Vybijí baterku? V dnešní době LED diod žeroucích nulanulaprd a podobných technologií? Co jim brání mít světla ala naši dispečeři (modrý maják, pod ním žlutý pruh ledek) například? Dyť jim to nemusí zářit přes tři bloky.
Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Moderátor: TRAM-FÓRUM
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
No dobře, blbej příklad
tak třeba pekaři.
Vybijí baterku? V dnešní době LED diod žeroucích nulanulaprd a podobných technologií? Co jim brání mít světla ala naši dispečeři (modrý maják, pod ním žlutý pruh ledek) například? Dyť jim to nemusí zářit přes tři bloky.
Vybijí baterku? V dnešní době LED diod žeroucích nulanulaprd a podobných technologií? Co jim brání mít světla ala naši dispečeři (modrý maják, pod ním žlutý pruh ledek) například? Dyť jim to nemusí zářit přes tři bloky.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Jsme zase otevřeli pandořinu skřínku.
willyjeff: Určitě to bude. Minimálně už jenom proto, aby doplnili vybavení a občas když vidím co sbírají, tak vyčistit...
pawel: Jak už mnohokrát opakuji. Kdyby byla korupce při rozdávání RZ jediná v tomto státě, tak je nám hej.
Jenom je problém, že tohle se lépe prodá a hlavně se dožene nějaký řadový úředník v lepším případě řadový vedoucí a velké ryby jedou ve velkém.
Doporučuji včerejší Události, komentáře. Jak se dělá čurbes kvůli předraženým zakázkám na MHP. Oni to nedělají proto, aby někoho potrestali, ale aby to zlevnili. Trochu divné, že. Osobně bych to nazval, přesměrování výnosu do správných kapes současného osazení.
bobik: Ty asi moc nevidíš auta České pošty
To jsou snad největší prasata na silnici a je jedno jestli sváží poštovní schránky s osobákem a nebo jedou s nakladákem.
Ty světýlka na střeše jaksi vybijí baterku, ale to je jenom technická.
willyjeff: Určitě to bude. Minimálně už jenom proto, aby doplnili vybavení a občas když vidím co sbírají, tak vyčistit...
pawel: Jak už mnohokrát opakuji. Kdyby byla korupce při rozdávání RZ jediná v tomto státě, tak je nám hej.
Doporučuji včerejší Události, komentáře. Jak se dělá čurbes kvůli předraženým zakázkám na MHP. Oni to nedělají proto, aby někoho potrestali, ale aby to zlevnili. Trochu divné, že. Osobně bych to nazval, přesměrování výnosu do správných kapes současného osazení.
bobik: Ty asi moc nevidíš auta České pošty
Ty světýlka na střeše jaksi vybijí baterku, ale to je jenom technická.
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Willy - pokud má dojezdovej čas a nesmí použít majáky, tak se musí chovat jako každý ostatní účastník provozu, vyjímku v předpisech nemá. Pokud někdo chce, aby sanitky byli zpátky na stanovištích včas, ať jim vyjímku udělí, nebo povolí majáky. Pošťák taky musí být někde v čas, čili má "prekérku" stejně jako saniťák, ale jeho jízda po kolejích se "netoleruje". Ovšem kde je rozdíl?
TJ - pokud policajti někde něco řeší a tudíž stojí "blbě", mají od toho takový ty světýlka na střeše. Jinak pro ně platí to samé co pro ostatní účastníky provozu.
TJ - pokud policajti někde něco řeší a tudíž stojí "blbě", mají od toho takový ty světýlka na střeše. Jinak pro ně platí to samé co pro ostatní účastníky provozu.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Na to přece mají diskotéku. Jestli spěchá k případu, nebo na záchod, musí na sebe upozornit, že nejede podle pravidel.OMH píše:osobně jsem pro, povolit pcr jízdu po kolejích ofiálně, nemáme policie proto, aby stála v koloně. Koho bych trestal jsou sanitky nejedoucí k případu, převozní sanitky, bezpečnostní agentury atd.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
osobně jsem pro, povolit pcr jízdu po kolejích ofiálně, nemáme policie proto, aby stála v koloně. Koho bych trestal jsou sanitky nejedoucí k případu, převozní sanitky, bezpečnostní agentury atd.
