po víkendu snad do provozu po reko Letenské náměstí
tak uvidíme co preference
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Zkusím na to nezapomenoutwillyjeff píše:Hlavně dýchej
Máš na mysli postupné rušení tramvajových tratí a tramvajové dopravy obecně?gabuliatko píše: No je fakt, že v Bratislavě ukazují cestu a asi si ji musíme vyzkoušet.
Nevím zda pamatuješ genezi Ďáblická x Bešťákova před sjezdem do tunelu u zast. Třebenická. Velice podobná křižovatka, taky je tam blbě vidět a ještě je to do kopce což zrychly svého času dost těžce nesly. Dlouhou předlouhou dobu tam byla přednost tramvají a vše fungovalo. Pak se tam cosi postavilo a neznalý IGK byl smeten tramvají. Jeden, pak druhý ... tak se otočila přednost.Brejšín píše:jNejlepší řěšení Barrnandova: TRAM 30, ale má přednost.