Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Rekonstrukce TT
stačí první deštík a budou na šedivo, pak jedna napíchnutá sanita či cajti a bude se to předělávat
Re: Rekonstrukce TT
Pokud někdo z vás doufal, že ty kousky zábradlí na zastávkách Národní divadlo budou jiné než červeno-bíle, tak marně. Dnes jsem šel okolo, a svářeči do nich vevařovali další trubky a po nich šel natěrač se štětkou a kýblem býlé barvy. Takže tak.
-
kasme
- Uživatel
- Příspěvky: 1183
- Registrován: 28.8.2007 9:37
- Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce TT
zřejmě začala kolaudace Hradčanské
5521 vyčkává u smyčky Špejchar směr Hradčanská
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna3/ ... 7.jpg.html
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna3/ ... 7.jpg.html
Re: Rekonstrukce TT
XSC: Logiku bych v tom nehledal. Proč jsou kostky tady a na Lazarské x Myslíkově v historickém centru, jde projede 5 aut denně je asfalt? Obytná zástavba je na obou křižovatkách. Značí to totální nekoncepčnost a nekoordinovanost dopravních staveb v Praze.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce TT
Nebyl jsem si jist, ale myslel jsem si to a skutečně jako cestující i řidič - zejména při působení jako svačinář několikrát do měsíce "narážím" v denních hodinnách na až neslyšitelné, tedy noční nastavení hlášení v tramvajích (a v kabině i "odposlechu"/RCA).Fořtík píše:Ono denní hlasitost, stejně jako hlasitost RCA na 3 se tam automaticky nastavuje při každém startu tramvaje, respektive při každém zmrtvýchvstání apexu.
Re: Rekonstrukce TT
Ty kostky v křižovatce s Badeniho mi přijdou jako špatný nápad, když tudy povede hlavní trasa ještě tak 2 roky. Je to zvláštní, zvlášť když následující výjezd ze smyčky je vyasfaltován.kasme píše:na Hradčanské i Letné se finišuje...
- Fořtík
- Uživatel
- Příspěvky: 2418
- Registrován: 13.11.2003 22:51
- Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce TT
Ono denní hlasitost, stejně jako hlasitost RCA na 3 se tam automaticky nastavuje při každém startu tramvaje, respektive při každém zmrtvýchvstání apexu. 
-
kasme
- Uživatel
- Příspěvky: 1183
- Registrován: 28.8.2007 9:37
- Bydliště: hostivar-hlavni.rajce.net
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce TT
na Hradčanské i Letné se finišuje... 
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... ka/100823/
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... na/100823/
ofic. foto:
Fotogalerie staveniště Hradčanská
Fotogalerie staveniště Letná
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... ka/100823/
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic ... na/100823/
ofic. foto:
Fotogalerie staveniště Hradčanská
Fotogalerie staveniště Letná
Naposledy upravil(a) kasme dne 23.8.2010 23:54, celkem upraveno 1 x.
Re: Rekonstrukce TT
No, ono těch 6% to možná není, to je asi trochu nadhodnocené číslo 
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Rekonstrukce TT
No počkej, tím ale potvrzuješ to, co MM napsal! Někdo z těch 6% to tam nastavil, no a protože 75% s tím neumí a 19% je to buřt, tak to tam je nastavený dokud to někdo z těch 6% zas nepředělá.... 
Re: Rekonstrukce TT
Teda Milane, s tímhle nemohu souhlasit. Nastavit hlášení na NOC, by dle mých poznatků dokázalo tak maximálně 6% ze všech řidičů, protože 75% řidičů s APEXem neumí a zbylým 19% je buřt, jakej režim tam majMM-Mikulovsky píše:Ovšem také sleduji, že někteří kolegové tramvajáci mají i přes den nastavenou noční hlasitost hlášení, jenž je skutečně v denním ruchu naprosto nedostatečná.
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce TT
Taky někdy zapomenu občas nějakou zastávku odhlásit nebo naopak se mi podeří (např. díky citlivosti tlačítka a nadskočení tramvaje (nejčastěji hlásím před zastávkou/při vjezdu do ní, jen když vím, že v ní budu kvůli KB čekat na čas až v ní), ale dřív nebo později na problém musí každý řidič tramvaje přijít (byť třeba narozdíl ode mne neposlouchá hlášení), protože na hlášení zastávek je navázáno radiové stavění výhybek. U autobusů asi nic navázáno na hlášení není, čili to nenutí řidiče hlásit správně. Jinak zrovna dnes jsem na Poštovce ZC řidiče X9 upozornil, že odhlásil teprve Kotlářku (v níž jsem nastoupil). Ovšem také sleduji, že někteří kolegové tramvajáci mají i přes den nastavenou noční hlasitost hlášení, jenž je skutečně v denním ruchu naprosto nedostatečná.XSC píše:S nehlášením zastávek se u tramvají taky moc často nepotkávám. Ale u autobusů je nehlášení nebo posunutý hlásič dost častý, zvlášť na trasách se zastávkami na znamení. Stačí i hlášení přepnuté na noční tichý provoz a není slyšet skoro nic.demon píše:Rejpavej protiargument s nehlášenim zastávek klidně vznesu já, páč sem se s tim osobně nesetkal tak 10 let a o tom, že se to občas stává, vim jen z hlášení neshody a ujišťuju, že je to velmi zřídka...
Re: Rekonstrukce TT
S nehlášením zastávek se u tramvají taky moc často nepotkávám. Ale u autobusů je nehlášení nebo posunutý hlásič dost častý, zvlášť na trasách se zastávkami na znamení. Stačí i hlášení přepnuté na noční tichý provoz a není slyšet skoro nic.demon píše:Rejpavej protiargument s nehlášenim zastávek klidně vznesu já, páč sem se s tim osobně nesetkal tak 10 let a o tom, že se to občas stává, vim jen z hlášení neshody a ujišťuju, že je to velmi zřídka...
Re: Rekonstrukce TT
VčeraP_V píše:...Kdy se ti to naposledy stalo že řidič nehlásil...