- trainzjohny
- Moderátor
- Příspěvky: 3157
- Registrován: 10.9.2006 15:06
- Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Ve mě to spíš budí dojem že něco řeší a tedy pracuje jak má a to ve mě nevzbuzuje žádnou nedůvěru, NAOPAK !P_V píše:9001: Asi snad že by policajt měl být příkladem, ne? Když porušuje pravidla, která sám jindy vynucuje, tak tím jaksi snižuje důvěru v systém, který reprezentuje.
Na druhou stranu chápu že většina lidí myslí jinou částí než tou která byla k tomu určená a tak jim nedochází zásadní věc - PROČ TAM ASI TAK "BLBĚ" STOJÍ - PROTOŽE BLÍZKO NĚCO ŘEŠÍ A NEMAJÍ ČAS ZTRÁCET HLAVU S PARKOVÁNÍM
Je příjemné vidět že nestojí u měkáče/stanice a nic nedělají. A také schvaluji že zbytečně nemají při stání puštěnou diskotéku. Přijde mi že je mnoho jiných opravu špatných věcí co policii vytýkat lze, ale zrovna tohle není ani špatné, ani vytýkání hodné.
- willyjeff
- Uživatel
- Příspěvky: 1761
- Registrován: 30.11.2004 16:11
- Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Co jsem se tak doslechl, tak pokud se sanitka vrací na své stanoviště (tedy vrací se z nemocnice) tak má také nějaký dojezdový čas, kdy tam má po zásahu dojet. Ale majáky použít nesmí, takže pro sanitkáře je to dost prekérka. Nechápu ale, proč by mi to mělo vadit?pawel píše: IZS se po kratkem postavani v kolone zaradila za tramvaj do kolejoveho pasu, protoze proc by prece cekala spolu s ostatnimi na odboceni ke strakovce.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
ja nikomu 7A7 7777 nezavidim, ba naopak. akorat vim, ze to znamena, ze dotycny nekoho podmaznul, aby mohl tuto znacku mit - a to se mi rozhodne nelibi.
nedavno jsem jel do prace. marianske hradby, chotkova, klarov - vsude zacpa. a v kolone me prekvapila auta PCR i IZS. PCR ovsem zanedlouho dosla trpelivost, a tak nasi tramvaj v krizovatce a v zatacce zleva predjela. IZS se po kratkem postavani v kolone zaradila za tramvaj do kolejoveho pasu, protoze proc by prece cekala spolu s ostatnimi na odboceni ke strakovce.
vcera pro zmenu cca v 9 vecer projela temer prazdnou narodni tridou skodovka PCR - ritila se po tram pasu a zvirila prach/pisek/?, takze si lidi na chodnicich museli davat ruce pred oblicej - a co teprve na peronech zastavky ND.
ze toto hlucne a otravne producirovani na ukor vsech obyvatel jiste neni nutne a ze se daji jizdy PCR/IZS provadet civilneji, vime ze zemi na zapad od nas.
nedavno jsem jel do prace. marianske hradby, chotkova, klarov - vsude zacpa. a v kolone me prekvapila auta PCR i IZS. PCR ovsem zanedlouho dosla trpelivost, a tak nasi tramvaj v krizovatce a v zatacce zleva predjela. IZS se po kratkem postavani v kolone zaradila za tramvaj do kolejoveho pasu, protoze proc by prece cekala spolu s ostatnimi na odboceni ke strakovce.
vcera pro zmenu cca v 9 vecer projela temer prazdnou narodni tridou skodovka PCR - ritila se po tram pasu a zvirila prach/pisek/?, takze si lidi na chodnicich museli davat ruce pred oblicej - a co teprve na peronech zastavky ND.
ze toto hlucne a otravne producirovani na ukor vsech obyvatel jiste neni nutne a ze se daji jizdy PCR/IZS provadet civilneji, vime ze zemi na zapad od nas.
