Škoda 14T (Porschetra)

Diskuze o všem, co v Praze přepravuje, přepravovalo a přepracovat bude cestující veřejnost...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Jenki

Příspěvek od Jenki » 14.12.2005 16:46

Mě zaujalo něco jiného, a sice jak řidič drží páku řadiče - to nemá mrtvolu??? A co ČSN... nic???

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2601
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fricoolinek2 » 14.12.2005 16:29

Rapid píše:Ten multifunkcni display bezi na Windowsech?

viz. : http://zpravy.idnes.cz/multimedia.asp?r ... =v&styl=tv
Hmm, tak to si tam budou tramvajáci hrát důma !

Uživatelský avatar
Rapid
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 28.1.2004 19:23
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rapid » 14.12.2005 16:24

Ten multifunkcni display bezi na Windowsech?

viz. : http://zpravy.idnes.cz/multimedia.asp?r ... =v&styl=tv
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14.12.2005 16:13

Martin-KT8D5.RN2P píše:
Anonymous píše: zalezi co povazujes za pohodli, ja merim skoro 190 cm a v citybusu nemam problem a jak sem jiz rekl, sem obycejny kastan a jezdim s nim denne a nevadi mi, mam je celkem rad.
Nejsi obyčejný cestující, když lezeš sem, takže k tomu musíš mít vztah... :wink: V citybusu se v zadu nevyhnou dva lidi v uličce, nebo průser je, když chce někdo vystoupit od sedadla u okna, to je taky víceméně radost.
vztah k tomu mam, tradice rodina u DPP, ale nejsem soutous a nejezdim s MHD jentak, nefotim si kazdej autobus a podobny veci.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 14.12.2005 16:04

Anonymous píše:
Predseda píše: To máš teda pravdu. Citybusy jsou z hlediska pohodlí cestujících něco příšernýho. Vůbec to jde od desíti k pěti s těma vozidlama pro MHD (co se týká nás, kaštanů).
zalezi co povazujes za pohodli, ja merim skoro 190 cm a v citybusu nemam problem a jak sem jiz rekl, sem obycejny kastan a jezdim s nim denne a nevadi mi, mam je celkem rad.
Nejsi obyčejný cestující, když lezeš sem, takže k tomu musíš mít vztah... :wink: V citybusu se v zadu nevyhnou dva lidi v uličce, nebo průser je, když chce někdo vystoupit od sedadla u okna, to je taky víceméně radost.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14.12.2005 15:54

Predseda píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Koukal jsem na fotku MOpa a miniaturně místa tam je skutečně. Problém bude, že neprojde skoro ani jeden člověk. Tudíž, vy jako šotoušové bude tu tramvaj milovat, ale běžnej klasickej cestující ji za tohle bude nenávidět. Divili byste se co lidí nesnáší citybusy, právě protože tam je málo místa, jediná výhoda jsou ty plošiny na kočárky a vozík, to je +. Ale už dopředu, lidi kolem 16. hodiny v zastávce Karlovo náměstí na lince 3 budou tuhle tramvaj proklínat.
To máš teda pravdu. Citybusy jsou z hlediska pohodlí cestujících něco příšernýho. Vůbec to jde od desíti k pěti s těma vozidlama pro MHD (co se týká nás, kaštanů).
zalezi co povazujes za pohodli, ja merim skoro 190 cm a v citybusu nemam problem a jak sem jiz rekl, sem obycejny kastan a jezdim s nim denne a nevadi mi, mam je celkem rad.

Uživatelský avatar
Predseda
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: 17.3.2005 9:51
Bydliště: Žumpa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predseda » 14.12.2005 15:48

Martin-KT8D5.RN2P píše:Koukal jsem na fotku MOpa a miniaturně místa tam je skutečně. Problém bude, že neprojde skoro ani jeden člověk. Tudíž, vy jako šotoušové bude tu tramvaj milovat, ale běžnej klasickej cestující ji za tohle bude nenávidět. Divili byste se co lidí nesnáší citybusy, právě protože tam je málo místa, jediná výhoda jsou ty plošiny na kočárky a vozík, to je +. Ale už dopředu, lidi kolem 16. hodiny v zastávce Karlovo náměstí na lince 3 budou tuhle tramvaj proklínat.
To máš teda pravdu. Citybusy jsou z hlediska pohodlí cestujících něco příšernýho. Vůbec to jde od desíti k pěti s těma vozidlama pro MHD (co se týká nás, kaštanů).

