A když to teda platí jen a pouze 8.5, proč je dole zmínka o 5.7.?ElWapp píše:Jízdní řád dělaný na jeden konkrétní den, čtvrtek 8. května. A stejně musí v záhlaví zůstat sobota?napsat tam Čtvrtek 8.5. a zinvertovat to by asi bylo nad síly celého slavného DPP... http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortal ... 69_1)T.pdf
Orientační a informační systémy
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- ZXS91
- Uživatel
- Příspěvky: 1058
- Registrován: 23.3.2010 19:11
- Bydliště: 20 26 91 (nebo 7 8 N17 72 90)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
Re: Orientační a informační systémy
Jízdní řád dělaný na jeden konkrétní den, čtvrtek 8. května. A stejně musí v záhlaví zůstat sobota?
napsat tam Čtvrtek 8.5. a zinvertovat to by asi bylo nad síly celého slavného DPP... http://jrportal.dpp.cz/DataFTP/JRPortal ... 69_1)T.pdf
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
Vylukove, cedule na lince 91 take nemaji chybu
Se divim, ze cesaci jeste nevyrazili.
Re: Orientační a informační systémy
Jenze presne o to jde - ma smysl takove informacni prvky pouzivat, kdyz se v tom nevyznaji ani sami tvurci techhle vyvesek? Asi ani ne...
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
By mě zajímalo kolik lidí si všimne rámečku natož barvy číslaElWapp píše:Nemela by ta 29 byt v metroramecku? (Ne ze by mi na tom zalezelo, ale kdyz uz nekdo takovou vymozenost vymyslel...)
Re: Orientační a informační systémy
Nemela by ta 29 byt v metroramecku? (Ne ze by mi na tom zalezelo, ale kdyz uz nekdo takovou vymozenost vymyslel...)
Re: Orientační a informační systémy
V cca 20:50 potkána zastávková služba v zastávce Lipanská, jak upravuje linkové vedení na sloupku dc., při přestupu na Olšanském náměstí jsem vyfotil (dokumentačně mobilem) již opravený stav. Doufám, že se zítra nezačnou na novo zjišťovat opět nějaké chyby.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
Martin Šubrt
- Uživatel
- Příspěvky: 1779
- Registrován: 13.5.2004 10:56
- Bydliště: U denních linek č. 4,6,10,11,16,22,23 a C :-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
scoffer: Na Masaryčce je aktuálně škrtání dost důležitý, nejen kvůli denním, ale i nočním linkám. Je fakt, že tam toho (ne)jezdí moc, ale jak jsem na to koukal, aktuálně to je přehledný slušně v rámci možností. Trošku to komplikujou ty různé barvičky, rámečky atd. Ale nápad dávat škrtané linky dolů do řádku je velmi dobrý. Okamžitě bych jej použil. Aktuálně naráží ale na shahu škrtat i linku, co jede doprava a pak jí tam dát ve směru rovně žlutě znovu. To znamená škrtat pod šipkou v neplatném směru a pak to dolů nejde. Ale jak jsem psal, myslím si, že pokud linka zastávkou jede, jen jinam, změnu dostatečně vyznačuje žluté podbarvení pod jinou šipkou.
Jinak Hlavní nádraží do centra dnes již v pořádku se škrtlou linkou 9. Díky. Naopak Bílá labuť obousměrně, stále včerejší stav.
Jinak Hlavní nádraží do centra dnes již v pořádku se škrtlou linkou 9. Díky. Naopak Bílá labuť obousměrně, stále včerejší stav.
Re: Orientační a informační systémy
MM: tak tam bude mit o ceduli vic
Ale reseni ala Olomouc by taky slo, akorad nebude na boku...
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Orientační a informační systémy
P_V píše:To by ale chtělo napsat stížnost, aby to probublalo mezi ty úvodní rozbory, proč se řidič špatně tvářil.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
Jenže l 29 není spojená-respektive řetězená linka, aby na ní mohl ŽI vypravovat tzv. ceduláky = řešení vzít po vzoru Olomouce = na vnějších orientacích v horním řádku "konečná (Spojovací/Kobylisy/Voz. Kobylisy)" a v dolním "přes hlavní nádraží"!
Re: Orientační a informační systémy
To by ale chtělo napsat stížnost, aby to probublalo mezi ty úvodní rozbory, proč se řidič špatně tvářil.von Špilberk píše:To si určitě přečteme v příštím DP-kontaktu.petr03 píše: peknej bordel v oznaceni. Ptam se do luftu, bude nekdo potrestanej ??![]()
Re: Orientační a informační systémy
Ty poskrtany linky... prase by se vyznalo. Lidi nemaj celej den na studovani sloupku. Takze kdyz uz poskrtany linky, tak treba zvlast do spodniho radku. Masarycka smer Hlavak navrh: radek smer Hlavni nadrazi, pod tim cisla, dalsi radek smer Vaclavske namesti mimo provoz... Mozna jeste cedule vsechny tram jedou smer Zizkov. Orientace Spojovaci u linky 29 na Zenklove, tragedie... dneska tri lidi asi z 15 jeli z Palmovky blbe na Invalidovnu. Driv se prece znacili u spojenejch linek konecny uprostred. Takze Masarykovo nadrazi. A mohlo by se to menit nekde v Karline na Spojovaci...
-
von Špilberk
- Uživatel
- Příspěvky: 4550
- Registrován: 23.2.2012 8:27
- Bydliště: 15 minut chůze od vozovny Pankrác
Re: Orientační a informační systémy
To si určitě přečteme v příštím DP-kontaktu.petr03 píše:Podle fotek od MS je asi po cele Praze peknej bordel v oznaceni. Ptam se do luftu, bude nekdo potrestanej ??![]()
- willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Orientační a informační systémy
MŠ : zrovna sem lezu, abych se na tu Bílou Labuť pozeptal, protože jsem dneska nevěřil vlastním očím...