Naposledy upravil(a) pawel dne 14.3.2012 16:54, celkem upraveno 1 x.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
9001: Asi snad že by policajt měl být příkladem, ne? Když porušuje pravidla, která sám jindy vynucuje, tak tím jaksi snižuje důvěru v systém, který reprezentuje.
- Absolut
- Moderátor
- Příspěvky: 5319
- Registrován: 21.12.2005 12:28
- Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Zeptejte se na příslušné městské části proč nechce platit za údržbu zatravnění TT a až potom tady blijte tahle moudra.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
pawel: Bež si svůj anti schwarzcismus vybíjet jinam... 7
Mě osobně docela začíná srá...t tenhle hon na PČR, RZS resp. celý IZS. V Metru přes celou stránku fotka auta PČR na chodníku a za ním stálo další normální. Myslím nějaký Focus. To samozřejmě zůstalo bez zájmu, protože za něj by nedostal 500 kč jako odměnu.... To samé jako kmotrovské RZ. Do háje co jim závidí? Že mají 7A7 7777? A co jako. Mě je jedno co mám za plechy na autě... Jsme divná společnost.
Mě osobně docela začíná srá...t tenhle hon na PČR, RZS resp. celý IZS. V Metru přes celou stránku fotka auta PČR na chodníku a za ním stálo další normální. Myslím nějaký Focus. To samozřejmě zůstalo bez zájmu, protože za něj by nedostal 500 kč jako odměnu.... To samé jako kmotrovské RZ. Do háje co jim závidí? Že mají 7A7 7777? A co jako. Mě je jedno co mám za plechy na autě... Jsme divná společnost.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
kvuli zasahu zachranaru v tunelu?? to jim nestaci 2+2 (resp. 3+3) pruhy nad vetsinou blanky?
kvuli usnadneni prace zachranaru navrhuju zrusit vsechny preferencni prvky pro tramvaje, autobusy a chodce; travniky v celem meste nahradit asfaltem a vltavu jakoz i jina vodstva zakryt novym patrem pro IZS. vzdyt clovek nikdy nevi, co se muze stat. priste prijdou na radu stromy a prizemni patra domu, ktera budou nove prujezdna...
kvuli usnadneni prace zachranaru navrhuju zrusit vsechny preferencni prvky pro tramvaje, autobusy a chodce; travniky v celem meste nahradit asfaltem a vltavu jakoz i jina vodstva zakryt novym patrem pro IZS. vzdyt clovek nikdy nevi, co se muze stat. priste prijdou na radu stromy a prizemni patra domu, ktera budou nove prujezdna...
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Zrovna ty davy tam ale předpokladem jsou. Stadion sparty, oslavy "1.máje", "vojenské přehlídky" - to se asi už nevratí. Ví bůh, proč takto bylo rozhodnuto. Ale trava by tam byla pěkná.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Třeba předpokládají pohyb davů kolem stadionu (i když, kam by ty davy došly, žejo). Nebo by to mohlo být kvůli případnému zásahu záchranářů v tunelu.
Re: Rekonstrukce a opravy tramvajových tratí
Miladě Horákový by slušela tráva od Letenskýho náměstí až po Prašňák, ale samozřejmě je to nákladnej špás.pawel píše:ad povrchové úpravy TT ul. M. Horákové: proc nenechaji OS tam, kde nebude travnik? dlazba znamena zbytecne penize navic a pokuseni IAD vc. "zachrannych slozek" si zkracovat cestu pres TT. uz jste nekdy videli sanitku (nevezouci pacienta) nebo auto PCR stat v zacpe? ja ne...
Smysl zadláždění mezi Špejcharem a Spartou mi ale taky uniká...