Všechna ta opatření by šla již dnes, bez Blanky. Jenže by se nesměla populisticky omezovat Magistrála.
Piskvor: Já věřím, že ZÁKOS smysl má, protože dokáže převést velké zatížení dopravy bez vážného dopadu na okolí - je na to dělaný (tunely, PHS atd.). Ale je pak nutné tyto hlavní komunikace zpoplatnit a průjezd jinudy znemožnit, zároveň tvrdě omezovat počty parkovacích míst - jako to dělají v Kodani třeba, to je jediná cesta a ono se to pak sesamoreguluje, na plošné zavádění mýta nevěřím. Nikdo automaticky právo na parkování před barákem na veřejném prostoru nemá. Jde prostě o to, aby jezdil autem jen ten, kdo musí - třeba řemeslník jedoucí opravit něco do centra - zárověň ale pokud musí, aby mu nebyly do cesty stavěny šikanózní opatření. To je ale v současné a asi i budoucí době utopie. Nelze zastávat pohled MHD Fuj a auta skvěle, ale ani naopak. Ty prostředky se musí doplňovat.