vjezd do vozovny KobylisyKalanis píše: Nápověda: Schválně jsem psal oblast a ne trať... Navíc reko je taktéž (relativně) nedávné.
Důkaz z dneška:
Tramvajové tratě a příslušenství
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Tramvajové tratě
Re: Tramvajové tratě
Kolej ZC na nadjezdu na Zlíchově stojí taky pěkně za prd...
Nápověda: Schválně jsem psal oblast a ne trať... Navíc reko je taktéž (relativně) nedávné.
Důkaz z dneška:
Nápověda: Schválně jsem psal oblast a ne trať... Navíc reko je taktéž (relativně) nedávné.
Důkaz z dneška:

- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Dnes jsem měl tu čest jet po nábreží od Národního divadla k Karlovým lázním a skoro bych řekl, že to je tankodrom než trat. Jeden panel propadlý fakt fest, další hodně nakřákláplé.
- Damir Holas
- Uživatel
- Příspěvky: 1564
- Registrován: 23.8.2006 17:28
- Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita
Re: Tramvajové tratě
Neobešlo se to výměnou oken v domech mezi Podbabou a novou smyčkou, která má být provedena?pawel píše:před nějakou dobou se tu mluvilo o tom, že novostavba TT je v této klasické podobě podle ČSN (narozdíl od DIN aj.) prakticky neprosaditelná. viz protihlukové stěny na radlické. jak se podařilo přepálené normy obelstít v podbabě?
Re: Tramvajové tratě
před nějakou dobou se tu mluvilo o tom, že novostavba TT je v této klasické podobě podle ČSN (narozdíl od DIN aj.) prakticky neprosaditelná. viz protihlukové stěny na radlické. jak se podařilo přepálené normy obelstít v podbabě?
-
Pavel Vrtiška
- Uživatel
- Příspěvky: 95
- Registrován: 23.4.2011 20:40
- Bydliště: u linky 9,10,16,58,59
Re: Tramvajové tratě
To nám to ty práce ale rychle postupují.TramM píše:Zde si dovolím...pokud chcete koukněte..stav tratě na Nádraží Podbaba k dnešnímu dni (29.5.2011)![]()
http://www.flickr.com/photos/63443716@N ... 834218152/
Re: Tramvajové tratě
No a na podzim bude pekna fotecka z vpu od naproti ze strechy.
Re: Tramvajové tratě
Zde si dovolím...pokud chcete koukněte..stav tratě na Nádraží Podbaba k dnešnímu dni (29.5.2011)
http://www.flickr.com/photos/63443716@N ... 834218152/
http://www.flickr.com/photos/63443716@N ... 834218152/
Re: Tramvajové tratě
neni to třeba to na Ostrčiláku?
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
Nějaká nápověda
Takhle z voleje to nedám...
Takový ten "dvoudrátkový" volný pro přímé t-bus úseky 
Naposledy upravil(a) Karosák dne 29.5.2011 20:03, celkem upraveno 1 x.
Re: Tramvajové tratě
Jeden rychlý - všiml jsem si, že aspoň na jednom místě v Praze je na troleji použito pár trolejbusových závěsů (a nějaké tbusové tratě to nejsou). Asi se tam ocitly při rekonstrukci návazné oblasti. Kdo je schopen tipnout kde?
(Řidiče vylučuju, těm by to došlo.)
Re: Tramvajové tratě
Tak nám do Kobylis zavítala brusná kampaň
- a nedá se u toho usnout... 
Re: Tramvajové tratě
9001 píše:A nešlo by v úplně nejhorší případě se točit na druhém trojúhelníku?
No právě, že ani na jednom. Ten vjezdový bych chápal. Navíc tam kdysi byl jen od než se to celé předělalo na smyčku. Ovšem dnes by se muselo procouvávat celou křižovatkou. Právě mi šlo o ten druhý - výjezdový, který také je odstřižen.
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Tramvajové tratě
A nešlo by v úplně nejhorší případě se točit na druhém trojúhelníku?
Re: Tramvajové tratě
Kdyby alespoň mysleli a na výjezdovém trojúhelníku nechali trolej tak, aby se tam v případě nouze otočila souprava. Ne, trolej se ustřihla přímo nad výhybkou
