Škoda 14T (Porschetra)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- Smurfx
- Uživatel
- Příspěvky: 352
- Registrován: 27.10.2004 17:39
- Bydliště: Praha - Řepy
- Kontaktovat uživatele:
[quote="8701"]Když jsme byli s kroužkem na návštěvě ve vozovně Motol tak jsem ptal kdy půjde do provozu s cestujícími(škodováků), bylo to asi na začátku Února, řekli mi že zatím je furt Škody a nejdřív na konci Dubna kdy měla údajně přijet 9113 ale realita je jiná takže asi až příjde 9113 tak 9112 vyrazí do Strašnic a za cestujícími.
Nezapomeň že je to prototyp, jak 9111 ale i 9112 a ta 9113 má být i více nízkopodlažní [/quote]
Víc nízkopodlažní? Co to je za nesmysl?
Nezapomeň že je to prototyp, jak 9111 ale i 9112 a ta 9113 má být i více nízkopodlažní [/quote]
Víc nízkopodlažní? Co to je za nesmysl?
- 8701
- Uživatel
- Příspěvky: 35
- Registrován: 07.8.2004 11:01
- Bydliště: nedaleko vozovny Motol
- Kontaktovat uživatele:
Když jsme byli s kroužkem na návštěvě ve vozovně Motol tak jsem ptal kdy půjde do provozu s cestujícími(škodováků), bylo to asi na začátku Února, řekli mi že zatím je furt Škody a nejdřív na konci Dubna kdy měla údajně přijet 9113 ale realita je jiná takže asi až příjde 9113 tak 9112 vyrazí do Strašnic a za cestujícími.Martin píše:...a 9112 v provozu s cestujícími cosi brání...
Nezapomeň že je to prototyp, jak 9111 ale i 9112 a ta 9113 má být i více nízkopodlažní
Lehovec 09:34Katka píše:Dobrý den,
moc ráda bych se v sobotu poprvé svezla novou tramvají Porsche z Hloubětína do centra města. Mohl by mně, prosím, někdo říct její sobotní jízdní řád??
Děkuji. Kateřina
Sídliště Hloubětín 09:35
Hloubětín -M- 09:36
Kbelská 09:37
Nademlejnská 09:39
U Elektry 09:40
Podkovářská 09:41
Nádraží Libeň 09:43
Sazka arena 09:44
Ocelářská 09:45
Balabenka 09:46
Palmovka(Na Žertvách) -M- 09:49
Palmovka -M- 09:50
Libeňský most 09:51
Maniny 09:53
Tusarova 09:54
Pražská tržnice 09:56
Vltavská(M) -M- 09:58
Vltavská(Bubenská) -M- 09:59
Těšnov 10:01
Bílá labuť 10:02
Masarykovo nádr. -M- 10:04
Jindřišská 10:05
Václavské náměstí -M- 10:07
Vodičkova 10:09
Lazarská 10:10
Karlovo nám. -M- 10:12
Moráň 10:14
Palackého nám.(M) -M- 10:15
Palackého nám.(nábř.) -M- 10:16
Výtoň 10:17
Podolská vodárna 10:19
Kublov 10:20
Dvorce 10:22
Přístaviště 10:24
Pobřežní cesta 10:25
Nádraží Braník 10:27
Černý kůň 10:28
Belárie 10:30
Modřanská škola 10:31
Nádraží Modřany 10:32
Čechova čtvrť 10:34
Poliklinika Modřany 10:35
U Libušského potoka 10:36
Modřanská rokle 10:37
Sídliště Modřany 10:38
Levského 10:38
O víkendu jezdí v pravidelném 3h intervalu.