David Malatek píše:Mám zajímavý návrh linkového vedení k trvalému stavu.
4 Celotýdenní provoz,na Radlickou
7 do řep
9 Sídliště řepy-Vápenka (běžný provoz)
16 na smíchov,špičky barrandov
17 normální intervaly,celá trasa
21 Levského,nádraží braník,palackého náměstí,jiráskovo náměstí,myslíkova,lazarská(pob dnešní 9) na spojovací
22 a 23 obnovit jako dřív
19 a 24 obnovit jako dřív
27 nádraží braník-výstaviště(sólo vozy)
nebo
2 jak je
4 celotýdenní provoz na kotlářku
5 olšanské hřbitovy kobylisy
6 celotýdenní provoz na radlickou
10 zrusit popř v jiné trase
15 celotýdenní provoz na divokou šárku soupravy 14T
22 malovanka-nádraží hostivař
23 vypich kubáŇ
24 Nádraží Strašnice -sídliště Ďáblice
25 obnovit jako dříve