (ci ve spojeni jen s jednou povrchovou spojkou docasne vytvoreni manipulacni jednokolejky) je mozne jeste i v SA (majici napojeni objizdne koleje v obou vjezdech s objemi tratovimi kolejemi) a naopak neni v MO.
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Výše napsané do sebe zapadá. 26.11. se pustí tram po hlavní, ale bude mít minuty navíc kvůli jízdě staveništěm, zatimco VO bude stále jen k nahlédnutí, nebo minimálnímu provozu. Dnes se i podepisuje lejstro s platností od 26.11., že před VO budou 2 zajišťovací a 2 zaklínované vexle 
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Kdo sleduje fb Vozovny Vokovice, ví, že to nejsou informace typu JPP 
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
kruťák píše:Facebook Vozovny Vokovice píše:Drazí řidiči, otevření vozovny Vokovice se 26.11. neuskuteční. Náhradní termín není stanoven.
PS: že by konečně přišli na to že maj blbě rok?
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Facebook Vozovny Vokovice píše:Drazí řidiči, otevření vozovny Vokovice se 26.11. neuskuteční. Náhradní termín není stanoven.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Ale upřímně to je spíš k pláči... Tady se pořád cpou tramvaje jako páteřní drahá doprava. Přitom jsou nespohlivé a pravidelně se zpomalují...gabuliatko píše:Pro ty co spěchaj by mohli nechat X26.kruťák píše:Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou?(119 to "dá" za 9 minut)
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Výluky a jiná omezení
Pro ty co spěchaj by mohli nechat X26.kruťák píše:Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou?
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Ano, tak to bychom měli oficiální důvod. A ten pravý důvod je, že se bude pomalu projíždět stavbou? 
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Nikoliv. Máme malou smyčku a obraty jsou proto poměrně krátké. Tudíž se snažíme schovat o minutku dvě víc ještě do trasy, což mírně zlepší možnosti dorovnání zpoždění... A současně pomáhá, když jedu na čas, abych se s lidmi na konečnou nemusel courat večer a o víkendu. Ale tak mi to bylo vysvětlováno, nevím, jestli to interpretuju úplně správně.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
MŠ: Chápu... Máme jízdní dobu 13 minut, ale dáme 16, aby jsme mohli vykázat minimální obraty
Jinak já jsem myslel, že preference má za úkol zrychlit dopravu
Jinak já jsem myslel, že preference má za úkol zrychlit dopravu
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Jakub: Tak 3 linky na DŠ by asi překvapením být neměly, když je to od konce června 2013 trvalý stav vydaný Ropidem.
Prodloužená koncová jízdní doba do poslední zastávky se tuším používá již rok a půl a slouží k tomu, aby se právě tramvaj před konečnou necourala, když jede na čas. A občas se kousek před konečnou ubrala minuta a ta se přidala k tomu poslednímu mezizastávkovému úseku. Když tramvaj jede pozdě, tak se tam ještě něco přidalo před konečnou, aby se prodloužil čas na dorovnání zpoždění, což je při 3 linkách o to víc důležité, protože obratový čas asi moc slavný nebude. To budou ty 2 minuty navíc.
Tj. reálně je to posun z 13 min na 14 a to asi odpovídá, vzhledem ke zhoršenému stavu křižovatek na Evropské, které se chovají poněkud podivně a už si nejde jízdu zkoordinovat podle zelené vlny aut...
Prodloužená koncová jízdní doba do poslední zastávky se tuším používá již rok a půl a slouží k tomu, aby se právě tramvaj před konečnou necourala, když jede na čas. A občas se kousek před konečnou ubrala minuta a ta se přidala k tomu poslednímu mezizastávkovému úseku. Když tramvaj jede pozdě, tak se tam ještě něco přidalo před konečnou, aby se prodloužil čas na dorovnání zpoždění, což je při 3 linkách o to víc důležité, protože obratový čas asi moc slavný nebude. To budou ty 2 minuty navíc.
Tj. reálně je to posun z 13 min na 14 a to asi odpovídá, vzhledem ke zhoršenému stavu křižovatek na Evropské, které se chovají poněkud podivně a už si nejde jízdu zkoordinovat podle zelené vlny aut...
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Výluky a jiná omezení
Jakub: Nedal si mi a našel jsem staré vydání JŘ prosinec 2013.
Linka 20 Dejvická - DŠ 13 minut dolu dokonce 12 minut.
Linka 20 Dejvická - DŠ 13 minut dolu dokonce 12 minut.