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14.12.2005 14:43

Martin-KT8D5.RN2P píše:
radek31 píše:já teda jasně slyšel Béma, jak mluví o 56,480 mil.
je sice pravda, že tam také říká, že je objednáno 60 kusů a přitom je to imho zatím pouze 20+40 opce, ale to bude jen běžné politické zkreslování pravdy :-)
Myslím, že 70 milionů je za prototyp, ale nevim slyšel jsme pouze o částce 70 mega. A skutečně ta cena by mě zajímala, jelikož tohle bude asi málo tajný, protože přiznat, že někdo zaplatil 70 milionů za prototyp a nevoěřenou tramvaj, je celkem na pováženou. Kolik by stály asi Bombardiery...
ja sem bezny cestujici, citybusy jezdim denne a pravidelne a jako busy je mam celkem rad, tedy kdyz zrovna nemam smulu na nakej vytriskanej, kde se vsechno klepe. Jinak mista je tam sice mene nez v klasicky Karose, ale tak tragicky to neni. Posledni verze maj dobry sedacky, celkem to de i s mistem na nohy, ale starsi se schodem v zadu sou zase lepsi pro pohyb cestujicich. Ve 14T mezi clanky mista je take mene, ale je to z kazde strany blizko dveri. Jinak k ty cene jednou v ty reportazi rikal Bem snad kolem 56.4 milionu a jednou 58 milionu/ks. Vyber si :-)) Jinak to co rekl, tak bere nakup vsech 60 za jasnou vec neb hovoril o harmonogramu dodavek vsech 60 kusu :-) Ja si obrazek udelam az s tim pojedu, zatim to vevnitr nevidim nikterak tragicky. Co se tyce designu, tak jednim slovem nadhera.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 14.12.2005 14:02

jara píše:
MOp píše: nemocnost jiz skoncila. dekuji za optani.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
s gratulací se připojuji také

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 14.12.2005 14:02

MOp píše:
KM píše:Jaxe tam dostal? Tedy krom toho ze tvrdi ze je nemocnej???
nemocnost jiz skoncila. dekuji za optani.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 14.12.2005 14:00

KM píše:Jaxe tam dostal? Tedy krom toho ze tvrdi ze je nemocnej???
nemocnost jiz skoncila. dekuji za optani.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 14.12.2005 13:56

Koukal jsem na fotku MOpa a miniaturně místa tam je skutečně. Problém bude, že neprojde skoro ani jeden člověk. Tudíž, vy jako šotoušové bude tu tramvaj milovat, ale běžnej klasickej cestující ji za tohle bude nenávidět. Divili byste se co lidí nesnáší citybusy, právě protože tam je málo místa, jediná výhoda jsou ty plošiny na kočárky a vozík, to je +. Ale už dopředu, lidi kolem 16. hodiny v zastávce Karlovo náměstí na lince 3 budou tuhle tramvaj proklínat.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 14.12.2005 13:41

radek31 píše:
Martin-KT8D5.RN2P píše:Nevycucal, bohužel. O tom informovali všude. Stává, ano, ale jaktože nikde nepsali o tom, že Škoda zaplatí penále??
já teda jasně slyšel Béma, jak mluví o 56,480 mil.
je sice pravda, že tam také říká, že je objednáno 60 kusů a přitom je to imho zatím pouze 20+40 opce, ale to bude jen běžné politické zkreslování pravdy :-)
Myslím, že 70 milionů je za prototyp, ale nevim slyšel jsme pouze o částce 70 mega. A skutečně ta cena by mě zajímala, jelikož tohle bude asi málo tajný, protože přiznat, že někdo zaplatil 70 milionů za prototyp a nevoěřenou tramvaj, je celkem na pováženou. Kolik by stály asi Bombardiery...

KM

Příspěvek od KM » 14.12.2005 13:27

jara píše:
KM píše: Jaxe tam dostal? Tedy krom toho ze tvrdi ze je nemocnej???
No jo závist je zlý pán. Musíš mít dobrý zdroj. Já to také veděl ale bohužel tou dobou jsem byl na jiném pracovišti DP :oops:
Ani ne tak zlý pán. Prostě jen jsem slyšel o jízdě pro politiky a novináře a ona to byla jízda pro politiky, novináře a šotouše :-) Já se zas dostanu jinam :-)

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 14.12.2005 13:18

KM píše:
jara píše:TAkovejch fotografů tam bylo :lol: http://www.k-report.net/foto/k943.jpg A nikdo je nezná :lol:
Jaxe tam dostal? Tedy krom toho ze tvrdi ze je nemocnej???
No jo závist je zlý pán. Musíš mít dobrý zdroj. Já to také veděl ale bohužel tou dobou jsem byl na jiném pracovišti DP :oops:

Odpovědět